Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
50.043
Cevap
247
Favori
1.123.205
Tıklama
Giriş
    1602 Mesaj
    Hız tuşum bozuldu zannettim demo yu oynarken :)
    |
    |
    Kaleci ile karşılaşınca artık lak diye her şut gol olmuyor.
    |
    |
    Asus VG248QE 144Hz // İntel Core i7 8700K // Asus Maximus X Hero Z370 //Evga Gtx 1080 // CORSAIR 16GB DDR4 3000Mhz // Western Digital 6TB Black Sata // Thermaltake Toughpower Grand 90 Gold 1050W // Cooler Master Haf X 942 // Logitech G110 // Logitech G502 //

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ
  • Yarbay
    18440 Mesaj
    Karşı karşıya kalıp kaleciyi mağlup edemediğim tek bir pozisyon olmadı,bilemiyorum gol atmak bayağı kolay olacak gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar bana mı öyle geliyor yoksa bu oyun zekası baya gelişmiş. Artı olarak oyunda bir ağırlaşma var yani tam oynanabilirlik derecesinde. Açıkçası 3 4 tane hareket eklemişler oyunda hissettiriyor kendini. Sonuç olarak ben beğendim fifa 15 ten daha farklı bir oyun gibi. Umarım oyun çıktığı zaman daha gelişmiş olur.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    oyun biraz hantal gibi geldi eski fifa 15 e alışık oldugum için muhtemelen. ben oyunu beğendim
    |
    |
    6907 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    ismailbbyigit

quote:

Orijinalden alıntı: tr_yunis

Kaçırmış olabilirim kusura bakmayın fut web app 16 ne zaman açılacak?

Hocam onunla ilgili bir haber bilgi paylaşılmadı, hiç açılmayabilir
    |
    |
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #15 Europe 1.
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #16 Europe 1.
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #17 Europe 1.
  • Yüzbaşı
    901 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gokberk77

Herkese iyi akşamlar bir sorum olacak. UK PSN'den FİFA 16'yı alıp indirsem Türk PSN hesabımla oyunu oynamakta bir sorun yaşarmıyım. Bide Deluxe'te hediye paket veriyor. Bu hediye paketler UK hesaba mı gider ?

FIFA 16'yı alacağınız UK PSN'i PlayStation'ınıza ana hesap olarak etkinleştirirseniz TR PSN hesabınızla oyunu oynamada bir sorun yaşamazsınız. Deluxe paket hakkında bir fikrim veya bilgim yok.
    |
    |

# İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ | 2018 GİRİŞLİLER
  • Yüzbaşı
    339 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: appachii

oyun hızı düşürülmüş, benim en iyi yaptığım boğucu pres maalesef artık yapılamıyo :( top kapma zorlaştırılmış. Tuşların yerleri değişmiş sanki. Skilli pas verdiğimiz tuşla şimdi sert pas verebiliyoruz. top bizdeyken birden patlayıp savunmayla arayı baya açabiliyoruz. top kontrolleri zorlaşmış. bi kaç dostluk maçında gördüklerim bunlar. şimdi draft moduna girip orayı kurcalayalım bakalım neler çıkıcak.

Bu arada alternatif tuş ayarlarını fifa15 ile birebir olarak ayarlayabilen var mı ? Ben ayarlamama rağmen tam istediğimi yaklayamadım sanki ?

Dogru söylemişsiniz topu saklama tuşuyla pas verince skill pas yapıyor eski skill pas tuşuyla yani plase tuşuyla pas verince sert pas gidiyor yani eski sisteme dönmüşler Fifa 13 sanırım ya da 12. Top kapmak ve gol atmak zorlaşmış garip garip +7 maçlar pek çıkmaz artık. Menüler falan hoş olmuş boğmuyor adamı ve son olarak en çok dikkatimi çeken barajı ve topu spreyle belirlemesi hakemin gerçekten hoş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    25293 Mesaj
    Demoya göre yorum yapmayın, oyun yine hızlı olacaktir. Kaç yıldır aynı şekilde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Non touch driblingi soran arkadaşlar olursa L1 yani oyuncu değiştirme tuşuna basılı tutup normal oyuncuyu yonlendirdiğimiz sol analog veya yön tuşlarıyla farklı kombinasyonlar şeklinde yapılabiliyor,eğer eliniz alışırsa gerçekten çok etkili olabiliyor
    1602 Mesaj
    Oyunda en çok kullandığım body feint skill ini .ok etmişler adam hareketi yapıp kıçını toparlayamıyor pesteki gibi sinir oldum .
    |
    |
    |
    |

- Demodaki oynanış ağır olmuş ki,büyük ihtimal tam sürümde oynanış daha hızlı olacaktır.

- Paslaşmak daha zor olmuş gelişi güzel verilen pasların yerini bulması nerdeyse imkansız...Normal paslaşma da ise pas tuşuna daha

fazla basmak gerekli yoksa çok emin olduğunuz topu bile rakibe veriyorsunuz.

- Fifa 15'teki gibi paldır küldür kaleye koşarak gol atmak çok zor...Futbolcular daha ağır abumeyang ile acı çektim oynarken Fifa 15'te uçan

adam Fifa 16'da durulmuş resmen.

- Kalecilerin animasyonları çok iyi ,daha oturaklı olmuşlar fazlada saçmaladıklarını görmedim.

- Orta - Kafa - Gol'ün önemi artmış...

- Defansın arkasına atılan toplarda azalma söz konusu.
    |
    |
    Beyler benim origin de yok. Ne yapmam lazım? Gece kuşu tarifesi kullanıyorum o yüzden şimdi indirmem lazım.

Edit: Buldum tamam. 10dk dır arıyorum bulamadım. Buraya yazdıktan 30sn sonra buldum. Hep böyle oluyor yav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 9 Eylül 2015; 1:05:32 >
  • Yarbay
    3973 Mesaj
    oyun inanılmaz ağır geldi bana. Ayrıca tuş ayarları değişmiş en sinir olduğum ve nefret ettiğim nokta bu oldu.

Ama en sevindirici şey gelişi güzel pasların yerini bulmaması. Artık sırtı dönük bi oyuncu 50 metreye isabetli sert pas yapamıyo.
    |
    |
    |
    |
HızlıCevap
Reklamlar
Bey Azura
SEO
Mobilya Takımları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.