Şimdi Ara

Jbl Charge 3 2016 versiyonu için batarya sorunu var ve hiçbir yerde batarya bulamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba sevgili donanım haber sakinleri Jbl Charge 3 2016 verisyon kullanıyorum ama bataryası öldü AliExpress dışında hiçbir yerde de bu bataryadan bulamıyorum yurt dışından gelmiş cihaz olduğu için servise de göndermedim alideki batarya da yan sanayi yani çıkmaza girdim bi akıl verin bu kardeşinize
    Jbl Charge 3 2016 versiyonu için batarya sorunu var ve hiçbir yerde batarya bulamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mushta -- 16 Aralık 2018; 19:51:25 >

• Şarj soketini de gösterebilir misiniz?
  • hakaniko kullanıcısına yanıt
    Bunlar çok önceden çekildi bu pilin içerde bir kartı var oraya 18650 pil lehimledim kullanıyorum idareten zor çalışıyor Jbl Charge 3 2016 versiyonu için batarya sorunu var ve hiçbir yerde batarya bulamıyorum
  • Haktan bey ne yaptınız? Pil bulabildiniz mi? Aynı durumdayım pil öldü. Eminönü'nde değişim için 250 lira fiat çektiler ve orjinal pil değil. 18650 pili 4 adet seri bağlasak, Eski pilin yerine sığar mı???

• RACER69 R kullanıcısına yanıt
    Eğer alırsanız da kendiniz değiştirin çok basit YouTube da nasıl sökülür videolar var zaten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.