Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (1388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
49.976
Cevap
226
Favori
1.188.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13861387138813891390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kaleci ile karşılaşınca artık lak diye her şut gol olmuyor.
  • Karşı karşıya kalıp kaleciyi mağlup edemediğim tek bir pozisyon olmadı,bilemiyorum gol atmak bayağı kolay olacak gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bana mı öyle geliyor yoksa bu oyun zekası baya gelişmiş. Artı olarak oyunda bir ağırlaşma var yani tam oynanabilirlik derecesinde. Açıkçası 3 4 tane hareket eklemişler oyunda hissettiriyor kendini. Sonuç olarak ben beğendim fifa 15 ten daha farklı bir oyun gibi. Umarım oyun çıktığı zaman daha gelişmiş olur.
  • Beyler bu senede ps3-ps4 UT birleşikmi olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaçırmış olabilirim kusura bakmayın fut web app 16 ne zaman açılacak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun biraz hantal gibi geldi eski fifa 15 e alışık oldugum için muhtemelen. ben oyunu beğendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr_yunis

Kaçırmış olabilirim kusura bakmayın fut web app 16 ne zaman açılacak?

Hocam onunla ilgili bir haber bilgi paylaşılmadı, hiç açılmayabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokberk77

Herkese iyi akşamlar bir sorum olacak. UK PSN'den FİFA 16'yı alıp indirsem Türk PSN hesabımla oyunu oynamakta bir sorun yaşarmıyım. Bide Deluxe'te hediye paket veriyor. Bu hediye paketler UK hesaba mı gider ?

FIFA 16'yı alacağınız UK PSN'i PlayStation'ınıza ana hesap olarak etkinleştirirseniz TR PSN hesabınızla oyunu oynamada bir sorun yaşamazsınız. Deluxe paket hakkında bir fikrim veya bilgim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: appachii

oyun hızı düşürülmüş, benim en iyi yaptığım boğucu pres maalesef artık yapılamıyo :( top kapma zorlaştırılmış. Tuşların yerleri değişmiş sanki. Skilli pas verdiğimiz tuşla şimdi sert pas verebiliyoruz. top bizdeyken birden patlayıp savunmayla arayı baya açabiliyoruz. top kontrolleri zorlaşmış. bi kaç dostluk maçında gördüklerim bunlar. şimdi draft moduna girip orayı kurcalayalım bakalım neler çıkıcak.

Bu arada alternatif tuş ayarlarını fifa15 ile birebir olarak ayarlayabilen var mı ? Ben ayarlamama rağmen tam istediğimi yaklayamadım sanki ?

Dogru söylemişsiniz topu saklama tuşuyla pas verince skill pas yapıyor eski skill pas tuşuyla yani plase tuşuyla pas verince sert pas gidiyor yani eski sisteme dönmüşler Fifa 13 sanırım ya da 12. Top kapmak ve gol atmak zorlaşmış garip garip +7 maçlar pek çıkmaz artık. Menüler falan hoş olmuş boğmuyor adamı ve son olarak en çok dikkatimi çeken barajı ve topu spreyle belirlemesi hakemin gerçekten hoş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Demoya göre yorum yapmayın, oyun yine hızlı olacaktir. Kaç yıldır aynı şekilde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Non touch driblingi soran arkadaşlar olursa L1 yani oyuncu değiştirme tuşuna basılı tutup normal oyuncuyu yonlendirdiğimiz sol analog veya yön tuşlarıyla farklı kombinasyonlar şeklinde yapılabiliyor,eğer eliniz alışırsa gerçekten çok etkili olabiliyor
  • Oyunda en çok kullandığım body feint skill ini .ok etmişler adam hareketi yapıp kıçını toparlayamıyor pesteki gibi sinir oldum .
  • Yine her yıl ki gibi 1 saat tuşları ayarlamaya uğraşıyor muyuz?
  • arkadaşlar tuş ayarlarını nereden yaptınız? Mouse falan var.
  • Oyun demoda ağır olabilir , yalnız kombinasyonlar değişmiş. Onun dışında inanılmaz presler yapabilyorum , galatasarayın uefa 2000 sezonundaki benzer bir pres yapılabiliyor önde.
  • Oyundan izlenimlerim...

- Demodaki oynanış ağır olmuş ki,büyük ihtimal tam sürümde oynanış daha hızlı olacaktır.

- Paslaşmak daha zor olmuş gelişi güzel verilen pasların yerini bulması nerdeyse imkansız...Normal paslaşma da ise pas tuşuna daha

fazla basmak gerekli yoksa çok emin olduğunuz topu bile rakibe veriyorsunuz.

- Fifa 15'teki gibi paldır küldür kaleye koşarak gol atmak çok zor...Futbolcular daha ağır abumeyang ile acı çektim oynarken Fifa 15'te uçan

adam Fifa 16'da durulmuş resmen.

- Kalecilerin animasyonları çok iyi ,daha oturaklı olmuşlar fazlada saçmaladıklarını görmedim.

- Orta - Kafa - Gol'ün önemi artmış...

- Defansın arkasına atılan toplarda azalma söz konusu.
  • Beyler benim origin de yok. Ne yapmam lazım? Gece kuşu tarifesi kullanıyorum o yüzden şimdi indirmem lazım.

Edit: Buldum tamam. 10dk dır arıyorum bulamadım. Buraya yazdıktan 30sn sonra buldum. Hep böyle oluyor yav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 9 Eylül 2015; 1:05:32 >
  • oyun inanılmaz ağır geldi bana. Ayrıca tuş ayarları değişmiş en sinir olduğum ve nefret ettiğim nokta bu oldu.

Ama en sevindirici şey gelişi güzel pasların yerini bulmaması. Artık sırtı dönük bi oyuncu 50 metreye isabetli sert pas yapamıyo.
  • oyun şimdilik güzel duruyor umarım kendisi çıkınca fut ta batırmazlar oyunu
  • Oyun bence gayet güzel olmuş. Uzaktan şutlar biraz kolay gibi olmuş ama semi-pro da oynadığımdan olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 13861387138813891390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.