Şimdi Ara

FM 2012 Türkçeleştirme çalışması (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.694
Cevap
1
Favori
78.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jang

%63ü paylaşsınlar bari, söyleyince kötü oluyosun, "%100ü bitmeden paylaşılmayacaktır" ne gerek var milleti süründürmeye paylaşında oynamaya başlayalım işte.. hem hatalarını buglarını görün düzeltin, kapalı kutu gibi ne yapıyolar bilmiyoruz dibi sonu yok?

böyle yamalar nette dolaşıyor arkadaşım indir kur oyna...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnyt2011

quote:

Orijinalden alıntı: FiréLord

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FiréLord

Bence TR yama bekleyene kadar 10 gün kadar oyunu ing dili ile oynamaya gayret gösterin zaten az çok diğer oyun ile aynı kelimeler cümleler var , ilk başlarda biraz zorlansanız bir sonradan çok seri bir şekilde oynayabilirsiniz , hem bu ing gelişmesi açısından da size yardımcı olur.

hadi ya öylemi

Senin için değil , sen yamayı bekle , elbet bir gün çıkacak o zaman oynarsın , tabi o zaman biz 13 mü oynarız orasını bilemem , yinede söylemek istediğimi anlamadığını varsayarak uzatmıyorum...

Herkese iyi oyunlar

Sen bu çıkan yamayla 2013 üde türkçe oynayacaksın e be akıllım:)

Benim yamayla ilgim yok arkadaşım , sıkıntı yok yani ister bugün çıksın ister 2015 de çıksın , sen bu avukatlığını başkalarına yap....

• konuyu saptırmayın arkadaşlar adamlar emek verip bu işi yapıyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jang

%63ü paylaşsınlar bari, söyleyince kötü oluyosun, "%100ü bitmeden paylaşılmayacaktır" ne gerek var milleti süründürmeye paylaşında oynamaya başlayalım işte.. hem hatalarını buglarını görün düzeltin, kapalı kutu gibi ne yapıyolar bilmiyoruz dibi sonu yok?

böyle yamalar nette dolaşıyor arkadaşım indir kur oyna...

piyasada dolaşan sadece bir tane var heryerde %30-%40 deselerde %10 bile değil dostum
  • Kim ne derse desin...Emek verenler uğraşanların emeklerine sağlık sayelerinde full türkçe oyun manager oynuyacağız allahın izni le....
    Bu yama bitsin burda atıp tutanlar ve o emek hırzılarına alın bu yama size kapak olsun demeyi de bekliyorum...
    Ama en çokta oyunu resmi olarak çıkarmayan sports interactive olacak...Siz yapmazsanız biz yaparız bu yama szie kapak olsun kapağı iyi kapatın hava kaçmasın ...

Tekrardan bu iş için çalışanlara allah razı olsun diyorum bende elimden geldiğince ingilizceyi iyi bilen arkaşlarıma rica ediyorum bir iki metin alıp çevirtmek için...İngilizce bilmesemde bu şekilde yardımcı olmak istiyorum....

• Geç olsun güç olmasın.Elinize emeğinize sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_k12

quote:

Orijinalden alıntı: A.C.

beyler patch 12.1.1 skidrow paketi çıktı mı?

türkçe yamayla ne alakası var?

yama uyumlu olacak mı anlamında alakası var
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cem_k12

quote:

beyler patch 12.1.1 skidrow paketi çıktı mı?

türkçe yamayla ne alakası var?

yama uyumlu olacak mı anlamında alakası var

senin dediğinin de bir alakası yok..

çıkacak türkçe yama ile skidrow un kürek çalışmasının ne alakası var?adam bildiğin 12.1.1 versiyonu için Kürek çıktı mı yazmış.
  • Tamamlanan Çeviri;
    Yüzde
    %61,54
    inşallah şubat gibi %100 yamamız geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasarta -- 31 Aralık 2011; 12:59:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasarta

Tamamlanan Çeviri;
    Yüzde
    ****,54
    inşallah şubat gibi %100 yamamız geliyor.

ben fm'den çok pis soğudum adamlar inat etti resmen , dublaj yok ? ses yok ? alt tarafı 2-3 tane tercümana iş verecekler ve çok ufak , tefek değişiklikler yapacaklar...
  • Toplam parça/Alınan parça
    118/102
    Yapılan parça
    78
    Toplam cümle / kelime
    23400
    Kalan cümle / kelime
    7800
    Yüzde
    %66.67

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasarta -- 5 Ocak 2012; 21:04:23 >
  • Şubat sonu biter diye duşunuyorum
  • %75 olunca yayınlasalar keşke...%85-95 gelene kadar oyalanırız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karayell

%75 olunca yayınlasalar keşke...%85-95 gelene kadar oyalanırız..

+1
  • %100 istiyoruz abi.
  • Yamada gelinen nokta gayet normal. Gecen yil buralara bile gelinememisti. Subat ortasina dogru yamanin tamamen kullanilacagini dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

Yamada gelinen nokta gayet normal. Gecen yil buralara bile gelinememisti. Subat ortasina dogru yamanin tamamen kullanilacagini dusunuyorum.

Mevcut yamayı nereden bulabilirim...
  • %70 e geldiğinde kullanılabilir şekilde yaysalarda idaretende olsa kullansak
  • Şuanda siteye girilmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: conquête

quote:

Orijinalden alıntı: Karayell

%75 olunca yayınlasalar keşke...%85-95 gelene kadar oyalanırız..

+1

aynen
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.