Binbaşı
17 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 41 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar çanta arıyorum thulenin modelleri var kafamda öyle 200 tl civarında.Aklımdaki soru şu 13' için değilde 15' için olan çantayı alsam herhangi bir sorun olur mu o şekilde kullanan var mı?
Arkadaşlar bu alet Ankara'da nerde satılıyor vatana fln baktım yok elden almak istiyorum cihazı.
arkadaşlar sistemim
E 6850 3.0ghz core 2 duo

gtx460 1 gb 256 bit

P5NE-SLI

4gb ram

600w tagan psu

ben sistemimde işlemciyi ve ekran kartını değiştirmek istiyorum anakartım lga775 galiba yani buna uygun işlemci pek piyasada yok anladığım kadarıyla, ben de 2. elden bişeyler düşündüm 4 çekirdekli ama 2-3 senedir pc den uzak kaldım oyun bağlamında o yüzden yardım ederseniz sevinirim:) Ek olarak ekran kartımı değiştirebilirim ne önerirsiniz yani bu sistemi en performanslı halde kullanmam için?
Arkadaşlar bir tanıdığım amerikadan ıphone 5 getirtecek,forumu uzun zamandır takip edemedim o yüzden buraya yazıyorum k. bakmayın büyük ihtimalle 1000. kez soruluyodur ama işim gerçekten acil.Şimdi oradan nasıl alınacak simfree olayı falan varmış tam bilmiyorum bunları pasaport kaydı falan, ben getirttiğimde bunda macrosim olayı fln var galiba duyduğuma göre nasıl halledicem bu işi telefonu orjinal haliyle kullanıcam yani ıphone 4 deki gibi jailbreak fln yapmıycam yardım edin lütfen
Arkadaşlar forumda sorumun yanıtını aradım ama tam olarak ikna olmadım.Benim ıp4 turkcell den alınma üzerinde jb falan yok yani herhangi bir yazılım kurmadım.4.1 de kurulu değil.Sorum şu ben 4.2 yi yüklemek istiyorum telefonu önce restore yapıp sonra mı yükleyeyim.Birde telefonu pc ye bağladığımda update 4.2 çıkıyor.Burdan mı yükleyeyim yoksa bazı arkadaşlar link paylaşmışlar Shit+update falan basarak yükleniyor gibisinden okudum.Bi yardımcı olun lütfen.Teşekkürler.
Arkadaşlar itunes tan oyun indirdim pc ye.Pc den ıphone a nasıl aktaracağım?pc ye bağladım ama bi türlü yapamadım.
Arkadaşlar forumda araştırdım ama yeterli bilgiye ulaşamadım yada ben bulamadım.
Sorum şu app storeden paralı oyun vs indirmek istiyorum kredi kartı üyeliğini nasıl alacağız birde paralı download yapanlara pek rastlamadım çok mu para gidiyor ama fifa 11 falan güzel göründü indirmek istiyorum şu olayı ayrıntılı anlatırmısınız?

İkinci sorumsa bu ekran temaları paylaşıyor bazı arkadaşlarımız onu ıphone a nasıl atacağım itunes tan yapamadım?
Arkadaşlar elimde zil sesi yapmak istediğim bir parça var ancak bir bölümünü zil sesi yapmak istiyorum yani parçayı kesmem lazım ıphone üzerinden yapılıyor gibi birşey duymuştum pc de denedim yapamadım yardım eder misiniz?

yetişemedi kimse:)

Şöyle sorayım güncel olarak mydonose şarkılarını dinleyebileceğim bi site var mı?çoğunda eski listeler var.
Arkadaşlar elimde e6850 2x3.0ghz işlemci var.3.6 ya çıkaranlar olduğunu okudum ben nasıl yapabilirm daha önce hiç denemedim.
Sistemim Gtx 460 1gb ekran kartı,P5NE SLI anakart
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Otomobil
Mercedes
Otomobil
Toyota
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PS4
Oyun Platformu
Xbox One
Oyun Platformu
PS3
Oyun Platformu
Xbox
Oyun Platformu
PC
TV
Sony
Tablet
IPAD pro
Notebook
Apple
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.760
İkinci El Bölümü Mesajları: 39
Konularının görüntülenme sayısı: 41.128 (Bu ay: 144)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 97 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.