Şimdi Ara

FORZA HORIZON 2™ 'OPEN WORLD RACING GAME' (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.915
Cevap
27
Favori
101.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu iyice amacından saptı yarışa dönelim guys nerede kalmıştık GOTY Horizon 2 diyenleri görelim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 9 Haziran 2014; 0:49:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aksam gameplay izleriz, bakalim efsane yeni nesilde nasil gorunecek..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Aksam gameplay izleriz, bakalim efsane yeni nesilde nasil gorunecek..

Bekliyoruz hocam ben on siparis verdim bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FB_ArDa

Gelmiş geçmiş en iyi yarış oyunu simülasyon Forza'dır. Arcade seri Horizon'dır. Adamlar daha yenisini çıkarana kadar bu değişmez biline.

GT serisinden zerre keyif alamıyorum.Forza serisini her cıktıgında keyifle oynuyorum.Drive Club ta inşallah guzel olur da alır oynarız.Forza Horizon ilk oyun mukemmeldi,2 inci oyunda harika olacaktır.Bugun gameplay 1080p gelir gozlerimiz şahlanır. :))
  • aksam gameplay geliyor ha? o zaman kosa kosa gelicem eve
  • Valla xboxone alma sebeplerinden en önemlisi forza serisidir özellikle horizon,ilki süperdi bu daha da süper olur s65 amg olsun da yeter bana zaten:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 360a da çıkarmışsınız,bari pcye de çıkarsaydınız
  • 30 eylul

• Resmi video geldi 1080p

• Eylülde geliyor çok erken valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Eylülde geliyor çok erken valla.

Hocam gelsin ya Forza 5 bitti bir noktadan sonrada multi sarmıyor
  • Gelsin tabi, ben de 360'ta oynarım artık.
  • Umarım hot hatch otomobiller fazla olur. Pagani, Bugatti, Aston Martin gibi uçuk arabalardan pek hoşlanmıyorum. Trailer'a göre oyun TDU 2'deki gibi bir yerde (İbiza) geçecek gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirrüs -- 9 Haziran 2014; 21:36:03 >
  • Fuardaki hazır excler arasında en önemli kozun ve gameplay yapmıyorsun umarım 3 gün içerisinde gerçek bir oynayış videosu görürüz.

Ayrıca grafikler gerçekten muazzam görünüyor fakat Drive Club'dan daha iyi gelmedi bana,ikisi arasındaki içerin farkı kendini gösterecek umarım Horizon 2 ilk oyuna göre daha uzun ömürlü olur ve daha karakterli bir sürüş dinamiğiyle gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

Umarım hot hatch otomobiller fazla olur. Pagani, Bugatti, Aston Martin gibi uçuk arabalardan pek hoşlanmıyorum. Trailer'a göre oyun TDU 2'deki gibi bir yerde (İbiza) geçecek gibi.

Oyun güney avrupa da geçecek. Muhtemelen fransa ve italya arası yollar da italya sahillerinde diye biliyorum. Benim merak ettiğim Xbox 360 da acaba nasıl görünecek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mratt

quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

Umarım hot hatch otomobiller fazla olur. Pagani, Bugatti, Aston Martin gibi uçuk arabalardan pek hoşlanmıyorum. Trailer'a göre oyun TDU 2'deki gibi bir yerde (İbiza) geçecek gibi.

Oyun güney avrupa da geçecek. Muhtemelen fransa ve italya arası yollar da italya sahillerinde diye biliyorum. Benim merak ettiğim Xbox 360 da acaba nasıl görünecek ?

Umarım WD gibi fiyasko grafiklerle gelmez. Xbox'ta WD tam anlamıyla ÇÖP grafiklere sahipti. En azından ilk oyun gibi olmasını diliyorum.

• ben izledigim filmler, belgeseller kadariyla italya ya cok benzettim ki zaten guney de orasi oluyor gerci

bu arada videodaki muzik ummet ozcan adli bir gurbetci Turk kardesimizin
  • İlk oyun harikaydı ama umarım bunda da toprak pistte supercarlarla yarıştırmazlar, saçma sapan oluyor

• Oyun cok iyi görünüyor,neden konferansta göstermediler ki bunlari

• Patır patır gameplayler düştü sonunda müthiş görünüyor
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.