J

Onbaşı
26 Şubat 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 333 (Bu ay: 7)
Gönderileri

3.8k sıralama yapmış biri olarak Hacettepe düşünüyorum fakat YTÜ'den nesi bu kadar farklı da geriden gelip geçebilmiş bunu çözemedim. Üstelik İstanbul vs Ankara şehir farkı da oldukça fazla. Aydınlatabilir misiniz ?

Ankara Üniversitesi CENG bölümü sizce nasıldır ? Duyan okuyan vs var mıdır ? Bu sene 25k gözüküyor fakat 19k ya gelmesini tahmin diyorum. Arkadaşım 14.6k ile tercih etmeyi planlıyor. Youtube'da bir mezunun direkt Varşova'da yazılımcı olarak başladığını gördüm. Ders programı falan da baya iyiydi. Burada okuyan varsa yorumlarınızı bekliyorum.

Arkadaşım 14.6K yaptı. Sağlık dışında tercih edebileceği hangi bölümler var ? Çok arada kalan bir sıralama. Neyi tavsiye edersiniz. Bir YTÜ Endüstri düşünüyor. Başka alternatifler neler ?

Ankara veya İstanbul
İlk soruları falan yazı fontu bana sonuç derece çözüyormuşum gibi hissettirdi tabi problemleri dereceden daha zordu bence.

(Genel denemesi için konuşuyorum)
Burası çokomelli arklar. Bu artış hızıyla giderse sıralaması 0 olacak ve kimse tercih edemicek. Doğal olarak da bölümü kapamak zorunda kalcaklar. (!)
En ucuz diye bu yayının tıpkı basım denemesini almıştım. Bugün ayt 2020 yi çözdüm. Matematikte 5-6 tane baskı hatası vardı. Yapacakları tek şey copy paste onu bile beceremiyorlar. Matta altıgen koyacakları yere sekizgen koymuşlar. 3 üssü 6 yazcaklarına üç üssü 8 yazmışlar c(c-b) olması gerekirken c(a-b) yazmışlar. Kimyada kabın hacmini yazmamışlar. Çözerken kanser etti. Siz de aynı hataya düşmeyib bu yayınla ilgili hiçbir şeyi almayın.
Kimya kitabında organik kısmında dehşet ayrıntı bilgiler verilmiş. 11 karbonlu karboksilli asitin ismi gibi. Bunların çıkma ihtimali var mı ?

(AL kitabı)
Çözenler varsa sizlerin de yorumunu bekliyorum.

Bence bu tarz bir ayt matematik 2021 de sorulursa yığılma kalmaz. Zor mu bence hayır fakat baya klas sorular vardı. Logaritmalı doğrusal fonksiyon sorusu örneğin.

Netimi bilerek eklemiyorum önceki konumda yazmıştım ve o günden sonra mat netlerim birden düştü forumda göz olduğunu düşünüyorum .d 🤔
Çok nadiren ve dikkat hatalarından kaçıyor genelde. Çok uzun zamandır da 37 den aşağı düşmedim zaten. Arada bir 40 geliyor ama 37-38 gelince de moralim çok bozuluyor. Dikkat hatalarını en aza indirmek için ne tavsiye edersiniz?

(AYT)
Sınava girecek çoğu kişi çözer zaten. Kolaylığı zorluğu vs bir sürü konu açılır kimse açmadan hepsini bir konu altında toplayalım dedim. Çözenler netlerini aşağıya bırakabilir 🥳

TYT : 35/18.75/40/18.75 toplam 112.5
AYT : 80 net ( çıkarılan konuları doğru sayarak )
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 22 sa. önce
Mesaj Sayısı: 25
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.125
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 1.662)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 357 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.