Yarbay
02 Temmuz 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 45 (Bu ay: 0)
Gönderileri
İyi aksamlar. Tristar marka uyduruk scart bir uydu var ufak tv nin arkasinda.Birden butun kanallar bozuldu. Baktigimda sinyal gucu yuksek ama kalitesi dusuk gozukuyor. Forumda yazanlari okudum baya ayar yaptim ancak olmadi. Uyduda resimde gozuktugu gibi bir bolum daha var o ayarlarda sifirlanmis sanirim buralara ne yazacagimi bulamadim.

Uydu ve kablolarimda problem yok diger tvlerim ayni canakla calismakta.

Simdiden tesekkurler
Merhabalar packard bell mx66 laptopa sahibim orjinal vistası ile kullanıyordum fn+f2 ile bluetooth açıp kapama işlemini yapabiliyordum. Fakat şimdi win7 64 bit kurdum.Bluetooth'un win7 64 bit driverini indirdim ancak kurmaya çalışırken bt takın,açın v.s uyarı veriyor ve fn+f2 ile açamıyorum bt un mavi ışığı yanmıyor.Şimdiden cevap veren herkese teşekkürler.
Alipay ödeme seçenekleri ile ilgili net bilgisi olan daha önce alışveriş yapan var mı?

Güvenilirliği, ürünü aldıktan sonra deneme sürem v.s
Arkadaşlar 5x5 xxx xx xx numaralı telefona hangi operatörden hangi numaradan mesaj atarsam atayım, bir saniye beklemeden mesaj iletilmedi veya mesaj başarısız uyarısı alıyorum.Beklemede hiç kalmıyor mesaj.Bu numarayı aradığımda yine hiç beklemeden, aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor diyor.

Bu nasıl olur ben çözemedim.Avea'yı aradım karşı hatla ilgili bilgi vermiyorlar doğal olarak.Bu şahıs telefonunu kapatsa mesaj beklemede kalır hattını iptal ettirse, böyle bi numara kullanılmıyor der.Kapatıp yurtdışına çıksa ordaki operatörün mesajı gelir.Yönlendirme yapsa yine olmaz mesajla bi alakası yok çünkü yönlendirmenin.

Daha önce başına gelen veya bilgisi olan varsa aydınlatırsa sevinirim.
Arkadaşlar İzmir'de günlük olarak ford transit veya iveco daily gibi bir araç kiralayabileceğim bi yer biliyor musunuz?
Arkadaşlar geçenlerde bişey için durdurdular adam bana dedi daha önceden ceza puanın varmış senin.

Benimde onların 2005 te olduğu aklıma geldi.Bildiğim akdarıyla 2005-2006, 2006-2007, 2007-2008 bu şekilde 1 yıl içinde hesaplanıyor ceza puanları.

İnternetten kontrol ettim şimdi 2005 teki cezalarım gözüküyor. Ve işin enteresanı 5 puan ceza yazılması gereken maddelerde 10 ar puan yazmışlar bana.

Bu benim cezalar

Buda lisede yazılamsı gerekenler (Ben benim cezaları kestim sadece)

Kaynak:
http://www.trafik.gov.tr/mevzuat/mevzuat_yonetmelik_2005_yili_trafik_para_cez.asp
Arkadaşlar 2 hafıza kartındaki mail dosyalarını bilgisayarıma aktardım.Bu mesajların hepsini tek bir hafıza kartına aktarıp telefonumda görmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Şuan bilgisayarımda 2 adet Mail klasörü bulunmakta.
Arkadaşlar telefon 7610 biraz saçmaladı işlem kaydı filan tutmuyor.Mesajlarda kart hafızasına geçmiyor filan.

Kart ve telefon hafızasındaki mesajları nasıl pc ye aktarabilirim.Nokia pc suite yetersiz.
Arkadaşlar önümüzdeki yıl daha doğrusu 4-5 ay sonra Ankara'ya yerleşiyorum.

Bilkent, Başkent, Çankaya, Atılım, TOBB, bu okulların herhangi birine gideceğim.

Çayyolu mevkine (TEB Otel, Arcadium'un oraları) yakın olmam lazım.Benim için tek tek bunları değerlendirir misiniz?

Örneğin,

x yerde ev tutarsan, Başkent Üni. 15 km Çayyolu 10 km gibi.
Hakkında
Hakkımda:

Kendi yalanlarınıza inanmadığınızı gözlemledim, dürüstlüğünüzü özlemledim...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 8.341
İkinci El Bölümü Mesajları: 2.304
Konularının görüntülenme sayısı: 3.202.777 (Bu ay: 4.702)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 21 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.