J

Onbaşı
26 Şubat 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 453 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba sayısal 3799. oldum. Sizce tev üstün başarı bursuna katılsam kazanma ihtimalim var mı ? Çok az kişiye çıkıyormuş (50 - 55 kişi). Çok fazla belge istiyor. Eğer çıkma ihtimali varsa katılacağım. Yoksa o sayı torpille dolduruluyor mu direkt ?

TAÜ öğrencilerinin kurduğu taü aday telegram grubu var. Bana çok yardımcı oldular.


Aklınıza takılan yurt, hazırlık, dersler vs her türlü konuda yardımcı oluyorlar. Aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.


t.me/tauaday

t.me/tauaday

t.me/tauaday

t.me/tauaday

Şuanda böyle başlıklar görmesek de bence 2 seneye böyle sorular göreceğiz.

Hacettepe ws TAÜ attırdım ve yurt dışı imkanları, eğitimin kaliteli olması, staj imkanlarından kaynaklı TAÜ tercih etmeyi düşünüyorum. Bu sene sıralaması en azından 9k olur ama kesinlikle YTÜ’den daha üstte kapatacaktır.

Sıralamam 3.8k

3.8k sıralama yapmış biri olarak Hacettepe düşünüyorum fakat YTÜ'den nesi bu kadar farklı da geriden gelip geçebilmiş bunu çözemedim. Üstelik İstanbul vs Ankara şehir farkı da oldukça fazla. Aydınlatabilir misiniz ?

Ankara Üniversitesi CENG bölümü sizce nasıldır ? Duyan okuyan vs var mıdır ? Bu sene 25k gözüküyor fakat 19k ya gelmesini tahmin diyorum. Arkadaşım 14.6k ile tercih etmeyi planlıyor. Youtube'da bir mezunun direkt Varşova'da yazılımcı olarak başladığını gördüm. Ders programı falan da baya iyiydi. Burada okuyan varsa yorumlarınızı bekliyorum.

Arkadaşım 14.6K yaptı. Sağlık dışında tercih edebileceği hangi bölümler var ? Çok arada kalan bir sıralama. Neyi tavsiye edersiniz. Bir YTÜ Endüstri düşünüyor. Başka alternatifler neler ?

Ankara veya İstanbul
İlk soruları falan yazı fontu bana sonuç derece çözüyormuşum gibi hissettirdi tabi problemleri dereceden daha zordu bence.

(Genel denemesi için konuşuyorum)
Burası çokomelli arklar. Bu artış hızıyla giderse sıralaması 0 olacak ve kimse tercih edemicek. Doğal olarak da bölümü kapamak zorunda kalcaklar. (!)
En ucuz diye bu yayının tıpkı basım denemesini almıştım. Bugün ayt 2020 yi çözdüm. Matematikte 5-6 tane baskı hatası vardı. Yapacakları tek şey copy paste onu bile beceremiyorlar. Matta altıgen koyacakları yere sekizgen koymuşlar. 3 üssü 6 yazcaklarına üç üssü 8 yazmışlar c(c-b) olması gerekirken c(a-b) yazmışlar. Kimyada kabın hacmini yazmamışlar. Çözerken kanser etti. Siz de aynı hataya düşmeyib bu yayınla ilgili hiçbir şeyi almayın.
Kimya kitabında organik kısmında dehşet ayrıntı bilgiler verilmiş. 11 karbonlu karboksilli asitin ismi gibi. Bunların çıkma ihtimali var mı ?

(AL kitabı)
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Mesaj Sayısı: 25
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.139
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 693)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 367 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.