Şimdi Ara

forumda saat olsunmu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• hani applet saatler varyaa, sürekli ekranın sağ üst tarafında duran.
    Onlardan olabilir ama, Sayfayı yavaşlatır.
  • Pc de zaten saat var :)
  • Kişisel theme olsun
  • icq gibi olsun
  • yapılacaksa birkaç birşey çıkartılsın, imza avatar falan. ekleme yapılıpta yavaşlatılmasın sayfa...
  • bence rütbeler kalkabilir
  • yaw saaten bahsediyoruz daghanbey konuyu saptırma
  • t_mec ben daha önce dig saat ve dolar kuru için ısrar ettim ama zor oldu sanırım yapılmadı
  • dolar kuru uyar!
  • herkesin özel isteklerini tatmin etmek çok zor. Onun için sayfayı en hafif tutmak en büyük çabamız. Yine uygulanabilecek bir şey var. Avatarları gösterme seçeneği olabilir.

Şu an için profile'nızda imzaları gösterme diyebiliyoruzsunuz avatarlarıda gösterme seçeneği eklenebilir.
  • bence saat çok gereksiz bir olay zaten pc'mizin sağ alt köşesinde var.
    ama dolar kuruna kesinlikle evet dewrim çünkü pc dünyası dolarla alınıp satılıyor bu da paraları hesaplamada çok işimize yarar
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by gun</i>
    <br />herkesin özel isteklerini tatmin etmek çok zor. Onun için sayfayı en hafif tutmak en büyük çabamız. Yine uygulanabilecek bir şey var. Avatarları gösterme seçeneği olabilir.

Şu an için profile'nızda imzaları gösterme diyebiliyoruzsunuz avatarlarıda gösterme seçeneği eklenebilir.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

evet avatar gösterme olsun, özellikle evde çok işe yara :)
  • boyle iyi
    baska birşeye gerek yok
    ne guzel forum olmus
    darısı herkesin basına
    şu rütbe olayına baska yerde rastlayan var mı ?
  • Bişeyi merak ettim mesela forumda saat uygulaması olsa herkeste aynı saat mi gözükecek..
    Mesela amerikadaki birine oranın saatinin gözükmesi Türkiyedeki birinede Türkiyenin saatinin gözükmesi mümkün mü?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eswod

Bişeyi merak ettim mesela forumda saat uygulaması olsa herkeste aynı saat mi gözükecek..
    Mesela amerikadaki birine oranın saatinin gözükmesi Türkiyedeki birinede Türkiyenin saatinin gözükmesi mümkün mü?

nerden buldun bu konuyu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pro_Found

quote:

Orjinalden alıntı: Eswod

Bişeyi merak ettim mesela forumda saat uygulaması olsa herkeste aynı saat mi gözükecek..

nerden buldun bu konuyu

• tokyo saati olabilir mi

şakası bir yana zaten pc nizde saat var
  • mesaj atınca saati gösteriyo zaten gereksizlere boş mesaj atıp saati öğrenebilirsiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Can

t_mec ben daha önce dig saat ve dolar kuru için ısrar ettim ama zor oldu sanırım yapılmadı

Dolar kuru olması biraz saçma olur.. Forumda kaç kişi hergün dolar kurunu takip ediyorki ama normal bir insan günde 10-15 kez saatine bakıyordur
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.