Şimdi Ara

Fulda sport control 17 inch düşünüyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
1
Favori
1.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Falken ile fulda sport control arasında kaldım

Her ikisi de sessiz lastik kategorisinde en iyilerinden ve fiyat performans olarak düşündüğüm markalar. Kendi aracım Honda Civic ve doğal olarak özellikle neden sessiz lastik istediğim anlaşılmıştır umarım 😁😁

Fulda daha uygun fiyatlı olarak gördüm,hiç deneyimleyen oldu mu bu lastiği? Bana bu konuda fikir verebilecek arkadaşlar olursa sevinirim🤲

• Ventus prime 4 de sessiz bir lastik. Autobild testinde dediğiniz modelden daha düşük çıkmış hatta ses seviyesi. Eco contact 6 da bildiğim kadarıyla sessiz.

• Yalnız fiyatları pek sessiz değil😁

• Falken'in Türkiye üretimi lastiği ise kıyaslamadaki, Fulda tercih ederim. Fulda' nın tek dezavantajı yarılma vs. gibi beklenmeyen bir durum olursa temin edilmesi olabilir. Onun dışında Goodyear bünyesinde köklü bir firma ve başarılı lastikleri var. Made in Germany veya Poland olarak geliyor bildiğim.
  • Falken amma abartılar

Her yerde söylerim fiyat performans dendi mi benim lastiğim Sava başka tanımam ama o bile lüks oldu artık

• Hocam sava hiç bilmiyorum, benim tek derdim çok sessiz lastik olmasi

• Made in germanyli çiçeği burnunda yeni savalardan almıştım 2022 ilkbaharında ve lastiklerde balans problemi var. Gram ağırlıkla balansın 4 lastiktede 0 çıkması üzerine araç 120-130 civarında inanılmaz vibrasyon yapıyor. Sorunun lastikten olduğuna kışlığa geçtiğimde anladım. Savayı bilerek çok isteyerek aldım ve güle güle kullanacağımı düşünüyodum ama malesef... napsam götürsem mi yaz mevsimi gelince bilemedim daha 1 senelik lastik çünkü garantisi vardır belki
  • Fuldalar yumuşak ama kaliteli lastiklerdir.
  • MeGaDave06 kullanıcısına yanıt

Yani :) sorun var ise götürün ama akslarada baktırın çünkü belli hızlarda vibrasyon akstan değil mi

• Akslarda sorun yok kışlık lastiklerimde vibrasyon yok eski yazlıklarımda da vibrasyon yoktu. Lastikçi bi abimiz balansta defalarca döndürdü gramlarıda eşitledi yola çıktık yok 110-120 den itibaren inanılmaz bi vibrasyon var 140-150 de ise daha hızlı vibrasyon yapıyor ve 200-210 gibi bile halen vibrasyon var. Hiç sağlıklı değil. Şehir içi düşük hızlarda sorun yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.