Şimdi Ara

Freedom Fighters Türkçe Yama Apex Çeviri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
3
Favori
4.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bildiğiniz üzere oyun steam e geldi ve Iska kardeşimiz oyunun dosylarındaki sorunu çözdü. Fakat benim pc deki çevirilmiş dosyların hepsi gittiği için. (Bir anlık sinir ile sildiğim için ) çeviri yeniden yapılacaktır. Ve apex çeviri ekibine devr edilmiştir.

Merak edenler test videosuna bakabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=7jlPa1iX-_U&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freeman1930 -- 23 Eylül 2020; 18:37:34 >

• Kolay Gelsin Yamanı bekliyorum şu ruslara dersini vermek istiyom Bu oyunu bitirmiştim birdaha oynarım ben baya zevkli oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-539FEDCD1

Kolay Gelsin Yamanı bekliyorum şu ruslara dersini vermek istiyom Bu oyunu bitirmiştim birdaha oynarım ben baya zevkli oyun
    Ah ah içimde nasıl yara olarak kalmışsa hemen konusu açıyım dedim. Çok sağlam oyundur. Bendeki yeri de ayrıdır. İlk pc imi aldığım zaman sabahlara kadar oynardım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsmi okuyunca taa nerelere gittim vallahi. Bir de 25 to Life isminde bir oyun vardı o da güzeldi bayağı. Bekliyoruz.
  • Eline koluna sağlık geçen ay günlerce uğraştım yok StartUp yok Loader beceripte bulamadım dil dosyalarını en son söve söve silmiştim

• quote:

Orijinalden alıntı: MrMetto

Eline koluna sağlık geçen ay günlerce uğraştım yok StartUp yok Loader beceripte bulamadım dil dosyalarını en son söve söve silmiştim
    Sorma Iska sağ olsun o işlerle uğraştı. Yoksa bende bulamazdım.

• Offf be bu oyunun verdiği keyfi hiç bir oyunda bulamadım, ne oynardım be, oyunlar o zaman güzeldi, şimdi hiç birinde tat yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yapma dokunma kim dokunduysa yapmadı :(

Efsane PS2 de saatlerce oynadım PC de bitirdim

Yap bitir. Gönlümü fetret

• Anılar... Bu oyunun tadı da bi başkaydı be.

Kolay gelsin
  • Efsane oyundur.Kolay gelsin.Takipteyim.
  • Old School oyuncuların çoğunda ayrı yere sahiptir bu oyun. Keşke EA salsaydı da IO Interactive devam oyunlarını yapsaydı. Adamlar pembe dizi gibi part part Hitman oyunu yapmaktan bitap düştüler. Kolay gelsin başkan, ellerine sağlık.
  • Arkadaşlar çevirye yardım edecek babayiğitler varsa aramızda lütfen iletişime geçsin. Çünki baya satır var.

• ahh ahh gençliğimin ergenlğimin oyunu o kadar zevk alarak tat alarak oynuyordumki bu oyunu hele o molotof atmak o kadar zevkliydiki mükemmel bir oyundu zamanına göre keşke tekrar remake yapsalar
  • Arkadaşlar yama çalışması tam gaz devam ediyor. Bayram süprizi olarak düşünüyordum ama hem satır fazlalığından hemde diğer sorunlardan 1 2 hafta sürecek gibi gözüküyor.
    Iska sağ olsun tr karakter desteği için uğraşıyor. Büyük ihtimalle o sorunuda halledicektir.
    Herkese hayırlı bayramlar.

• Başarılan dilerim umarım bittiği günleride görürüz. Şimdiden eline sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doom4627

Başarılan dilerim umarım bittiği günleride görürüz. Şimdiden eline sağlık.
    Merak etme görürsün. Daha başladığım yamayı yarıda bırakmadım. Yeterki program sorun çıkartmasın.

• Ah ah ne oyundu be. Umarım problem çıkmadan tamamlarsın. Ellerine sağlık, teşekkürler şimdiden.
  • Eline sağlık sizin yamanızla da artık 15. ıynayışımızı yaparız

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolay gelsin beyler. Bu oyunu Türkçe oynamak büyük keyif olacak :)

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.