Şimdi Ara

Freedom Fighters Türkçe Yama Apex Çeviri (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
3
Favori
4.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Helal olsun başarılar dilerim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kolay gelsin.
  • 2004-2006 arası çok çok iyi hatırlıyorum Freedom Fighters,Serious Sam 2,Painkiller,Bloodrayne,Silent hill,Quake 3,Call of duty çok çok popülerdi gençler arasında kutsal gibiydi resmen.Bu serilerini hepsi bir şekilde devam ediyor ama Freedom Fighters ne yazıktır yok oldu gitti... Müzikleri muazzamdı hele "March of the Empire" müziği "Hell march" dan 10-15 kat daha iyidir.Yamayı görünce yazma isteği hissettim umarım başarıyla yaparsınız,kolay gelsin🙂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byflash

Kolay gelsin beyler. Bu oyunu Türkçe oynamak büyük keyif olacak :)
    Sağ ol başkan sanada kolay gelsin.

• James Sunderland J kullanıcısına yanıt
    O sene max payne 2 ve prince of persia sand of time da çıkmıştı. Üzerimize resmen kamyonla oyun atıldığı müthiş zamanlardı

• durum nedir türkçe yamada söylermisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuhan411352

durum nedir türkçe yamada söylermisiniz
    Kısa süreli ceza almış çevirisini yapan belli bir müddet cevap veremeyebilir.
  • cozepud C kullanıcısına yanıt
    teşekkürler bilgileriniz için
  • Freeman başkandan bilgilendirme var arkadaşlar.

quote:

Çeviri bitmiştir yaklaşık 4500 satır çevirilmiştir ve çeviri işi bitmiştir. Fakat bu çevirdiğim satırların tamamı 50 kadar dosyaya satır satır kopyala yapıştır yapılıcak ve ondan sonra teste başlanıcaktır.
  • Güncel bilgi; oyunun çevirisi bitti fakat 3 gün boyunca uğraşmamıza rağmen. Bazı satırları gömemedik ve çıkartmamız gerekti. Gel gelelim çıkarttığımız satırlar hikayenin temeli oluşturan satırlar olduğu için oyunun yüzde 70 ing kaldı. Son deneyeceğimiz bir yöntem var. Oda işe yarmazsa yama iptal olucak.
    Ayrıca oyunun içinde gözükmeyen fakat dosyalarında bulunan 1600 satırı koyan firmaya da ayrıyetten giydiriyorum.

• Bilgilendir me için teşekkürler emeğinize sağlık hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeman1930

Güncel bilgi; oyunun çevirisi bitti fakat 3 gün boyunca uğraşmamıza rağmen. Bazı satırları gömemedik ve çıkartmamız gerekti. Gel gelelim çıkarttığımız satırlar hikayenin temeli oluşturan satırlar olduğu için oyunun yüzde 70 ing kaldı. Son deneyeceğimiz bir yöntem var. Oda işe yarmazsa yama iptal olucak.
    Ayrıca oyunun içinde gözükmeyen fakat dosyalarında bulunan 1600 satırı koyan firmaya da ayrıyetten giydiriyorum.
    Başkan zenhax da konu açmışlar bu konu ile alakalı takip et bence.
  • Iska sağ olsun ilgeliniyo o konularla. Zaten programı da o siteden buldu.

• Beklemedeyiz.
  • Peeey.
  • Arkadaşlar kusura bakmayın ama daha önce bahsettiğim sorunlardan dolayı yama çalışmasını iptal ediyorum. Ne yaparsak yapalım bir türlü altyazıları gömemiyoruz çünki. Beklettiğim için hepiniz den tek tek özür dilerim. :(

• freeman1930 kullanıcısına yanıt
    Kısmet değilmiş en azından denedin bu da birşey :)
    Canın sağolsun başkan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Canın sağolsun başkan.
    Sağ ol kardeşim. 5 tane oyun çevirdim 6. Yolda ama ben bunun kadar sıkıntılı ve başa bela bir oyun görmedim. 4500 satır çevirinin çöpe gitmesinemi yanıyım. Harcadığım zamanamı. Bu oyun ile uğraştığım sürede 2 oyun daha çevirirdim. Bana ders olsun bu bir daha ea oyunlarına hayatta bulaşmam. Boşuna demiyorum Ea ve ubi her türlü pişmanlıkdır.

17 yıllık oyunu çevirmeye çalışıyorsun başkan, hata sende. Biraz daha beklesen oyun reşit bile olacak.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.