Şimdi Ara

FINAL FANTASY XV PS4/PRO - Rehber Niteliğinde Ana Konu - Metascore 84 (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.336
Cevap
16
Favori
41.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam oyunun fanları alıp oynayıp bitirdi çoktan konuya uğramıyorlardır ondan cevap veren olmamıştır. O dediğiniz olay bütün ubisoft oyunlarında mı oluyordu ? ben sadece the crew de öyle bi çıkıntılık yaptılar sanıyordum.

Combat sistemini beğendim oynması keyifli gerçekten kamp yapmaya ignis yemek yapmasına yemeklerin ve balıkkçılığın çeşitliliğine falan bayıldım ama müzikler için aynı şeyi söyleyemeyeceğim özellikle townlarda çalan sirk müziği gibi şarkıya kıl oldum bi de loop yapmışlar dahada sinir ediyor :) ama onları yine anlayışla karşılıyorum jrp sonuçta ama sidequestler kesinlike olmamış. Koskoca veliahd' a dog dag topla diyorlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Illusive Man

Hocam oyunun fanları alıp oynayıp bitirdi çoktan konuya uğramıyorlardır ondan cevap veren olmamıştır. O dediğiniz olay bütün ubisoft oyunlarında mı oluyordu ? ben sadece the crew de öyle bi çıkıntılık yaptılar sanıyordum.

Combat sistemini beğendim oynması keyifli gerçekten kamp yapmaya ignis yemek yapmasına yemeklerin ve balıkkçılığın çeşitliliğine falan bayıldım ama müzikler için aynı şeyi söyleyemeyeceğim özellikle townlarda çalan sirk müziği gibi şarkıya kıl oldum bi de loop yapmışlar dahada sinir ediyor :) ama onları yine anlayışla karşılıyorum jrp sonuçta ama sidequestler kesinlike olmamış. Koskoca veliahd' a dog dag topla diyorlar :)

Yanlış anlaşıldım, ben sadece sountrack olarak kast etmiştim, oyun içinde dönen alt müzikler kötü gerçekten. Ben çok yeniyim, o yüzden biraz şans vermeyi düşünüyorum. Başlamamdaki sebep ‘yol hikâyesi’ yaşamaktı. Bakalım ne olacak.

Ubisoft Rainbow Six ve For Honor’da da aynı sistemi uyguladı. Muhtemelen başka oyunlar da vardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Illusive Man kullanıcısına yanıt
    Oyunu sevmemekle haklısın ve diğer ff türlerine nazaran 15'in oynanış ve ilerleyiş olarak hiçbir alakası yok. Bunun nedenini ff dünyasına 15 ile giriş yapmana bağlıyorum. Mesela 13'de oynasaydın 15 ile aynı duyguları yaşardın. Sana tavsiye 15'i bitirdikten sonra biraz geriye doğru git ve ( 13 serisini es geç) 1 den itibaren herhangi bir ff serisini oyna o zaman neden 15'in sevilmediğini çok rahat anlayacaksın.

• zack06 kullanıcısına yanıt
    Hocam turn based pek sevmediğim uzak durmuştum eğer öyle olmayan bi oyunu varsa denemeye çalışırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    12'yi deneyebilirsin

• Farklı bir Tür olduğu için denemek istiyorum hiç bir serisini oynamadım hep merak etmişimdir şöyle bi baktım da çok Şahane bir atmosferi dövüş sistemi karakterleri ve grafikleri var ama karışık gibi geldi ? Witcher kadar karışıkmıdır acaba ?

• bay.bıyık B kullanıcısına yanıt
    Witcher oynadıysan bu oyun tetris gibi gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Witcher oynadıysan bu oyun tetris gibi gelir

Ona 110 saat gömdüm hocam o zaman kolay bir oyun

• Final Fantasy XV Royal Edition duyruldu.season pass lı sürümler acaba ekstra para mı ödeyecek yeni içerikler için?

quote:

Square Enix Final Fantasy XV'in PC versiyonu Windows Edition'ın çıkış tarihini ve sistem gereksinimlerini açıkladı; PlayStation 4 ve Xbox One için de Royal Edition'ı duyurdu.

Final Fantasy XV Windows Edition 6 Mart'ta Steam, Origin ve Windows 10 için çıkacak. Fiyatı $49.99 olacak.

Hem Final Fantasy XV Windows Edition hem de Final Fantasy XV Royal Edition ana oyun, 20'den fazla indirilebilir içerik ve Insomnia'nın genişletilmiş haritası, yeni düşmanlar, yeni yan görevler ve first-person kamera modu gibi yeni özellikler sunacak.

Final Fantasy XV sahipleri Royal Edition'daki yeni içeriklere $19.99 fiyata sahip “Final Fantasy XV Royal Pack”i satın alarak erişebilecek. Final Fantasy XV Royal Edition, Final Fantasy XV Windows Edition ile aynı gün, 6 Mart'ta, çıkacak.

• Daha önce ff serisinden hiç bir oyunu oynamadım. FFXV alınır mı ne dersiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FaLCoN^ kullanıcısına yanıt
    Aslina bakarsan ff 15 eski oyunculara oldugu kadar, yrni oyunculara da hitap ediyor. Hatta oyun giris ekraninda "For fans and first timers" diye bir ibare var. Ben 12 ile baslamistim ve beni hayran birakmisti kendisine ff. Rpg severim diyorsan dene derim. Kaldiki kanımca, diger oyunlarina nazaran jrpg den ziyade rpg tadinda bu serisi.

• 0Syndrome0 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler indirime girdiğinde almayı düşünüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten jrpg oynamak ve nasıl olduğunu anlamak istiyorsanız size tavsiyem acilen persona 5 alın ve oynayın. Gerçek jrpg nedir sorusunun en net cevabıdır persona 5.

Yukarıda da yazdığım gibi 15 ile Final Fantasy dünyasına girmek p dünyayı anlamamıza ve sevmenize asla olanak sağlamaz üstüne üstlük sizi ff dünyasından uzaklaştırır.

Eğer ff nedir? Neden bu kadar seviliyor? Sorusunun cevabı 7,8,9,10,12 ve World of final fantasy oynamaktan geçiyor.

Not : 7'den önceki serilerin yeri apayrıdır ama nesil farkı çok fazla olduğundan görsel olarak sevmeyebilirsiniz o yüzden yazma gereği duymadım.

• bu büyük güncelleme gelecekti o ne oldu acaba
    13. bölüme geri dönülecekmi baştan değişecekti
  • Oyun çok güzel ya, açık dünya oyunlarda benim gibi her yeri gezmeyi, keşfetmeyi seven kişiler için iyi zaman alıyor oyun. 14 saat olmuş oynanış sürem daha chapter 3’e yeni geçtim şimdilik daha çok yan görevlerden ilerliyorum

• lyldz kullanıcısına yanıt
    Season Pass satın alanlara ekstra para ödeterek satmazlar umarım.

• arkadaşlar standart oyun yeterli mi yoksa season passli olan tam paket almalı mıyız ?
  • evet arkadaşlar zaten bir türlü sevemediğim oyundan divine intervention trophysi açılmadığı için nefret etme noktasına geldim. Oyunda chapter 11 e geldim ve o kadar saate rağmen daha bir kere bile god summon olayı olmadı en sonunda dayanamadım denemek için düşmanların arasına atlyıp afk bekledim ırzıma geçmelerine rağmen hiçbir titan yarıma gelmediği gibi birde 2 kez ölüp save den başlamam gerekti. Gerçekten hayatımda oynadığım en zevk almadığım rpg budur heralde.
    En azindan ramuhun gelmesi lazim. Zorlugu easy yapin.

• Merhaba arkadaşlar oyunda, Timed Questleri nasıl aktif ediyoruz? Chapter 6’dayım 32 levelim side questlere ağırlık verdim exp biriktirip level kasmaya çalışıyorum da. Ama bu timed questleri yapmayı çözemedim aktif etmek mi gerekiyor yoksa o gösterilen bölgeye gidip söylenilen yaratıkları mı bulmamız lazım?

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.