Şimdi Ara

FM 2012 Türkçeleştirme çalışması (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.694
Cevap
1
Favori
78.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Real D

Arkadaşlar bu Resource Archiver açılmıyor bende böyle bir sorun yaşayan var mı acaba? Editor'u ve Resource Archiver'ı indirdim Steam > Araçlar'dan, Editor açılıyor sorunsuz bir şekilde, ancak Resource Archiver'a tıklıyorum hiç bir hareketlilik yok, bir tepki vermiyor yani.

evet o kimsede açılmıyor sanırım
  • FMG de onun alternatifi vardı galiba, nerde olduğunu unuttum ama.
  • şimdi v2 yi mi bekliyoruz son update'e uyumlu olması için yoksa uyumlu hale gelecek mi v2 çıkmadan? siteye girdim baktım yalaka yorumlarından anlayamadım son vaziyet nedir. biri diyor 1 sene bile beklerim, biri diyor emek var beklemeyi bilin falan.. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: neyseneya

şimdi v2 yi mi bekliyoruz son update'e uyumlu olması için yoksa uyumlu hale gelecek mi v2 çıkmadan? siteye girdim baktım yalaka yorumlarından anlayamadım son vaziyet nedir. biri diyor 1 sene bile beklerim, biri diyor emek var beklemeyi bilin falan.. :)

Hocam tarih vermiyorlar üzerinde çalışıyorlarmış. Bekliyoruz bakalım. Bu arada 1000 kadar cümle daha düzeltilmiş imla vs hatalarından sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyblitzer

quote:

şimdi v2 yi mi bekliyoruz son update'e uyumlu olması için yoksa uyumlu hale gelecek mi v2 çıkmadan? siteye girdim baktım yalaka yorumlarından anlayamadım son vaziyet nedir. biri diyor 1 sene bile beklerim, biri diyor emek var beklemeyi bilin falan.. :)

Hocam tarih vermiyorlar üzerinde çalışıyorlarmış. Bekliyoruz bakalım. Bu arada 1000 kadar cümle daha düzeltilmiş imla vs hatalarından sonra.

sağolasın. bekleyelim bakalım. bir nevi beta çıkarmışlar o zaman. az bir kısım ingilizce'ydi umarım onlar da düzelir. %100 oldu çeviri bitti falan diyorlardı demek ki bitmemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neyseneya -- 23 Mart 2012; 21:56:58 >
  • quote:

quote:

quote:

sağolasın. bekleyelim bakalım. bir nevi beta çıkarmışlar o zaman. az bir kısım ingilizce'ydi umarım onlar da düzelir. %100 oldu çeviri bitti falan diyorlardı demek ki bitmemiş.

Yeni çıkaracaklarında 100 de 100 olurmu bilmiyorum belli başlı çevirilmemiş yerler var, onları yama ekibi çeviriyormuş. V2 en temiz yama olacak herhalde. Ama ondan önce 12.2.2 için çıkacak. Yani anladığım bu benim, neyse ki şu Tr ligi sorunu halloldu.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yeni çıkaracaklarında 100 de 100 olurmu bilmiyorum belli başlı çevirilmemiş yerler var, onları yama ekibi çeviriyormuş. V2 en temiz yama olacak herhalde. Ama ondan önce 12.2.2 için çıkacak. Yani anladığım bu benim, neyse ki şu Tr ligi sorunu halloldu.

aynen :)

• yeni yama çıkmış.

buradan teşekkürlerimi sunuyorum..
  • http://www.fmgraphics.net/turkce-fm-2012-v1-5-yayinlandi/

Hayirli olsun. umarim bir daha sorun cikmaz da kariyerlerimizi cope atip sifirdan baslamak zorunda kalmayiz.
  • 1.6 da yayınlandı
  • bu yamayı yapanların gözlerinden öpüyorum
  • Takip
  • YA beyler türkçe v1.6 yı yükledim ama yonun ilk giriş reklam ve yazıları bittiktewn sonra masaüstüne atıyor oyun. Nedir bunun çaresi ( oyun steam'den indirildi )
  • 12.0.4 için en sorunsuz sürüm hangisi acaba? Türkçe yamayı kullanan arkadaşlar söyleyebilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.