Şimdi Ara

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz (208. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.277
Cevap
32
Favori
202.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ASNext WX Radar FSX PMDG lerde çalışıyor. Prepar3d de çalışmıyor.
  • New York (JFK) inişim

• Güzel video hocam.
  • Sağolun hocam
  • Arkadaşlar X-plane 11 i kurdum her yer su içinde hata veriyor. nasıl düzeltebilirim?
  • Scenery DLC lerini kurmalısın.
  • P3D'yi açtığım an Chrome'daki tüm sesler %70-80 civarında kesiliyor. Sesi son ayara getirsem bile zor duyuyorum. Bunu nasıl ayarlarım?
  • Ekli resimdeki ayarı yap.

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz
  • BBlackman kullanıcısına yanıt
    Yapmıştım hocam işe yaramıyor. Acaba Chrome ayarlarından mı yapılması gereken bir şey var onu da bulamadım
  • Bu ses kısılması olayı sadece P3D de oluyor ise o zaman P3D de böyle bir ayar olabilir.
  • Yeni sürümü çıkmış

• arkadaşlar ben hep önceden fsx oynadım daha da yeni başladım bu tip bir simulasyona fsxi denedim inmeyi kalkmayı ils i falan öğrendim dedim birde xplane 11 indiriyim oynayayım ancak oldukça zor geldi şahsen böyle xplane i herşeyine kadar öğretecek bir tutorial video pdf vs. arıyorum yardımcı olur musunuz :DDD
  • PMDG 747v3 kurdum ,herşey çok guzel yalnız bir sorunum var.Kargo versiyonu da yolcu versiyonu da olsun kargo kapıları açılmıyor.Yolcu girişi kapıları açılıyor.Çözümünü bulan var mı?Nette,avsim forumlarında net çözüm bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xp11 england

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi testing -- 15 Aralık 2018; 23:46:35 >

• Prepar3D'de gerçekçilik adına üzerinde çok emek verdiğim İstanbul Antalya uçuşu.

İzleyiniz

• https://twitter.com/runoavian

İlgilenen olursa

Ocağın 20'sinde açılıyormuş, Mhp genel merkezinin yanındaki plazada yeri.

Fiyat sordum,saati 300 ama açılış nedeniyle 250 tl dediler ama bence normal fiyatı zaten o.

Fiyat bana yüksek geldi, yine de açılınca gidip yerinde göreceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertLIVE

Prepar3D'de gerçekçilik adına üzerinde çok emek verdiğim İstanbul Antalya uçuşu.

İzleyiniz

Hocam bütün yolcular ikiziyle binmişler galiba uçağa, Antalyada biri ön kapıdan iniyor biri arka kapıdan ...

Şaka bir yana çok güzel ve keyifli bir videoydu hocam, elinize sağlık

• Concorde New York (JFK) inişim ...

• İnternette biraz araştırdım ama bulamadım. X-Plane 11 kullanıyorum ve daha 4-5 saatlik tecrübem oldu. Eğitim uçuşunda da Boeing 737'de de uçak sola çekiyor. Mouse ile oynamaya çalışıyorum nedeni bu olabilir mi ? Mouse ile bir süre pratik yapmak istiyorum, bu oyun için mümkün mü ?
  • zwe01 Z kullanıcısına yanıt
    YAW DAMPER switchi açık mı?Eğer kapalıysa uçak sağa yada sola rudderın etkilemesiyle çekme yapar.PMDG 737'de yaw damper kapalıyken recall sistem uyarı verir.Xplane'deki 737 hakkında bilgim yok.
  • 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.