Şimdi Ara

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz (210. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.277
Cevap
32
Favori
202.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Neden? Birde ekran kartı olarak ne tavsiye edersin? Tahminen 4000 lira yeterli olur mu oyunu iyi grafik ve akıcı şekilde oynamak için. Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cunki cok cekirdek uyumlu islemciler intelde
    Amd 2-4 cekirdek oldugunda hepsini kullanmiyor kullanamiyor
    + p3d olsun xplane olsun intel grafik kartlariyla uyumlu
    Fiyat olarak kiyas yapamamki hangi modelleri dusunuyorsunuz ona gore konusalim
    Ram kesinlikle en az 16gb olmali orbx vs kuruldugunda yuksek ayarlarda 8-9 gb lere varacak ram kullanimi
    Yine ekran kartida en az 4gb olmali saat hizi ocsuz ise en az 1500mhz olmali
    Kafadan 1000-1200tl ram
    3800tl nin 1500tl si ekran karti 1500u islemci kalanida ivir zivir olacak sanirim
    Temizinden garantisi devam eden az kullanilmis 2.el parcalar ile daha yuksek sistem dizilebilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatikanli Mumin kullanıcısına yanıt
    Yani açıkçası xplane daha çok ilgimi çekiyor bilgisayar hakkında çok bilgim yok hazır pcler daha pahalıya geliyor bildiğim kadarıyla o yüzden toplama daha uyguna gelir diye düşünüyorum tek isteğim oyunu yüksek grafikte akıcı oynamak ve bilgim sıfır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kimse simulasyon takılmıyor artık galiba....
  • Yok hocam aynen devam. Yalnız uçmak için pek vakit yok o ayrı. Tüm uçaklarım garajda öööyle bekliyor
  • 1 yildir prepar3d pmdg 737 kullaniyorum.joystick yoktu ils olan pistlere iniyordum sadece butun herseyi cozdukten sonra 777’de dahil bir joystick aldim kendime ve suanda inis konusunda gelistirmeye calisiyorum kendimi.daha once hic joystic kullanmamama ragmen biraz sert inislerimiz oluyor ama fena degilim suana kadar ucmaya devam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben uzun zamandır uçmaz oldum. Bu arada Prepar3d sürüm 4.5 çıkmış..
  • Prepar3d v4.5

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz

• Arkadaşlar merhaba. FSX SE için önerebileceğiniz grafik ve gerçeklik modlarını söyleyebilir misiniz?

• ßurock kullanıcısına yanıt
    zorunlu değilsen p3d v4 veya xplane11 kullan fsx eskidi artık
  • Telefon kaydım olmadığı için özel mesajları göremiyor ve cevaplıyamıyorum.
    Yeni Microsoft Flight Simulator geliyor ancak XBox için.

• BBlackman kullanıcısına yanıt
    PC için de geliyor yanlış olmasın.

• Bazı haber kaynaklarına baktım da PC için çıkıp çıkmayacağı konusunda bir bilgi yok. Video da sadece XBox yazıyor. Tabi temennimiz PC yede çıkması. Grafikler gerçekten olağanüstü güzel. Bu PC ye çıkarsa diğer simulator lerin hepsi çöp olur.
  • BBlackman kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam.https://www.xbox.com/en-US/games/microsoft-flight-simulator

Platformlarda pcde(Windows 10) var. Asıl platformu PC olduktan sonra her türlü çıkar.

• Evet hocam verdiğiniz linkin en altında Windows 10 da yazıyor. Uyardığınız için teşekkür ederim. Bir an önce çıkar inşallah. Tabi 64 bit ve DirectX 12 dir herhalde.
  • Geliyor.....

https://www.youtube.com/watch?v=keXN6ZegJig&feature=share

Bu sürüm insana pc’yi yenilettirir valla 😄

• Tabi tabi.. FSX ve P3d'yi oynatabilen makineyi bulduk da bi bu kaldıydı zaar
  • FSX için PMDG 747-8 kullanan varsa malum linklerden atabilir mi rica etsem?

747-4 var ama 8 eklentisi yok
  • Pmdg’de ilk defa uçuş planı doldurmayı başararak istanbuldan kayseriye uçtum, ne kadar zevkliymiş ya, bi de cold darkı öğrenirsem geriye bişey kalmayacak zaten

• Arkadaşlar merhaba, benim çok önemli bir sorunum olacaktı.

FSX Steam Edition kullanıyorum ancak Alabeo DA42 uçağını kullanmak istediğimde donuyor. 1 fps gibi aynı. Ancak FSX'in kendi uçaklarında hiç sorun yok. Windows 10 1903 versiyonunu kullanıyorum. GTX 1070 sahibiyim. Formattan önce hiç sorun yoktu ancak şimdi düzeltemiyorum bir türlü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.