Yarbay
01 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 163 (Bu ay: 15)
Gönderileri
Silinebilir.
Arkadaşlar herkese selamlar 2006dan beri aktif olarak masaüstü kullanan biri olarak artık laptopa geçiş sürecine girdim.Edindiğim bazı fikirler,kendi düşüncelerim ve bütçem dahilinde konu başlığında yazdığım modelde karar kıldım,bir kaç sorum olacak cevaplayabilirseniz cok sevinirim.
1)Tulpar T5 ile T7 arasındaki fark nedir,en son cıkan tulpar laptopu sanırım linkte attığım laptop yanlış bakmadıysam
2) Aynı fiyata daha iyi bir laptop öneriniz var mıdır?
3) 17.3'' ile 15.6'' arasında ucurum var mı tasarımdan kaynaklı ekranın daha büyük gözükme hissiyatı vs gibi?

8750 işlemci ve 1060 ekran kartı tercih etmemeni en doğru iş olduğu söylendi,varsa sizin de eklemek istediğiniz yazarsınız cok sevinirim.https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/MONSTER-TULPAR-T5-V18-1-1.html
Arkadaşlar selamlar,geçmiş senelerde ve bu sene dahil birçok kez düzenlediğimiz,ucunda bir ödül bulunmayan,tamamen keyif amaçlı oluşturduğumuz ligin alımlarını başlatmış bulunuyoruz.Ligimiz 8kişilik olucaktır,ilk etapta ligin formatıyla ilgili fazla bilgileri buradan değil kuracağımız whatsapp grubunda anlatmayı düşünüyorum,ligimiz ingiltere 4.lig takımlarından oluşacaktır,her takım 1 kaleci,1 stoper,1 ortasaha olmak üzere kurada kendisine denk gelen takımdan 3 oyuncuyu ilk 11inde oynatmak zorundadır, bunun dısında oyundaki kalburüstü oyuncular kura yoluyla bütün takımlara dağıtlacaktır,bunların detayları ilerleyen zamanlarda size aktarılacak.
Kayıtlar başlamıştır,bu başlık altına origin idlerinizi ve özelden numaralarınızı bana ulaştırırsanız sevinirim,herkese keyifli oyunlar ve iyi forumlar.
Katılımcılar
1-aarda
2-Pnshr888
3-alpingo43
4-zfrsvm
5-DidyeDrogba11
6-LuckySlevin
7-srcnkan
8-Plexicroma
9-boomer347
10-MrAktacir
Selamlar arkadaşlar yaklasık 2 gündür bu sorunla uğraşmaktayım,bugün sabah kredi kartımı apple kimliğime tanımladım,herhangi bir sıkıntı yok.Clash royale adlı oyunu oynamaktayım,oyun içi alım yapmak için alıma tıkladığımda şifremi girdikten sonra(doğru giriyorum şifremi vs herşeyi eminim) satın alma tamamlanamadı tarzı bir uyarı verip apple support ile alakalı bir site veriyor oradan çözüm arayan gibi bir yazı cıkıyor.Bunun çözümü nedir bilen varmı kafayı yemek üzereyim,banka ile konustum kartım mail order vs herşeye açık yani rahatça işlem yapabilirim diyor,sizce neden olabilir ve çözümü varmıdır? yardımcı olursanız çok sevinirim

Geçen yıl yapmış olduğumuz transferli lig turnuvasını bu sene de Fifa 17 ile birlikte tekrar yapmayı düşünüyoruz.Formatımız cok basit,15 kişilik bir lig formatı düşünüyoruz.Belirlenen 15 takıma kendi belirlediğimiz eşit bütçeler verilicek,hangi takımı aldığınızın bir önemi yok çünkü takımınızın sadece forması sizi ilgilendiriyor.Verilen bütçeler ile açık arttırmada istediğiniz oyuncuyu bütçeniz dahilinde kadronuza katıp ilk 11inizi oluşturabilirsiniz.Turnuvanın detaylarını katılan arkadaşlara whatsapp platformunda oluşturduğumuz grupla daha detaylı olarak açıklayacağım.

Lige katılmak isteyen arkadaşlar origin idlerini konuya mesaj olarak atarlarsa sevinirim,herkese keyifli oyunlar ve iyi forumlar

Katılımcı listesi(forum adı-origin adı)
1- aarda-CruciaLion
2-PnshR88-PnshR88
3-srcnkan
4-zfrsvm-jin1486
5-adler1-92Adler1
6-ismailbbyigit-ismailbbyigit
7-Alisinasyon-Alisinasyon58
8-bugra_0493-bugriboy
9-softdisk- onrproduction
10-19enes05-19enes05
11-hmercan1905
12-ahmtdzdr-twocdj
13-alpingo43-alpingo43
14-Forum dışı üye
15-Knight of the box-uttekku

FIFA 16 LİG
Arkadaslar PS4 platformunda fatih0590 nickli arkadaşın başlatmış olduğu PS4 ligini kendisiyle fikir alışverişinde bulunarak ve bilgi sahibi olarak,PC platformunda başlatmayı düşündüm, siz de yer almak ve eğlenmek istiyorsanız aşağıdaki detayları okuduktan sonra başvuru yapabilirsiniz. Ligimiz 12 takımdan oluşacaktır

1. Lig,İngiltere Ligi Takımlarından Oluşacaktır.
2. Her oyuncu yalnızca 1 takımda oynayabilir.
3. Takimlar kura ile belirlenecektir.
4. Oyuncular Yönetim tarafından olusturulacak havuzdan kura ile belirlenecektir.
5. Kura ile belirlenen kadrolar 18 kisilik olacaktır.
6. Yeni oyuncu transferlerini size verilen bütçeye göre ister kendi aranizda ister oyuncu havuzumuzdan satin alarak yapabilirsiniz.
7. Takimlar Minimum 18 Maksimum 25 kisi olabilir.
8. İlk sezonun arkasindan ligi ilk 4 de bitiren takimlar Sampiyonlar ligine katilim hakki elde eder ve siralamasina göre ekstra sezon sonu primi kazanir.
9. Ligimiz PC Platformunda Olacaktır.
Not: Müsabaka içi kurallar daha sonra belirlenecektir. Ayrica bazi kurallar esnek olup çoğunluğun fikrine göre yeniden düzenlemeye gidilebilir.
Ligi Katılıma Göre Haziran'ın 2. veya 3.haftası başlatmayı düşünüyorum

ÖNEMLİ : WHATSAPP GRUBU İÇİN PM İLE CEP TELEFONU NUMARALARINIZI MUTLAKA BİLDİRİN.

Katılım İçin Aşağıdaki Şablonu Doldurarak Yoruma Yazınız.
İsim :
Origin ID :
Mail :
Dh Nick :

Üyeler
1) aarda-Arda WEST HAM UNITED
2)srcnkan-Sercan TOTTENHAM
3)mnk9624-Ahmet WATFORD
4)JrHonour-Onur
ARSENAL
5) PnshR888-Kaan LEICESTER CITY
6) ismailbbyigit - İsmail MANCHESTER UNITED
7) picsunited-Anıl EVERTON
8)zfrsvm-Zafer LIVERPOOL
9)StanSt0len-Fahri CHELSEA
10)charm35-Uğur MANCHESTER CITY
11)bugra_0793-Buğra SOUTHAMPTON
12) unbond-Fatih ASTON VILLA

TAKIMLAR VE KADROLARIhttp://sofifa.com/user/90536/squads
8. VE 9.HAFTA FİKSTÜRÜ

GÜNCEL PUAN DURUMU
Selamlar arkadaşlar,sene başında hesabımı satıp nba 2k16 almıştım,şimdi de steam hesabımı satmayı düşünüyorum,http://forum.donanimhaber.com/m_117327664//tm.htm#117327664 karşılığında da fifa 16 almayı düşünüyorum,hesabımında nba 2k16,csgo ve grid mevcut,takas yapmayı düşünen arkadaşlar varsa veya uygun fiyatlı hesabını satan arkadaşlar bana yazarsa sevinirim,iyi forumlar
silinebilir
Selamlar arkadaşlar yaklasık 3 senedir başlıkta da saymış olduğum türler dahilinde DJ/Prodüksiyon ile uğraşıyorum. Burak Yeter,Sercan Yanbay,Evrim Derin,Nickobella,Edyra gibi önemli isimlerin bulunduğu Radio CUE çatısı altında 2014 Aralık-2015 Nisan arasında her hafta pazar günleri 21:00-22:00 arasında hazırlamış olduğum set ile radyo yayınındaydım,radyo şuan faaliyette olmadığı için mixcloud,demodrop ve soundcloud üzerinden hazırladığım setleri paylaşıyorum. NERVO,Olly James,Xanthi,Dimitri Vangelis&Wyman,Dzeko&Torres,Emrah İs gibi ünlü bazı isimler sayfamda da yer alan parçaların bir kısmına destek te bulundular,yaptığım her parçayı/bootlegi olabildiğince worldwide DJlerin promo adreslerine mail olarak atıyorum, Soundcloud sayfam:https://soundcloud.com/arda-gunerergin Ekipman olarak Pioneer DDJ-ERGO V ve Traktor/Virtual DJ Pro 8 Full Sürümlerini kullanmaktayım,prodüksiyonu da FL Studio ile yapmaktayım,yapmış olduğum bootlegler ve remixlerin flp dosyalarının bazıları bilgisayarımdan silindi teknik nedenlerden ötürü,son 2-3 bootleg/remixin ve çoğu unreleased parçalarımın/bootleglerin fpl dosyalarını soundcloudda parçaları yayını sunduğum zamanda istek olursa burdan da flp olarak paylaşıp,hangi pluginleri nasıl kullandığımı vs anlatabilirim ek olarak videoda çekebilirim veya periscope yayını da yapabilirim talep doğrultusunda.
Türkiye'de bu tarz müzik üzerine ilginin çok az olduğunu bildiğim için böyle geniş çaplı bir forum ortamında ilgilenen/merak duyan arkadaşları bu konu altında toplamak istedim,ek olarak İzmir Kordon Like'ta yakın bir arkadaşımla 1 aya yakın bir süre DJlik faaliyetinde bulunduk,daha sonra İzmir'de ve Türkiye'de genel olarak sıkıntı olan konulardan biri olarak,"Deep House çal" "123 BPM'in üstüne çıkma" gibi söylemler olduğu için daha fazla kendimizi gösterme&geliştirme şansımız olmayacağını düşünerek ayrıldık, daha sonra Urla'da İYTE'de düzenlenen Kimya günleri adı altındaki programın 2.günüde yine aynı arkadaşım ile birlikte çaldık,burada tabi ki kendi potansiyelimizi gösterme fırsatımız oldu ve topluluktan epey olumlu geri dönüş aldık,şu sıralar prodüksiyon ve bolca türkçe parçaları da içeren çalışmalarda bulunmaktayım.
Mekan azlığından dolayı herhangi bir yerde çalmıyorum şuan,İzmir içi veya dışı herhangi bir iş teklifi veya kısa sürekli organizasyonlar içinde bulunma vs gibi durumlar olursa buradan veya PM yoluyla iletişime geçebilirseniz çok sevinirim, sorularınızı ve düşüncelerinizi bu konu altında paylaşırsanız da çok memnun olurum iyi forumlar :)

Soundcloud:https://soundcloud.com/ardagunererginn
Mixcloud:https://www.mixcloud.com/ardagunerergin/
Demodrop:http://demodrop.com/ardagunerergin
Twitter:https://twitter.com/Arda_GG
Facebook:https://www.facebook.com/arda.gunerergin

Instagram : ardagunerergin
Arkadaşlar PC platformunda nif Ibrahimovici olup ta satmayı düşünen varsa pm atabilir mi bana veya originden eklerse sevinirim,kaç gündür aatıyorum ama bulamadım,max fiyattan zaten koyuyo herkes koyan arkadaştan da max fiyattan almaya hazırım,
origin id : CruciaLion1905
Hakkında
Meslek: Makine Mühendisi
Forum İmzası:
PSN ID:TheGunerergin
Competitive FIFA Player (Personal Best:25W)
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
opel
Mobil cihaz
apple
Mobil cihaz
iphone
Oyun Platformu
PS5
Takım
Galatasaray
PSN ID
PSN ID
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.012
İkinci El Bölümü Mesajları: 25
Konularının görüntülenme sayısı: 15.373 (Bu ay: 445)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 988 (Bu hafta: 7)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.