Şimdi Ara

FINAL FANTASY XV PS4/PRO - Rehber Niteliğinde Ana Konu - Metascore 84 (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.335
Cevap
17
Favori
41.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    "Spoiler vermek istemiyorum ama daha oyunun başlarında şehrimizde büyük bir olay oluyor ve bunun etkisi karakterlerde ve çevrede neredeyse hiç yok."

Aynı hissiyat bende de olmuştu. Hatta bu olaydan sonra kurbağa toplama görevine gitmiştim, bir garip hissettim
  • Oyundaki assassins ve chocobo festivallerine nasıl giriliyor? Oyunu bitirmek mi gerekiyor yoksa artık oynanışa kapandı mı?
  • dövüş mekaniklerini sevmedim abi sıra tabanlı niye yapmazlar şunu, önceki ne güzeldi ff 7 ve ff 12 den bahsediyorum, taktik yapamıyorum kara düzen giriyor adamlar karmaşık bir hal alıyor ortam bunun dışında iyi yani.
    şu arabayı nasıl geliştiriyoruz??
    ana görevleri yapıp bitirmek istiyorum kaç saat sürer bu şekilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

dövüş mekaniklerini sevmedim abi sıra tabanlı niye yapmazlar şunu, önceki ne güzeldi ff 7 ve ff 12 den bahsediyorum, taktik yapamıyorum kara düzen giriyor adamlar karmaşık bir hal alıyor ortam bunun dışında iyi yani.
    şu arabayı nasıl geliştiriyoruz??
    ana görevleri yapıp bitirmek istiyorum kaç saat sürer bu şekilde
    Yan gorev yapıyorsun genelde araba icin. Cogunu da cindy veriyor. Zaten arabayı da onda modifiye ediyorsun. Bazı satıcılarda da cesitli modifiyeler var. 10.000; 20.000 artık ne kadar paraya satıyorsa.

Eski tarz yapmak islerine gelmiyor. Su oyunu bile servis artık oyunlar deyip parca parca sattılar. Ilk oyunu aldıgıma pismanım resmen. Ah o ff10 oyunu nere bu nere...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiyarDilimPırasa -- 15 Mayıs 2018; 6:11:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu bitirdim. Bende royal edition var. Son bölümde üstümüze boss atıyorlar resmen:) Bu durum orjinal oyunda var mıydı yoksa royal editiona mı özel? Oyun benim gözümde zor zindanları ve bazı yaratıkları saymassak FF15 turist turuydu ve puanım 6ydı. Ama son bölümün hatrına puanım 7. Keşke her bölüm son bölümdeki gibi boss dövüşleriyle kapansaydı.Ve bir tavsiye, son bölüme girmeden level 70 veya üzeri olun ve yanınızda bol bol potion ve türevleri bulundurun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiyarDilimPırasa

Yan gorev yapıyorsun genelde araba icin. Cogunu da cindy veriyor. Zaten arabayı da onda modifiye ediyorsun. Bazı satıcılarda da cesitli modifiyeler var. 10.000; 20.000 artık ne kadar paraya satıyorsa.

Eski tarz yapmak islerine gelmiyor. Su oyunu bile servis artık oyunlar deyip parca parca sattılar. Ilk oyunu aldıgıma pismanım resmen. Ah o ff10 oyunu nere bu nere...

Alıntıları Göster
    eyvallah.
    peki para için itemleri satsam sakıncası var mı ? itemlerle yapabildğimiz bir şeyler var mı ?? + basma gibi

fire , thunder, vs.. onları potion ya da başka itemlerle birleştiriyoruz onu buldum ama başka yaptığımız bir şeyler var mı itemlerle ilgili ?

araba çok yavaş gidiyor modifiyede hızlanacak mı bu araç? bazen kafayı yiyorum gitmiyor ,
    x

Birde şu binek hayvanı ne zaman elde edebilirim acaba _

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 18 Mayıs 2018; 9:58:32 >

• bigbooss kullanıcısına yanıt
    Elementleri birleştirirken potion ve rare coin,debased coin gibi şeyler ekleyerek exp boost veren karışımlar yapabiliyorsunuz. Bu elementleri yaratıklar üzerinde kullandığınız da daha fazla exp elde edebiliyorsunuz.

Chocobo’lar hikaye de ilerledikçe açılıyor. Görev adını tam hatırlayamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bigbooss kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın dedigine ek olarak, ben para icin monster gorevleri yapmanızı öneririm. Hatırladıgım yemek yenilen yerlerde lvlınıza ve avcı seviyenize göre alabiliyorsunuz. Cidden iyi para veriyor. Ben 100.000 üzeri görmüştüm. + silah olarak da fazla vir sey görmedim. Cindy yanındaki amca gibi +'lı silah görevi vardı. Lakin ilwrledikçe + basmadan da yüksek damage ve element özelligi olan silahlar cıkıyor. Merchantlardan para ile satın alıyorsunuz. Asırı pahali degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiyarDilimPırasa -- 18 Mayıs 2018; 10:38:24 >
  • FINAL FANTASY XV Season Pass aldıgımz zaman FINAL FANTASY XV ROYAL PACK de içinde dahil mi yoksa ayrı ayrımı satın almamız gerekli
  • Oyunun içine eden Hajime Tabata squarden ayrılmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Oyunun içine eden Hajime Tabata squarden ayrılmış.
    Square kurtulmuş. Guzelim seriyi rezil ettiler.

• Gamer007_ kullanıcısına yanıt
    Dahil değil. Malesef

Aylar sonra denk gelip farkettiğim şeyler oldu oyunla ilgili özellikle bu iptal edilen dlcler ile ilgili.

Japonlar diğer her şeyde olduğu gibi üçkağıtçılıkta da çok geriden geliyorlar.
    Bu gelicek ve gelmiş hikaye ve ekstra içerik dlc'lerinin hepsi oyunun içinde olmalıydı. Dlc olarak değil üstelik hikaye akışına yedirilerek. Üzücü ama Ff XIII gibi olmalıydı bile dedirtti.Beni düzeltin yanlış bilmiyorsam bu FF4 yada 6'dan beri ilk defa oyun başında tüm oynanabilir karakterleri sunan oyun oldu balık baştan koktu orada, normalde modern jrpg'lerde 1-2 kişi ile başlanır hem oyun mekaniklerini öğrenirsin hem de hikaye akışı düzene oturur diğer karakterler ile yolun kesişir party büyür daha komplike oynanış sunar oyun böylece.
    Komik olan adamlar gerçekten oyunu yetiştiremedikleri için koyamadılar bunları belki yetiştirseler yedirebileceklerdi.

Ben oyunu oynarken küfür yemiş gibi oldum.Üniversitede son dakikada arkadaştan alınıp kelimeleri değiştirip eksilterek yapılan ödevler olurdu. Oyun aynı bu hissiyatı verdi sanki 10 yıldır geliştirmişler son 3 ayda silip baştan yapmışlar gibi.
    Aylar oldu bu oyunu bitireli sadece hikayeyi bitirmek bu oyunun %30 unu görmek gibi olduğundan hala silmedim devam edicem. Her ne kadar rezil bi oyun olsa da bunun nedeni oyunun kendisi değil yapanların beceriksizliği. Oyunun içindeki materyal çok iyi, anlatılamamış olan hikaye bile aslında iyiydi dedirtiyor, oyun çıkmadan onlarca teori kurulacak bir hikayeydi tabi anlatılabilseydi.Oynanış kısıtlı ama zevkliydi karakterler vıcık vıcık değildi.Prompto bile empati kurulacak biriydi. Oyun bi şekilde kendini oynatıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haykıran Bıngıldak -- 12 Kasım 2018; 16:4:8 >

• Haykıran Bıngıldak kullanıcısına yanıt
    oyunun bende en cok arkadaşlık dostluk temeasıydı yanında 3 arkadaş kimi yemekten bahsediyor, kimi selfi cekme derdinde evet oyun daha iyi olabılırdı ama ertele erteleme ve sonrasında toparlanamadan çıktı ama acıkcası ben oyundan keyfimi aldım dlc iptal olması iyi haber olmadı
  • Ben oyunu bitirdim ama ne hikayesinden bir şey anladım ne de savaş sisteminden keyif aldım. Persona 5, Dragon Quest 11 gibi oyunlar varken bununla uğraşılmaz.

• Haykıran Bıngıldak kullanıcısına yanıt
    Ya da ayrı yazılır

• zack06 kullanıcısına yanıt
    Hadi len

• oyuna yenıden başlıyorum bu otelde xpmızın donduran ıtem adını neydı
  • Gamer007_ kullanıcısına yanıt
    Moogle Charm’dı galiba

• ffx den beri seriyi hiç oynamadım..xbox platformunda gamepass e eklenince oyun indirmeye başladım...70 gb oyun haricinde birde 50 gb falan multiplayer comrades diye bişey var..o nedir?
  • Oyunu yarım bırakmıştım tekrar bir şans veresim var ama bilemedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.