Yüzbaşı
29 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 1)
361155 Gün Cezalı
357657 gün 12 s. 45 dk. kaldı
Gönderileri
"Fenerbahçe’nin haklılığına adanmış ömrümün beni getirdiği en son yer olan burada, huzurlarınızdayım…

3 Temmuz’dan bu yana yegane sevdamız Fenerbahçe’ye ve bizlere yapılanlar, kamuoyunun malumudur.

Ancak bu nasıl bir yazgı ve nasıl bir tesadüftür ve teselli kaynağıdır ki; Fenerbahçe ile buluştuğum ilk gün 14 Şubat Sevgililer Günü’dür…

Öncelikle bu yargılamayı takip ve buna tanıklık eden herkes bilmelidir ki;
"MÜCADELEMİZ ZULÜM VE ZALİMLEDİR…"

Sekiz aydır sizlerin huzuruna çıkarılmayı beklemekteyiz. Bizlere reva görülen bu muamele, ne vatanını satanlara ne yetim hakkı yiyenlere ne de devlete ve halkına kurşun sıkanlara görülmedi.

Suçlandığımız asılsız iddialar, hiçbir bilgi ve belgeye dayanmadan, kişilik haklarımız hunharca katledilerek, yanlı ve yanlış her bilgi kamuoyuna servis edildi, sızdırıldı.
Kamuoyu seyretti…

Bu davanın şikayetçisi olduğunu yani yargılamada taraf olduğunu bağıranlar, 8 aydır hakkımızda televizyonda programlar yaptı. Ağızlarından salyalar saçarak Fenerbahçe’ye küfür eden, bugüne kadar mektup dahi yazmamış ’birileri’ Türkiye’nin en büyük köşe yazarları oldular. Bize saldırdılar.

Kamuoyu yine seyretti…

Kendileri için kanun çıkaranlar sadece Fenerbahçeli yani savcının deyimiyle ’örgüt olmadıkları için’ cezaevinden çıktıklarında, zaten kendilerinin suçsuz olduklarını söylediler.

Ve yasayı sizin için çıkardık diyen sporla ilgili bazı kişiler, utanmadan bizlerden gayri ahlaki taleplerde bulundular.

Herkes gördü…

Futbol takımımız darmadağın edildi. Kulübümüz basıldı. Hemen hemen her talebimiz, gerekçesiz reddedildi.

Gün o gündü. Fenerbahçe’ye, Fenerbahçeliye hakaret etme, saldırma günüydü… Günlerini gün ettiler. Herkes seyretti…

Bizler sustuk.

Hep bu "Cumhuriyet’in güneşinin" en tepede olmasını amaçladık.

Ama gördük ki; "BİR YERDE KÜÇÜK İNSANLARIN BÜYÜK GÖLGELERİ VARSA O YERDE GÜNEŞ BATIYOR"MUŞ…

Hiçbir hukuki suç içermeyen konuşmaları gerekçe göstererek hakkımızda dinleme kararı aldılar. Birileri düğmeye bastı.

Amaç, Fenerbahçe’yi ele geçirmekti ve bunun için önce O’na hizmet eden, onun başarısı için uğraşan Fenerbahçeliler ele geçirilmeliydi.

Öyle de yaptılar… Ancak karşılarında Fenerbahçe’nin O BÜYÜK TARAFTARLARINI buldular.

Sonra bizlerle Başbakanımızın irtibatını koparmaya kalktılar. Ve hatta Kulübümüz ve Yönetimdeki arkadaşlarımızla da irtibatımızı koparmaya çalıştılar…

Ama yapamadılar. Sonra oklarını Fenerbahçe’ye çevirdiler.

Takımımızın, Şampiyonlar Ligi hakkını, emeğini, parasını çaldılar. Hem de sizleri yani yargılama yapacak mahkemeleri dahi hiçe sayarak!

Ancak bunu da başaramadılar… Bir kısmı kaçtı, kalanlar ise kovalanmayı beklemekte...

Ve gördük ki; Bizler, hohlaya hohlaya buz dağlarını eritmişiz. Şimdi ortalık ’Çamurdan’ geçilmiyor…

Gelinen noktada kamuoyunun huzurlarındayız. Şimdi susma sırası onlarda!

Aslında mizacım bu kadar haksız, bu kadar kurguya dayalı bir linç kampanyasına cevap vermeye uygun değil.

Ancak Türkiye Cumhuriyeti’nin, hiçbir yere bağımlı ve özel olmadığını düşündüğüm mahkemelerine inancım tam.

Ancak Sokrates; "KİMSEYE HİÇBİR ŞEY ÖĞRETEMEM, SADECE ONLARIN DÜŞÜNMELERİNİ SAĞLARIM" demiş.

Ben de aslında, sizlerin; çok da yakın olmadığınız bir konuda sadece düşünmenizi sağlamaya çalışmaktan öte bir şey yapmayacağım.

Çünkü bizler, kuyunun derin olduğunu değil; ipin kısa olduğunu düşünenlerdeniz…

Yalnız sizlerden önemle beklentim; burada yapılan yargılamada, kişisel olarak hiçbir talebimin ya da çıkarımın olmadığını bilmenizdir.

Ve malesef birilerinin istediği gibi burada yargılananın aslında Fenerbahçe olduğunu, benim de hala Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı olarak huzurunuzda bulunduğumu, bu süreçte, bir an olsun, lütfen unutmayınız…

Bizi, bu mücadelemizde, bir an olsun yalnız bırakmayan Büyük Fenerbahçe Taraftarlarına, şükranlarımı sunuyorum.

Onlar olduğu müddetçe, her türlü esarete hazır olduğumu kamuoyunun bilgisine sunarım…

Ve bilmelerini isterim ki; HAKLILIĞIMIZA İNANANLARIN HAKLILIĞI YAKINDIR. Ve inanıyorum ki; HEP BİRLİKTE, GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ, GÜNEŞLİ GÜNLER…

Saygılarımla,

AZİZ YILDIRIM"
Manchester United maçında sportmenliğe uymayacak şekilde Evra'nın elini sıkmayı reddederek büyük eleştiri alan Uruguaylı futbolcu Luis Suarez, kulüp resmi internet sayfası aracılığıyla özür diledi.

Cumartesi günü Old Trafford Stadı'nda oynanan karşılaşma öncesinde düzenlenen seremonide gözler Patrice Evra ile Luis Suarez'deydi.

Hatırlanacağı gibi, ligin ilk yarısında Ekim ayında Anfield Stadı'nda oynanan mücadelede, Uruguaylı golcü Suarez, Manchester United kaptanı Fransız yıldız Evra'ya ırkçı söylemlerde bulunduğu gerekçesiyle tam 8 maç ceza almıştı.

Ada futbolunu uzun süre meşgul eden bu ikiliyi, o maçın ardından ilk kez karşı karşıya getiren seremonide, Luis Suarez Evra'nın elini sıkmayı reddetmiş, Evra meslektaşının elini sıkmak için bir hamle daha yapsa da, Suarez Fransız futbolcuyu pas geçmişti.

Manchester United teknik direktörü Sir Alex Ferguson, maç sonrasında yaptığı açıklamada, "İnanamıyorum. İnanmak istemiyorum. Luis Suarez, Liverpool kulübü için yüzkarası. Bir daha Liverpool forması giymesine izin verilmemeli" demişti.

25 yaşındaki futbolcu ise, Liverpool kulübünün resmi internet sayfasına yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

"Teknik direktörle konuştum ve yanlış yaptığımı fark ettim. Sadece onu değil aynı zamanda kulübü de hayal kırıklığına uğrattım ve bunun ne anlama geldiğini biliyorum. Bu yüzden özür diliyorum.

Hata yaptım ve olanlar için çok pişmanım. Patrice Evra'nın elini sıkmalıydım ve yaptığım hareket için özür diliyorum. Artık tüm bu olanları geride bırakıp sadece futbola odaklanmak istiyorum."
sıkıcı olmayan bir kitap tavsiye edebilir misiniz? en son gece evi serisini okudum.o tarz bir kitap arıyorum.fakat türü tam belli değil her sitede farklı yazıyor türünü.okuyan varsa bilir.o tarz bir kitap önerebilir misiniz?
Fenerbahçe’de istenilen verimi bir türlü veremeyen Bienvenu’ya Fransa’dan talip çıktı.

Fransa Ligi takımlarından Monaco, Kamerunlu futbolcuyu almak için harekete geçti.

Monaco Kulübü’nün sarı-lacivertli yönetime tekliflerini ilettikleri, yöneticilerin ise düşünmek için süre istedikleri öğrenildi.

Bienvenu’nun durumu önümüzdeki hafta içerisinde netlik kazanacak. Öte yandan Fenerbahçe’nin renklerine bağlamak için uğraş verdiği Lille’in Senegalli yıldızı Sow’un menajerliğini yapan abisi dün İstanbul’a gelerek sarı-lacivertli yöneticilerle masaya oturdu.

verildiyse affola
nasıl kupon beyler öneriniz var mı şu maçı koy ya da şu maçı çıkart diye?

yorum yapanlara şimdiden teşekkürler
Mersin İdman Yurdu ile Fenerbahçe arasında Mert Nobre için transfer görüşmeleri devam ediyor. Şimdi de Özer Hurmacı + para.

Fenerbahçe ve Mersin İdman Yurdu arasında devam eden Mert Nobre görüşmeleri tüm hızıyla devam ediyor. Mert Nobre'ye karşılık Semih'i isteyen Kırmızı Lacivertliler, bu futbolcunun gelmeye sıcak bakmaması nedeniyle görüşmeleri askıya almıştı. Fenerbahçe Yönetiminin Semih'i vermek istediği ancak Semih'in kabul etmemesinden dolayı bu ismi askıya aldığı kaydedildi.
SEMİH OLMAZSA ÖZER HURMACI
Mersin İdman Yurdu'nun Semih'in gelmek istememesi üzerine Fenerbahçe Yönetiminden Özer Hurmacıyı istediği kaydedildi. Fenerbahçe Yönetiminin yapılan bu teklif sonrasına Teknik Direktör Aykut Kocaman ile bir araya geleceği ve konuyu değerlendireceği belirtildi. Mersin İdman Yurdu Yönetimi ise iki oyuncu da olmazsa sadece para konusunda anlaşmaya gideceği kaydedildi.

verildiyse affola

bu haberin üstüne şu iyi gider

http://inciswf.com/1302803070.swf

bir de bütün yorumcular orta saha demez mi....
bugün bir daha gördük orta saha iyi olsada bu takımdaki tek eksik FORVETTİR.ne orta sahası yahu
İngiltere Premier ekibi Chelsea, uzun süredir renklerine bağlamak istediği Bolton'un savunma oyuncusu Gary Cahill ile anlaşma sağladı.

İngiltere Milli Takımı'nda savunmanın önemli isimlerinden biri olan 26 yaşındaki oyuncu, "Chelsea büyük bir kulüp ve hedefleri her zaman büyük olan bir takım. Bu takımın parçası olmaktan dolayı mutluyum" ifadelerini kullandı.

5 kez İngiltere A Milli Takım forması giyen Cahill, Chelsea'de 24 formalı numarayı giyecek.

Transferin maliyeti chelsea resmi sayfasından açıklanmadı ancak bonservis ücretinin 7 milyon pound olduğu konuşuluyor.

hangisini oynayayım sizce ya da şunu değiştir dediğiniz maç var mı?

yorum yapanlara şimdiden teşekkürler
sadece fenerbahçe bölümünden uzaklaştırıldığım halde diğer bölümlerde de mesaj atamıyorum

Hakkında
Forum İmzası:

Kocaman Umutlarımızın Sahibisin!
Hakkımda:

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Pc Özellikleri
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Takım
Sistem
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.577
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 198.284 (Bu ay: 232)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 19 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.