Şimdi Ara

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz (212. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.277
Cevap
32
Favori
202.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GTX660M ile P3D’de nasıl bir FPS değeri alırım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AirSupport

GTX660M ile P3D’de nasıl bir FPS değeri alırım?
    Ben P3D 4.5'ta Rex SkyForce+ORBX+Ultimate Traffic eklentileriyle beraber PMDG uçaklarında 25-30 fps alıyorum.Yoğun havalimanlarında düşüş oluyor tabiki ama akıcılık bozulmuyor.Sadece yeni çıkan 737'de 5 fps kadar daha düşük fps alıyorum.FSLabs A320,Aerosoft A330 gibi uçaklarda akıcı fps alıyorum.20-25 fps kadar.
    P3D 4.3'te özellikle FSlabsta 20 fps üstünü göremiyordum.FSX'te ise çok kasıyordu PMDG ile beraber.64 bitle beraber performans artışı fazla oldu.Son sürümde ise daha hızlı açılıyor simulasyon,daha canlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daxtor55 -- 13 Ocak 2020; 0:53:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daxtor55

Ben P3D 4.5'ta Rex SkyForce+ORBX+Ultimate Traffic eklentileriyle beraber PMDG uçaklarında 25-30 fps alıyorum.Yoğun havalimanlarında düşüş oluyor tabiki ama akıcılık bozulmuyor.Sadece yeni çıkan 737'de 5 fps kadar daha düşük fps alıyorum.FSLabs A320,Aerosoft A330 gibi uçaklarda akıcı fps alıyorum.20-25 fps kadar.
    P3D 4.3'te özellikle FSlabsta 20 fps üstünü göremiyordum.FSX'te ise çok kasıyordu PMDG ile beraber.64 bitle beraber performans artışı fazla oldu.Son sürümde ise daha hızlı açılıyor simulasyon,daha canlı.

Alıntıları Göster
    Teyid etmek amacıyla soruyorum aynı ekran kartını mı kullanıyoruz?

• quote:

Teyid etmek amacıyla soruyorum aynı ekran kartını mı kullanıyoruz?

Alıntıları Göster
    GTX 660M kullanıyorum.
  • quote:

GTX 660M kullanıyorum.

Alıntıları Göster
    Çok iyi, türünün tek örneği sanıyordum kendimi o kadar araştırdım kimsede yok kart. O zaman yüklüyorum P3D4.5’i ben

• quote:

Çok iyi, türünün tek örneği sanıyordum kendimi o kadar araştırdım kimsede yok kart. O zaman yüklüyorum P3D4.5’i ben

Alıntıları Göster
    Evet pek satılmadı ama pişman da etmedi pek 7.5 yıldır.

Yalnız simulator işlemciye çok yükleniyor.Bendeki işlemci İ7 3610qm.Yani diğer donanımlar da ortaksa deneyin derim.
  • quote:

Evet pek satılmadı ama pişman da etmedi pek 7.5 yıldır.

Yalnız simulator işlemciye çok yükleniyor.Bendeki işlemci İ7 3610qm.Yani diğer donanımlar da ortaksa deneyin derim.

Alıntıları Göster
    i7-3630QM var bende de

• Arkadaşlar nvidia GeForce gtx 1650 ile hangisinden en iyi görsel ve performans değerlerini alabilirim fsx mi prepar mı yoksa xplane11 mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Online flight planner sitesinden İstanbul-Çanakkale için uçuş planı oluşturdum fakat sefer sırasında uçak Biga vor dan Çanakkale Havalimanına doğru değilde kırmızı çizgi ile çizdiğim yönde uçuşa devam ediyor. Neyi yanlış yapıyo olabilirim?

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz
  • Maurizio Sarri kullanıcısına yanıt
    Rotayı nasıl işlediniz fmcye bilmiyorum ama airac sürümü eski olabilir.Birde Çanakkale voru ile aynı isimde başka bir Vor veya ndbye yönlenebilir uçak.Prepar3d de havalimanları FSX döneminden kalan frekansa sahipler.Canakkale üzerindeki star,vor frekans bilgisi vs. uyuşmayabilir.Map kısmından kontrol edin p3d oyun içi ayarından.

• EGHI - EGNH
    FSEconomy 13pax
    Carenado Cessna C208B Grand Caravan EX
    X-Plane 11
    ASXP
    xVision

https://streamable.com/ky637

Teker değmeden hemen önce yan rüzgar anlık zorladı. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DF3D00E4D -- 8 Şubat 2020; 0:32:47 >
  • daxtor55 D kullanıcısına yanıt
    Hocam belirtmeyi unutmuşum xplane 11 kullanıyorum. Airac'ı en son sürüm seçtim ama sorun legs kısmındaki discontinuity yazan noktalardan kaynaklanıyormuş. O kısımları elle doldurunca sorun çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maurizio Sarri -- 8 Şubat 2020; 3:4:46 >
  • FSX:SE'de sürekli PMDG 737 kullanıyorum. O kadar rutin hale geldi ki sıkılmaya başladım.

aerosoft a320 denedim fakat yüklerken ya da fsx açarken key istiyor. Fiyatı da malum alınmayacak seviyede.

malum yollardan aerosoft a319 ya da a320 kullanan varsa rica etsem özelden link atabilir mi?
  • phorever kullanıcısına yanıt
    Aerosoft a320 yerine Fslabs deneyin derim.Çok daha gerçekçi ve kullanışlı bir uçak çünkü.319,320 ve yeni çıkan 321 var.FSX sürümü yerine malum yollardan P3D üzerinde kullanıyorum.FSX sürümü için araştırın bence.

• Buraları biraz canlandıralım. yeni mfs hakkında ne düşünüyorsunuz. Özellikle fps yükselmesi yaşayacakmıyız.
  • FSLabs A320 ilaçlı kullanan varsa bana özelden ulaşabilir mi lütfen kurulum yapamadım hata veriyor

•  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz

Dash 8 Q400 kurdum çok güzel görünüyor fakat motorlar çalışmıyor. Cold and dark, engine start vb. hiç uğraşmak istemiyorum.
    PMDG'de her şey hazır direk uçuşa geçebiliyordum. Bunda nasıl yapabilirim?
  • Merhabalar, şimdi FSX Steam Edition satın aldım indiriyorum. İnternette biraz araştırdım bu oyunun stabilize sorunları var. Sistemi Ryzen 3 2200u mobil işlemci 8 GB RAM var. Sizce ben de problem yaşar mıyım? Bir çözümü falan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eski_nesil -- 3 Nisan 2020; 17:53:20 >
  • Crack'li X-plane 11'e zibo 737 kurabilen var mı? Oyun yüklenirken airfoils dosyasında hata alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maurizio Sarri -- 15 Nisan 2020; 23:1:12 >
  • X-Plane 11 11.50 sürümü ne zaman betadan çıkacak? Vulkan desteği gelecek biliyorsunuz.
    Edit: forumdan arkadaş söyledi sağolsun beta sürümüne geçtim. Vulkan güncellemesi ile rx 5700 xt pulse modeli x-plane11 de ultrada akmaya başladı. Uçuş simülasyonlarını oynamayı düşünen ve ilgilenenlere duyurulur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 11 Nisan 2020; 19:17:4 >
  • 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.