Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (1387. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.975
Cevap
226
Favori
1.188.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13851386138713881389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • demoyu kurarken acele edip ingilizce kurmayın, demo da da türkçe dil desteği var.
  • 15 teki oyun hizindan sonra fifa 16 da bi afalladim ama hersey guzel olacaga benziyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

bensiz başlamayın

https://store.donanimhaber.com/2b/b7/e3/2bb7e3ad8e4a4b67722fa9dee4f350a3.png
     FIFA Ultimate Team [Eski KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: appachii

demoyu kurarken acele edip ingilizce kurmayın, demo da da türkçe dil desteği var.

Hocam bu dil ekranı indirmeye başlamadan öncemi geliyo yoksa indikten sonramı eğer ilk baştaysa kaldırıp yeniden başlatıcam
  • Originde bulamadım nereden indiriyorsunuz?
  • İlk izlenim oyunun tadını çıkartabildim, umarım tam sürümde de aynı şekilde konuşabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regulus Black

Originde bulamadım nereden indiriyorsunuz?

store sekmesinden fifa 16 buya tıkla otomatik demoyu indiriyo.
  • Herkese iyi akşamlar bir sorum olacak. UK PSN'den FİFA 16'yı alıp indirsem Türk PSN hesabımla oyunu oynamakta bir sorun yaşarmıyım. Bide Deluxe'te hediye paket veriyor. Bu hediye paketler UK hesaba mı gider ?
  • indirdikten sonra kuruluma başlarken soruyo.
  • AKK de biticek zamanı buldu...
  • FIFA 16 PC Demo oynuyorumhttp://www.twitch.tv/cimbom_drogba11
  • draft modu cidden harika. ama bir sorum olacak. sanırım turnuva gibi 4 etaplı olacak. peki her maç bittikten sonra mı kadroyu değiştireceğiz ? şuan demo da öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ofsayt Bozan Stoper -- 8 Eylül 2015; 22:17:52 >
  • (Ps3)icin oyun olmuş diye bilirim!oyun hızı düşmüş demoyu biraz fifa 12 ye benzettim.Şutların balon hissi bir nebze azalmış,orta kafa gol olayı var ama abartı sezmedim vede iyi voleler vuruluyor,skillden sonra bitiricilik iyi yerinde.Ronaldo,Suarez gibi oyuncuların son vuruşları fark ediyor.Oyuncularınızı dogru yere koşturup alan kapatıldımı iyi defans yapılıyor,fifa 12 de bu şekilde idi inşallah R2+R1+X defans sistemi tarih olur.Neyse oyunun tam sürümü bu şekilde olma ihtimali düşük ama inşallah ea bu sene dişimizi kırar.Fifa 13 L1 ücgencilerin,14 orta kafacıların,15 yardırmacıların oyunu idi.16 artık komple bir oyun olur temennim.Yorumlara ve incelerime göre Fifa 16'da ps4 veya xbox one'ye gecmeyi düşünüyorum tabi acele etmeden 1,1,5 ay gibi inceleme yapacagım yorumlar olumlu yönde ise yeni konsollardayım yoksa ps3'de devam.Burdan fifa 16 veya oyun icin konsol alacaklara tavsiyem biraz bekleyin yorumlara bakarak karar verin.

• Oyunu hızlı moda alıp oynayayım dedim ve gördüğüm şimdilik şu, oyuncuların hareket hızlarını ciddi derece de düşürmüşler. Deli gibi pres yapmak şimdilik görünmüyor.
  • demo da online oynayabiliyomuyuz?
  • nazif21 N kullanıcısına yanıt
    Olsa iyi olurdu yok ofline oynuyorsun anca ondanda zevk almiyorum 2 -3 mac yaptin bilgisayara karsi hemen sogudum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun hızı düşürülmüş, benim en iyi yaptığım boğucu pres maalesef artık yapılamıyo :( top kapma zorlaştırılmış. Tuşların yerleri değişmiş sanki. Skilli pas verdiğimiz tuşla şimdi sert pas verebiliyoruz. top bizdeyken birden patlayıp savunmayla arayı baya açabiliyoruz. top kontrolleri zorlaşmış. bi kaç dostluk maçında gördüklerim bunlar. şimdi draft moduna girip orayı kurcalayalım bakalım neler çıkıcak.

Bu arada alternatif tuş ayarlarını fifa15 ile birebir olarak ayarlayabilen var mı ? Ben ayarlamama rağmen tam istediğimi yaklayamadım sanki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

Olsa iyi olurdu yok ofline oynuyorsun anca ondanda zevk almiyorum 2 -3 mac yaptin bilgisayara karsi hemen sogudum

aynen oynanış değilde görüntü olarak fifa 15'e benziyor ondanda olabilir. iki açıyı da tele yapıp yan yana getirdim gözlerimi kapatsan farkı anlayamam.

fifa 14'de 1 hafta demonun başında kalkamamıştım fifa 13'e oranla çok farklıydı.
  • Daha sağlam bir şekilde savunma yapılabiliyor bu benim için önemliydi, dengeli bir oyun var gibi. Sanırım bizim Denge Dengeoğluyla görüşmüşler
  • Hız tuşum bozuldu zannettim demo yu oynarken :)
  • 
Sayfa: önceki 13851386138713881389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.