Şimdi Ara

FM 2012 Türkçeleştirme çalışması (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.695
Cevap
1
Favori
78.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler patch 12.1.1 skidrow paketi çıktı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.C.

beyler patch 12.1.1 skidrow paketi çıktı mı?

türkçe yamayla ne alakası var?
  • Adem Özkur((ALINTI))

Şuan itibarı ile 73 dosyanın çevirisi tamamlandı.
    Çeviri %62'ye gelmiş bulunmakta.

http://www.fmgraphics.net/forum/fm-2012-turkcelestirme-calismalari/46486-fm-2012-turkcelestirme-calismasi-ana-konu.html
  • Bu senede yalan oldu he!
  • %100'e gerek yok ya %70 de işimizi görür
  • "yalan oldu, yine ellerine yüzlerine bulaştıracaklar" diye feryat figan ağlayanlar var. Bakın;

1- Eğer o kadar eminseniz, başlığı takip etmezsiniz olur biter.
    2- 2 aydır açık olan çeviri dosyaları %65 civarına gelmişken, halen neyin iddiasını atıyorsunuz ortaya? Madem o kadar ehlisin bu işin, gel ucundan tut beraber yapalım, ne dersin?

Emeğe saygısız insanları görmek beni şaşırtmıyor her yerde. Elinize sağlık, helal olsun yazmak yerine b*k atmak kolay iş. Şimdi ben o "yapamayacaklar" diyen arkadaşlara, yamayı indirirlerse ne sıfatı yakıştıracağımı düşünmeye başladım.

Lütfen onun bunun galeyanına gelmeyin arkadaşlar. Ocak'ta çıkar, Şubat'ta çıkar, ama çıkacak...
    Ayrıca diğer seriler için de büyük kolaylık olacak, yeni eklenen dosyalar çevrilip iş bitirilecek.

Kimsenin kışkırtmasına gelmeyin, çevirmek isteyenler de forum linkine gidebilirler, oradan her türlü yardımcı oluruz, burayı pek takip etme şansımız olmuyor.
    Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alessio Nikky

"yalan oldu, yine ellerine yüzlerine bulaştıracaklar" diye feryat figan ağlayanlar var. Bakın;

2- 2 aydır açık olan çeviri dosyaları %65 civarına gelmişken, halen neyin iddiasını atıyorsunuz ortaya? Madem o kadar ehlisin bu işin, gel ucundan tut beraber yapalım, ne dersin?

Emeğe saygısız insanları görmek beni şaşırtmıyor her yerde. Elinize sağlık, helal olsun yazmak yerine b*k atmak kolay iş. Şimdi ben o "yapamayacaklar" diyen arkadaşlara, yamayı indirirlerse ne sıfatı yakıştıracağımı düşünmeye başladım.

Lütfen onun bunun galeyanına gelmeyin arkadaşlar. Ocak'ta çıkar, Şubat'ta çıkar, ama çıkacak...
    Ayrıca diğer seriler için de büyük kolaylık olacak, yeni eklenen dosyalar çevrilip iş bitirilecek.

Kimsenin kışkırtmasına gelmeyin, çevirmek isteyenler de forum linkine gidebilirler, oradan her türlü yardımcı oluruz, burayı pek takip etme şansımız olmuyor.
    Saygılar.

hep söylüyorum bir dosyayı alın ve çevirmeye çalışın ondan sonra yorum yapın diye..
  • quote:

"yalan oldu, yine ellerine yüzlerine bulaştıracaklar" diye feryat figan ağlayanlar var. Bakın;

Saygılar.

keske ısım vererek konussaydınız yukarda benzer bı yorumda ben yaptım

HOCAM ELINIZE SAGLIK GUCEL DUSUNMUSSUNUZ yalnız konunun ılk zamanlarınıda bılıyorum vede sımdı bakınca bu hızla gıderse bı dahakı yılbasına bıtmeme ıhtımalı bıtme ıhtımalınden daha yuksek gorunuyo umarım ben yanılırım

ole bı yazmıssınızkı bızde arada kaynadık eyw bu cumlede soledıgım farklıydı da baykus mevsımı acıldı gıbısınden yerı seklı bellı olmayan laflardan sonra konusmak farz oldu ne anlarsan onu anla mısalı

sımdı ıse bu yapılan ıse gelelım bı ugrasa gırmıssınız elınıze saglık tsk etmeyıde bılmek gerek lakın bu ısten bısey kazanmasanız dahı kı ole degıl sanmıyorum forum reklamınızı yonlendırmıssınız neyse ıster ıstemez bı sorumluluk alırsınız karsınızdakılere karsı he bıtırdık olmadı dersenız tamam kı aylardır acık konu elestırıyede tahammulunuz olmalı sonucta anma ısı yapmıyosunuz dımı kı ole abartılı bı elestırı olmasada hemen veryansın etmeye baslamıssınız sunu unutmayın saygı gormek ıstıyosanız saygı duymayıda ogrenmelısınız he yok benım cevrem bana yeter dıyosanız baykus mevsımı acılmıs mı dersınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daywalker12345 -- 27 Aralık 2011; 0:18:26 >
  • Geçen yılki gibi olmayacak kimse merak etmesin. Sonuçta 2 haftalık tatil dahi var. Boş zamanları olacak çevirecek arkadaşların

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RévivaL

Geçen yılki gibi olmayacak kimse merak etmesin. Sonuçta 2 haftalık tatil dahi var. Boş zamanları olacak çevirecek arkadaşların

arkadaslar tam tr yama cıkana kadar, su anda kullanabılıcegım fena olmayan yama varmı yardımcı olurmusunuz??
  • quote:

Saygılar.

Bir buçuk aydan beri ilk mesaj aynı,neyin savunmasını yapıyorsun bana?Ben ilk mesaja bakarak konuşuyorum burda.Ne bileyim %65 olduğunu.Başlığı falan değiştirin arada,farkındaysanız bu forumda da çok oynayan insan var.Buraya bu konuyu açtıysanız,yardım istediyseniz,buranın halkınıda bilgilendirmek mecburiyetindesiniz.

Ayrıca benim için sorun yok,bi kaç takıldığım yer hariç gayet güzel oynuyorum oyunumu.
  • Bence TR yama bekleyene kadar 10 gün kadar oyunu ing dili ile oynamaya gayret gösterin zaten az çok diğer oyun ile aynı kelimeler cümleler var , ilk başlarda biraz zorlansanız bir sonradan çok seri bir şekilde oynayabilirsiniz , hem bu ing gelişmesi açısından da size yardımcı olur.

• Yamaya köstek olanlar kesin 2010 dan kalma %40 yamayı yeniymiş gibi ortaya süren ekiptendir:)
    Hatta siteden dosya alıp çevirmeyerek yamanın çıkmasını yavaşlatan kişiler bile var
    Bu yama çok yakında %100 türkçe olarak çıkacak ve siz eleştirenlerde yüzsüz bir şekilde indirip oynayacaksınız:)
    Aranızda gelip buraya teşekkür edenler bile çıkacaktır hatta:)
    Bekleyelim görelim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardazzi -- 27 Aralık 2011; 14:31:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FiréLord

Bence TR yama bekleyene kadar 10 gün kadar oyunu ing dili ile oynamaya gayret gösterin zaten az çok diğer oyun ile aynı kelimeler cümleler var , ilk başlarda biraz zorlansanız bir sonradan çok seri bir şekilde oynayabilirsiniz , hem bu ing gelişmesi açısından da size yardımcı olur.

hadi ya öylemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnyt2011

Yamaya köstek olanlar kesin 2010 dan kalma %40 yamayı yeniymiş gibi ortaya süren ekiptendir:)
    Hatta siteden dosya alıp çevirmeyerek yamanın çıkmasını yavaşlatan kişiler bile var
    Bu yama çok yakında %100 türkçe olarak çıkacak ve siz eleştirenlerde yüzsüz bir şekilde indirip oynayacaksınız:)
    Bekleyelim görelim...

Kardeşim çalışmalarınızdan ötürü sizlere teşekkür ederim. Siz bir kaç çapulcunun sözlerini sallamayın. Meyve veren ağaç taşlanır. İnşallah yakın zamanda çalışmalarınızı tamamlarsınızda onlarda gereken cevabı alırlar diyeceğim ama o yüzsüzler bizden önce indirirler. Hepinize kolay gelsin. Şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

quote:

Yamaya köstek olanlar kesin 2010 dan kalma %40 yamayı yeniymiş gibi ortaya süren ekiptendir:)
    Bekleyelim görelim...

Kardeşim çalışmalarınızdan ötürü sizlere teşekkür ederim. Siz bir kaç çapulcunun sözlerini sallamayın. Meyve veren ağaç taşlanır. İnşallah yakın zamanda çalışmalarınızı tamamlarsınızda onlarda gereken cevabı alırlar diyeceğim ama o yüzsüzler bizden önce indirirler. Hepinize kolay gelsin. Şimdiden teşekkür ederim.

• asagı tukursek sakal yukarı tukursek bıyık

kımlerle tartısıyorum ben of ulan off hata bende neyse hadı eyw
  • quote:

quote:

Bence TR yama bekleyene kadar 10 gün kadar oyunu ing dili ile oynamaya gayret gösterin zaten az çok diğer oyun ile aynı kelimeler cümleler var , ilk başlarda biraz zorlansanız bir sonradan çok seri bir şekilde oynayabilirsiniz , hem bu ing gelişmesi açısından da size yardımcı olur.

hadi ya öylemi

Senin için değil , sen yamayı bekle , elbet bir gün çıkacak o zaman oynarsın , tabi o zaman biz 13 mü oynarız orasını bilemem , yinede söylemek istediğimi anlamadığını varsayarak uzatmıyorum...

Herkese iyi oyunlar
  • quote:

quote:

quote:

hadi ya öylemi

Senin için değil , sen yamayı bekle , elbet bir gün çıkacak o zaman oynarsın , tabi o zaman biz 13 mü oynarız orasını bilemem , yinede söylemek istediğimi anlamadığını varsayarak uzatmıyorum...

Herkese iyi oyunlar

Sen bu çıkan yamayla 2013 üde türkçe oynayacaksın e be akıllım:)
  • %63ü paylaşsınlar bari, söyleyince kötü oluyosun, "%100ü bitmeden paylaşılmayacaktır" ne gerek var milleti süründürmeye paylaşında oynamaya başlayalım işte.. hem hatalarını buglarını görün düzeltin, kapalı kutu gibi ne yapıyolar bilmiyoruz dibi sonu yok?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.