G

Yarbay
28 Şubat 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar .

Evimde kullandığım petekler 20 yıllık kadar , bunları yenilemek istiyorum.

Üst ve alt balkonu pvc ile kapatacağım . Üst balkonda kışında oturmak için bir Petek ilave etmek istiyorum .

Teknik olarak bilgim hiç Yok. Bir arkadaşım bu değişimler ve ilave Petek için tüm binanın su vanasının ve kaloriferin komple kapatılması gerektiğini söyledi .

Bu kış ayında kalorifer veya su ile alakalı bir kesinti saatlik bile yapmak bence yalnış olur .

Bu konuda teknik bilgi verebilirmisiniz rica etsem .
Arkadaşlar , ofis için sadece basit bir program ve internete girmek için yeni kasa toplamam lazım . Bilgisayar aleminden baya uzak kaldım.

Intel Pentium G3240 3.1GHz 3MB Cache LGA 1150 İşlemci

bu işlemci bana yeter diye karar kıldım.

Nasıl bir anakart almalıyım ? Ekran kartı lazım değil , onboard olması kafi ... işlemci anakart uyumundaki teknik nedir ?

veya tavsiyeniz ne olur ?

Biraz öğretici bir yardım rica edeceğim
Arkadaşlar , ofis için sadece basit bir program ve internete girmek için yeni kasa toplamam lazım . Bilgisayar aleminden baya uzak kaldım.

Intel Pentium G3240 3.1GHz 3MB Cache LGA 1150 İşlemci

bu işlemci bana yeter diye karar kıldım.

Nasıl bir anakart almalıyım ? Ekran kartı lazım değil , onboard olması kafi ... işlemci anakart uyumundaki teknik nedir ?

veya tavsiyeniz ne olur ?

Biraz öğretici bir yardım rica edeceğim
2010 Model

Arabamın kilometresi orjinaldir. ( 89.350 KM )
Yetkili servis bakımlıdır.
90.000 Bakımı , İzmir Autoking servisinde yaptırılmıştır . Fren diski , ön aks rulmanlaraı , fren balataları , yağ filtreleri vs orjinal VW parçası kullanılarak 1500 TL civarında değiştirilmiştir.
Yine aynı zamanda , iç detaylı temizliği ve boya koruması yaptırılmıştır. İç döşemelerinde yırtık , leke , sigara yanığı vs yoktur. İlk günki temizliğindedir.
1.5 ay önce , Michelin Pilot Sport 3 lastikler taktırılmıştır.
Arabamda kısacası uzun süre kesinlikle tek kuruş masraf yapmadan binilecektir.

Standart donanıma ilaveten benim yaptırdıklarım :
* Zenec marka orjinal VW teyp , bluetooth görüşme , dijital klima kontrolü , yol bilgisayarında telefon rehberi , yine yol bilgisayarında navigasyon yönlendirme ve müzik listesi bilgisi vs . ( Yetkili serviste 4000 TL ) .
* Cruise control ( Hız sabitleme ) hiç bir comfortline golfte yoktur. Yetkili serviste 450 TL na taktırdım.
* Yeni model DSG Vites topuzu ( 1200 TL )
* Automatic yanan far sensörü ve Far anahtarı ( 420 TL )
* En ön cam dahil 3M marka cam filmi ( 800 TL )
* Krom egzos ucu ( VW Orjinal ürün 50 TL )
* Arka park sensörü ( 300 TL )
* Direksiyon üzerinden kontrol edilebilen DSG vites kulakçıkları
* Sunroof cam tavan

Fotoğraflar ve sahibinden ilanı için :

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sunroof-dsg-vites-1.6-tdi-comfortline-sahibinden-166955631/detay/
Değişen parçası yoktur. Sağ arka çamurlukta lokal boya vardır sadece , Tramer kayıtlarında da sadece bu problem geçmektedir.

Lastikleri ve muaynesi yenidir , bakımları eksiksiz ve yeni yapılmıştır.

Masrafsızdır.

Bundan daha dolu donanımlı X Type bulamazsınız.

Fiyat : 39.750 TL

Fotoğraflara aşağıdaki ilandan ulaşabilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-jaguar-sahibinden-orjinal-en-full-u-masrafsiz-115-km-154199155/detay/
Arkadaşlar , iphone 5s kullanıyorum , telefonum jailbreakli değil.

Daha önce de iphone 5 im vardır .

İşyerimde veya dışarıda bazen beni aramak isteyenler aradıklarında , telefonun düşmüyor daha sonra da aradığınız kişiye ulaşılamıyor diyordu. Ben avea kalitesi diyip geçiyordum..

Kısa bir süredir işyerimdeyken arama yaptığımda , telefonun internetine bağlanamaz oldum , o ara arama yapmak istesem ' arama başarısız ' hatası alıyorum.

Bazen telefonla konuşurken , karşı tarafın sesi robot gibi gelmeye başlıyor ve telefonu kapatmak zorunda kalıyorum .

Telefonumu hiç düşürmedim , telefondan mı kaynaklı anlamadım :(

Telefona restart yapıyorum , uçak moduna alıp kapatıyorum , yerimi değiştiriyorum vs , belki öyle hemen düzeliyor , yazılımdan mı onu da anlamadım açıkçası . Dışarıdayken böyle sorunla karşılaşmıyorum ...

Böyle bir problem yaşayan veya bilgi sahibi olan var mı ?
Arkadaşlar ,

arabam 2007 model Ghia

Sony Teybim var , fakat üzerinde yıkamacıların torpido partlatma ürünü sebebi ile küçük lekeler var ve bu beni çok rahatsız ediyor. LCD tv silme spreyi filan denedim , ama malesef lekeler çıkmıyor ...

İnternette , sony teypler 300 350 TL civarında.

Benim arabamın üzerinde eski tip sony teyp var .

Çok nadir de olsa var eski tip sony den fakat yeni tip 6 cd alan sony teyp ile aynı fiyattalar.

Benim aklıma takılan :

Yeni tip sony teybin hatları yuvarlak , eski tip teyp diktörtgen veya köşeli şekilde , kasa sanırım buna uyumsuz olur.

İnternette şöyle bir fotoğraf buldum :

Yanlız benim arabamda durum aynı olurmu bilemiyorum

Benim arabamın iç fotoğrafı :

Teknik olarak soketleri vs olurmu , kumanda çalışırmı yeni teyp te ? ve teyp kasası nasıl olur ?

Örnek Teyp Fotoğrafı :

Son olarak benim sorunlu teybimin fotoğrafı

Arkadaşlar ,

33.000 max bütçem var .

audi a3 2006 model tek kapı 1.6 motor düşünüyorum.

seat leon 2010 model 1.6 stylance düşünüyorum

vw golf - 2009 yeni kasa 1.6 Trendline düşünüyorum..

3 üne de lpg taktırmayı düşünüyorum.

Konfor , yakıt ( önemli ) vs gibi kriterler olarak bana hangi tavsiyede bulunursunuz ve neden ?

Son olarak ESP li araba istiyorum ısrarla mümkünse. 2006 2007 audilerde ASR var , yani sanki ESP yok gibi anladım ilanlardan.
Arkadaşlar Eylül ayı için kemer'i tavsiye edermisiniz.

Hareketlilik nasıldır ?
Yeni Kasa ( 6r ) Polo'm var.

orjinal bocsh marka RC 510 marka teyplere bakıyorum , sadece navigasyon var , birde park sensörü bağlanınca teyp ekranı üzerinden görebilecekmişiz. Bu arada orjinal park sensörü takılması lazımmı veya herhangi bir park sensörü ile çalışırmı bilmiyorum.

Piyasada satılan ve bir sürü özelliği olan çok güzel teypler var . Bluetooth konuşma , DVD vs vs bir sürü özellik.

Size sorum : Sadece Navigasyonu olan orjinal teyp mi ? Yoksa bir sürü fonksiyon barındıran teyplerden biri mi ?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-oto-arac-for-x-vw-passat-multimedya-kapida-ode-sok-kampanya-83698244/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-oto-arac-wolksvagen-orjinal-6-2-mp3-sd-kart-6-cd-geri-vites-turkc-rcd-510-89050026/detay

İki seçenekte yukarıda
Hakkında
Meslek: Sigortacı
İlgi Alanları: Kick Box
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
Allianz Sigorta Acentesi
Hakkımda:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 7.067
İkinci El Bölümü Mesajları: 872
Konularının görüntülenme sayısı: 317.032 (Bu ay: 686)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 33 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.