Şimdi Ara

Fujitsu Amilo (pil problemi) hep %0 ve hiç dolmuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde yaklaşık 1 senelik Fujitsu Siemens - Amilo model bir laptop var.

Pil'i hiç dolmamaya başladı, sürekli olarak %0 gösteriyor. Ama pil takılı ikende de cihaz
    çalışıyor.

Sorun ne olabilir?

• Pili bi çıkartıp taktın mı, bende de benzer bir sorun olmuştu, "prize takılı, dolmuyor" yazıyordu. sonra düzeldi ama nasıl düzeldi bilemedim.. Bende pili çıkartıp takmıştım bilgisayar kapalı iken..
    Bir de benimki yeni!!! öyle senelik falan değil yani..
  • Az önce şarj soketini çıkarttım, sonra yeniden taktım. Şimdi aynen şöyle yazıyor: %99 kullanılabilir (prize takılı, dolmuyor)
    Yani pilden yemiyor, şebekeden alıyor ama pili de doldurmuyor; tekrar yaptı bu sorunu. Bakalım nasıl çözülecek!
    Başına gelen var mı acaba hiç? Siz ne yaptınız?
  • Modeli yazmayı unuttum: FS 3405
  • benimde 1 yıllık pi3450 modelinde fujitsu laptopum var her zaman yapmıyor ama arada %99 kullanılabilir fişe takılı dolmuyor yazıyor...
  • bende de batarya sorunu vardı servise yolladım garantiden değiştiler tabi 1 ay bekledi güya yurt dışından geliyormuş.
  • Bios güncellemesi yapmayı deneyebilirsin
  • servise yolla
  • Aynısı bendede vardı. Şanslıysan şarj soketini değiştirirler. 100 TL+KDV. Şanssızsan anakartı değiştiriyorlar. Fiyat yazmaya gerek yok.

Serviste taa mecidiyeköyde. Ancak güzel çalışıyorlar. 3 güne soketi değiştirip gayet sağlıkli bir şekilde aldım makinemi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.