Şimdi Ara

L-Carnitine Yağ Yakıcı Kullanmaya Başladım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
66
Cevap
1
Favori
128.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler kardiyo+body destekli programıma l-carnitinede ekledim bugün 3 tüp aldım multipower 1500 mg antremandan önce 1 tüpü kafaya diktim 2 tane kaldı bakalım faydası olacak mı ? önceden kullananlar var mı bu ürünü?

• sporda nasıl hissediyorsun kendini. enerjine katkı sağlıyor mu?
  • 3 tüple anlayamazsın. Her antreman günü 1 tane desen, haftada 4 antreman yapsan, ayda kafadan 16 eder. 2 ay düzenli programınla beraber 32 tüp bitir, farkı görürsün :) Önemli olan antreman boşlamamak zaten kilo vermede L-Carnitine'i geçtim. Ama etkisi varmı diyorsan kesinlikle var. Maddi açıdan daha uygun olsun diyorsan tablet olanlardan al, daha ucuz, kana karışması daha uzun sürüyor sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MilyonDolarlıkAdam

3 tüple anlayamazsın. Her antreman günü 1 tane desen, haftada 4 antreman yapsan, ayda kafadan 16 eder. 2 ay düzenli programınla beraber 32 tüp bitir, farkı görürsün :) Önemli olan antreman boşlamamak zaten kilo vermede L-Carnitine'i geçtim. Ama etkisi varmı diyorsan kesinlikle var. Maddi açıdan daha uygun olsun diyorsan tablet olanlardan al, daha ucuz, kana karışması daha uzun sürüyor sadece.
    SEGHRİ

evet kesinlikle sporda büyük etkisi oluyor içtim body programına başladım hiç yorgunluk hissetmedim üstüne 15 dk invertal koşu yaptım üstüne 10 dk bisiklet 5 dk twist hiç yorulmadım durağa kadar koşarak gittim aynı programı bir daha yapabilirdim yani

MilyonDolarlıkAdam

evet herkes öyle diyor ki bende öyle düşünüyorum bakalım şu 2 tüpde bitsin bir yan etkisi vs. olmazsa 20li kutudan almayı düşünüyorum sıvı daha iyimiş ama tabletler hem geç karışıyor hemde vücutta çözünürken yarısının idrarla atılma riskide varmış

• harika bisey dostum. Felaket terletiyor. Ara vere vere kullandıgım halde tam 5 kilo verdim. Multipower forte liquid. Suan tekrar basladım lcarnitine ve cla. insallah fazlalıklardan kurtulcaz. Tabi sporada tam gaz devamm :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: juweLyn*

harika bisey dostum. Felaket terletiyor. Ara vere vere kullandıgım halde tam 5 kilo verdim. Multipower forte liquid. Suan tekrar basladım lcarnitine ve cla. insallah fazlalıklardan kurtulcaz. Tabi sporada tam gaz devamm :)

hocam ne kadar zamanda verdin 5 kg yi programın nasıldı. bu 5 kg'nin kaç kg'si yağdan ölçdünüz mü
  • quote:

Orijinalden alıntı: juweLyn*

harika bisey dostum. Felaket terletiyor. Ara vere vere kullandıgım halde tam 5 kilo verdim. Multipower forte liquid. Suan tekrar basladım lcarnitine ve cla. insallah fazlalıklardan kurtulcaz. Tabi sporada tam gaz devamm :)
    Bana sorarsan likit al tabiki daha iyi. Ayrıca programın veya vermen gereken yağ miktarı ne kadar bilmiyorum ama 15 dakika koşu varsa programda heralde çok vahim değil durum :) Ben 7 kilo yağ verdim (kilolu değildim o kadar, baklavalar çıksın diye verdim ) 2 ayda L-Carnitine kullanarak ama 6 + 12 + 18 dakika aralarda 3 dakika dinlenme süresi olarak yüksek tempoda koştum programın üzerine. Yağ yakımının en önemli tarafı bu zaten, vücudu zorlayacaksın, köpek gibi koşman lazım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MilyonDolarlıkAdam -- 11 Aralık 2011; 22:40:30 >

• korkutmayın adamı yarın bi gün haberiniz çıkmasın öldüler diye
  • quote:

Bana sorarsan likit al tabiki daha iyi. Ayrıca programın veya vermen gereken yağ miktarı ne kadar bilmiyorum ama 15 dakika koşu varsa programda heralde çok vahim değil durum :) Ben 7 kilo yağ verdim (kilolu değildim o kadar, baklavalar çıksın diye verdim ) 2 ayda L-Carnitine kullanarak ama 6 + 12 + 18 dakika aralarda 3 dakika dinlenme süresi olarak yüksek tempoda koştum programın üzerine. Yağ yakımının en önemli tarafı bu zaten, vücudu zorlayacaksın, köpek gibi koşman lazım :)

Alıntıları Göster
    4 yıldır vücut geliştirmeyi yaşam tarzı haline getirmiş haldeyim. şöyle diyeyim en son ne zaman patates kızartması yedim hatırlamıyorum.

bu kısa önbilgiden sonra kısa ve net olarak diyeceğim carnitine vb gibi yağ yakıcılar placebo etkisi ötesine geçemiyor. ha aldığın için kendini mutlu hissediyorsan ayrı ama zaten onu almadan da sıkı diyet ve iyi bir kardiyoyla acayip yağ yakarsın.

bana göre para tuzağı hepsi.

• quote:

2 ayda 7 kg yağ gerçekden iyi bir rakam 94 kgdan geçen yıl 76 ya kadar indim ama sporsuz yapmadıgım ıcın derim esnedi sporu 2 aydır yapıyorum ilk ay sadece fitness 73 kg oldum ama gözle pek fark göremedim 2. ay fitness+body 76 kgyim şuan boy 173 mevcut kg 76 yaş 17

• Beyler yarın sipariş vereceğim. Sıvı mı kapsül mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nihilous

Beyler yarın sipariş vereceğim. Sıvı mı kapsül mü?

Likit olarak alman senin yararına olacakdır. 1 kapsül deneme amaçlı kullanmıştım. İşe yarıyor ; spor sırasında baya bir terledim ve performansım artış olmuştu(bu placebo etkisinden olabilir) Yani Düzenli diyet + spor ile zaten kilo verebilirsiniz birde üstüne bunu içerseniz kilo vermeniz hızlanır. Ama spor yada diyet yapmadan kullanırsanız bir faydasını görmezsiniz.

Bu arada arkadaş yağ yakmak için köpek gibi koşmak lazım demiş fakat tempolu yürümek koşmaya göre daha fazla yağ yakar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kütüphane

quote:

Orijinalden alıntı: Nihilous

Beyler yarın sipariş vereceğim. Sıvı mı kapsül mü?

Likit olarak alman senin yararına olacakdır. 1 kapsül deneme amaçlı kullanmıştım. İşe yarıyor ; spor sırasında baya bir terledim ve performansım artış olmuştu(bu placebo etkisinden olabilir) Yani Düzenli diyet + spor ile zaten kilo verebilirsiniz birde üstüne bunu içerseniz kilo vermeniz hızlanır. Ama spor yada diyet yapmadan kullanırsanız bir faydasını görmezsiniz.

Bu arada arkadaş yağ yakmak için köpek gibi koşmak lazım demiş fakat tempolu yürümek koşmaya göre daha fazla yağ yakar

Alıntıları Göster
    Hazır başlık varken sorum sıkışsın araya Tr-Power'ın l-carnitine i nasıldır bilen veya kullanmış olan var mı?

• Animal cuts ya da hydroucut kullanin o zaman gorurum ben sizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yonto123

Animal cuts ya da hydroucut kullanin o zaman gorurum ben sizi

ne gibi görürsün
  • quote:

Orijinalden alıntı: OtherStreetsBoy17

quote:

ne gibi görürsün

Faydasini fazlasiyla gorursun ama agirdir her bunye kaldirmayabilir
  • quote:

quote:

quote:

ne gibi görürsün

seni çarpar diyosun yani

• quote:

quote:

quote:

quote:

ne gibi görürsün

seni çarpar diyosun yani

Gebertebilir

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ne gibi görürsün

seni çarpar diyosun yani

Gebertebilir

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ne gibi görürsün

seni çarpar diyosun yani

Gebertebilir

Alıntıları Göster
    Bende alıcam fakat markasında kararsızım. Sen 3 tüpü kaç paraya aldın? pro***n7.com iyimidir alışveriş için?

Ayrıca bende 2007-2008 de 2 yıl çok ağır ağırlık çalıştım fakat sonra felaket saldım hergün burger 2 menü, 3 menü çıktığında arasında az fiyat farkı diye 3 menü falan filan şimdide spora yazıldım önceliğim sadece cardio.
    Hepimize iyi sporlar

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.