Şimdi Ara

FM 2012 Türkçeleştirme çalışması (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.694
Cevap
1
Favori
78.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • reklamlardan kazandıkları parayı karı kızla yediler heralde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bynoun

yok arkadaş mümkünse bundan sonraki senelerde oyunceviri el atsın bu duruma...

zaten bu sene calısmaya oyunceviri basladı ilk..sonra fmg ile birleştiler ortaklasa yapmak ıcın..iş oyuncevirideyken 400 satır cevirdim ben,ilk 200 satırı cevırdım guzel dedıler 200 satır daha cevır dedıler.cevırdım yolladım tam ben yolladıktan sonra fmg ile birleştiler ceviri ıcın bana geri donus yapmadı kımse.yazdklarım ortada kaldı gibi bsy oldu..bende gıcık oldum ve fmg nin cevırısıne destek olmadım..o 400 satırımda yalan oldu sanırım cunku aynı kısımlar fmg de tekrar cevrılmıs ve baskasının adı yazıyor
  • arkadaşlar isim 15 tl yıllık hosting ise 70-80 tl toplam 95 civarı tutar
    isim süresi bitmemiş Record expires on 22-Mar-2012 22 mart da sona eriyor.
    demekki sadece hosting alamamışlar. hosting isehttp://byethost.com/index.php/paid-hosting burda 48 dolar limitsiz disk space 250 gb ta trafik aylık fazlasıyla yeter.
    Para göndermeyin eğer yardım istiyorlarsa alalım biz verelim hosting bilgilerini zaten reklam gelirleri ile karşılamaları lazım masrafları para koparmaya çalışıyorlar. Yaptıkları resmen saygısızlık
  • Türkçe çevirileri çeviren arkadaşlara ulaşabilirsek ellerinde mevcuttur dosyalar parçaları biz birleştiriz. bunun için donanımhaber de bir konu açılırsa güzel olur.
  • Bu yaptıkları baya ayıp olmuş.
  • bu yama çıkmayacak galiba ben FM 11'e başlayayım bari
  • arkadaşlar facebookta site admini ile görüşmemiz sonucunda aylık 75 tl server masrafı var sitenin. yıllık 900 tl yapıyor yardımda bulunmak isteyen arkadaşlar. oradan irtibata geçerek yardım yapabilirler.
    facebook adresi.
    http://www.facebook.com/FMGraphics.Net/posts/10150463565226990?notif_t=feed_comment_reply

yıllık olarak gerek yok. sadece bu ayı karşılasak yeterli. diğer ayları bir şekilde biz halledeceğiz. bu ay tamamı ödenemedi. deniyor 75 tl ye ihtiyaç var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T@M@Y -- 13 Ocak 2012; 14:04:15 >
  • Arkadaşlar yama çıkacak. Ne olursa olsun çıkacak.

Sitenin kapanması ile yamanın çıkması bağımsız iki ayrı olay. Üstte belirttiğim gibi yama ne olursa olsun çıkacak. Bu ay yönetim olarak parayı denkleştiremedik. Ben son 3 aydır parayı cebimden ödüyorum. Ondan önce Adem ile beraber ödüyorduk vesaire. Bu ay parayı denkleştiremediğimiz için gönlünden kopanlar olursa diye böyle bir istekte bulunduk. Gerçi yorumları okuyunca keşke yapmasaydık böyle bir şey dedim. Neyse tekrar söyleyeyim. Yama ne olursa olsun çıkacak. Gönlünüz rahat olsun.

Reklamlardan neredeyse 4 ayda bir para kazanıyoruz. O da site masraflarına gidiyor. Bilip bilmeden konuşmayın lütfen. Seviyesiz seviyesiz cevaplar...
  • site sanırım sadece bu ay için talepte bulunuyor,sonraki ayları bı sekılde ıdare etceklermıs..az önce facebookta bi arkadas sitenin tüm masraflarını tek basına odemeyi teklif etti..elbet ekstra yapılan baska bagısta olmustur siteye..bu durumda 2 3 aylık masraflar cıkmıs durumda olması lazım..hayırlısı artık..kolay gelsin arkadaslara..
  • Evet sadece bu ay için. Şu ana kadar bir bağış ulaşmadı elimize. Sadece bu aylık bir talep. Türkçe yamayla kesinlikle herhangi bir ilgisi yok. Çeviriler site açık olmasa da devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alessio Nikky

Evet sadece bu ay için. Şu ana kadar bir bağış ulaşmadı elimize. Sadece bu aylık bir talep. Türkçe yamayla kesinlikle herhangi bir ilgisi yok. Çeviriler site açık olmasa da devam ediyor.

lütfen üstte ki bir kaç densizi takmayın çoğu internette sadece facebook a girmesini biliyor ve hiç bir şey yapmayıp, yapanı eleştirmeyi de çok seviyorlar.
    elimde olsa bağış yapmayı çok isterdim ama biz de öğrenciyiz ve ancak 5-10 TL katkıda bulunabiliriz.
    Ayrıca çalışmanız içinde başarılar diliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tomthejeer -- 13 Ocak 2012; 16:59:20 >
  • quote:

Arkadaşlar yama çıkacak. Ne olursa olsun çıkacak.

Sitenin kapanması ile yamanın çıkması bağımsız iki ayrı olay. Üstte belirttiğim gibi yama ne olursa olsun çıkacak. Bu ay yönetim olarak parayı denkleştiremedik. Ben son 3 aydır parayı cebimden ödüyorum. Ondan önce Adem ile beraber ödüyorduk vesaire. Bu ay parayı denkleştiremediğimiz için gönlünden kopanlar olursa diye böyle bir istekte bulunduk. Gerçi yorumları okuyunca keşke yapmasaydık böyle bir şey dedim. Neyse tekrar söyleyeyim. Yama ne olursa olsun çıkacak. Gönlünüz rahat olsun.

Reklamlardan neredeyse 4 ayda bir para kazanıyoruz. O da site masraflarına gidiyor. Bilip bilmeden konuşmayın lütfen. Seviyesiz seviyesiz cevaplar...

yama nasıl devam ediyor.nerden iletişim kuruluyor.bunlarıda bilgilendirseniz iyi olur.% oranı merak ediliyor.ayrıca çeviri yapmak isteyen arkadaşlar nasıl ulaşacak.hiç olmazsa buradaki konudan yada facebooktaki gruptan bir şekilde geçici olarak konuyu devam ettirin.

• site açılmış.
  • Site açılmış.
  • sırf bu tr yamanın çıkmasını bekleyim diye oyunu oynamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myres

quote:

Arkadaşlar yama çıkacak. Ne olursa olsun çıkacak.

yama nasıl devam ediyor.nerden iletişim kuruluyor.bunlarıda bilgilendirseniz iyi olur.% oranı merak ediliyor.ayrıca çeviri yapmak isteyen arkadaşlar nasıl ulaşacak.hiç olmazsa buradaki konudan yada facebooktaki gruptan bir şekilde geçici olarak konuyu devam ettirin.

quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

quote:

Evet sadece bu ay için. Şu ana kadar bir bağış ulaşmadı elimize. Sadece bu aylık bir talep. Türkçe yamayla kesinlikle herhangi bir ilgisi yok. Çeviriler site açık olmasa da devam ediyor.

lütfen üstte ki bir kaç densizi takmayın çoğu internette sadece facebook a girmesini biliyor ve hiç bir şey yapmayıp, yapanı eleştirmeyi de çok seviyorlar.
    elimde olsa bağış yapmayı çok isterdim ama biz de öğrenciyiz ve ancak 5-10 TL katkıda bulunabiliriz.
    Ayrıca çalışmanız içinde başarılar diliyorum

1- Biten çeviriler zaten diğer admin arkadaşın mail adresine yollanıyor. Site sadece bir iletişim aracı olarak kullanılmakta. Siteye girip çeviri yapılmıyor yani. Yüzde olarak ilerleyen günlerde bi güncelleme yapılır.

2- Zaten bağıştan kastımız 5-10 tllik bağışlardı. Kimseden çıkarıp 50 tl koymasını bekleyemeyiz. Bu oyunu oynayan kitlenin durumu ortada. Çoğumuz benzer gelir düzeyine sahibiz. Ama malesef bazı kesimler parayı "cukka" edeceğimizi düşündü. Eyvallah diyelim geçelim. Nası olsa Türkçe yama çıktığında siteme girip indirecek. Kullanmak nasip olmaz o arkadaşlara umarım.

• sonuna kadar destek vermeliyiz.yaptıkları iş zor .
    oturdukları yerden sallayanlar yama çıktığında indirip kuracaksınız ama

@Alessio Nikky

google reklamları değilde normal tanıtım reklamlarından alabilme şansınız var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NiCkBuLaMaDıM!! -- 14 Ocak 2012; 23:32:16 >
  • Yazıktır günahtır biraz sabredin bu arkadaşların da işi gücü bi hayatı var kimse oturup 7 gün 24 saat çeviri yapamaz...o kadar acele ediyorsanız sizde alın elinize bi dosya başlayın çevirmeye daha hızlı biter.... Emeğe saygı gösterin biraz bişey kaybetmezsiniz.
  • Benimde FM üzerine sitem vardı ve biliyorum ki FM üzerine sitelerden para kazanmak çok zor. Doğru dürüst tıklama olmuyor, tıklananlardan da iyi para kazanılmıyor.
  • Destek verelim zor iş
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.