Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (1385. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
49.976
Cevap
226
Favori
1.188.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13831384138513861387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • demodaki gerçekçilik ultimate teame yansımıyor genelde

15te de demoda çok daha gerçek futbola yakın bir oynanabilirlik vardı ama ultimate team modunda scriptin de etkisiyle önlenmesi zor gerçeklikten uzak hücum aksiyonları görülüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyinsiz Adam

quote:

Orijinalden alıntı: aarda

Arkadaşlar twitterda 17:00 pm uk de gelicek demiş pc için,türkiye saatine göre kaç oluyor bilen varmı?

saat 7 oluyor ama öyle bir bilgi yok. sadece bu yazıyor bugün içinde çıkacak

EA SPORTS FIFA @EASPORTSFIFA 58 dk.58 dakika önce
    #FIFA16Demo on PC will be available later today (September 8) - we'll tweet the link out when ready. Thanks for your patience.

Fifa 15'in demosu akşam 8 gibi gelmişti ,yine öyle olacak demek ki...
  • Arkadaşlar anlamıyorum şu aşağıdaki problem benim netten mi kaynaklı?
    Sayfada geri döndüğümde ise yazdığım herşey gidiyor taslaklarada kaydetmiyor.

FIFA Ultimate Team [Eski KONU]

@MDelice Kardeşim inan bazıları acayib derecede tadını kaçırıyor.Yoksa orta kafa ile gol atmak zaten futbolun içinde olan bir şey.FIFA 14'de adam korner direğinin oralara gidebilmek için varını yoğunu döküyordu.Öyleki çoğu zaman insanın gülesi geliyordu.Şiir gibi oynadığın bi maçın doksanıncı dakikasında adam bi fırsatını bulup sağdan bi orta tak kafa ve gol.Ortada zayi olan bi emek oluyo buda insanın psikolojisini ister istemez kötü yönde etkiliyo.Neşe almak için oynadığın maçın sonunda koltuktan kalkınca kafandan dumanlar çıkıyosa bu işte bi yanlışlık olduğu kesin

@isoleite736 Doğrudur hacı abi dediğin gibi olabilir.

@Thema Player İnşaAllah kardeşim aynen dediğin gibi kaliteli bi oyun olur ama gelen gideni hep arattı ben umudunuzu kırmak istemem ama çoğu maçta fifa 15 de oynuyormuş gibi hissediyorsunuz kendinizi.

• Geçen yıl demodan sonra herkes pace bitmiş dedi.Ve oyun çıktıktan sonra millet bu kanı ile J.Terry,Vidic,Hummels,Pique vb. oyunculara hucüm etti.Bu oyuncular ilk 10 gün gittikçe fiyatı yükseldi.
    Daha sonra neyin ne olduğu anlaşıldı.Ayrıca ultimate team farklı bi dünya bunuda unutmamak lazım.Betaya katıldık ve gördüğümüz kadarıyla orta kafanın geri geldiği gördük.
    Öyle kafadan sallamadık yani.İsterizki sizin dediğiniz gibi kaliteli bi oyun olsun.
  • musab63 kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum.birde demo ağır olmuş diyorlar neye göre ağır ? Fifa 15 in demosu, Fifa 16 dan ağırdı ama oyun çıkınca savaş oyunu gibi oldu. Fifa 16 hızlı bence
  • Demo için gece alarm kurdum sabah kalktım hala bekliyorum
  • Twitchde inceptionxx yayında ve geçen sene demo sonrası birçok insanın oyun çok zor cok zor gol oluyor diye ağlamasından dolayı ortaya öyle bir oyun çıktığını söyledi,ek olarak bu sene oynayanların hepsi oyunun 15ten çok farklı olduğunu,oyun hızının yavaşladığını fakat pacein 15 gibi önemli olduğundan ek olarak agility ve dribling özelliklerinin gerekliliğinden bahsediyolar. Genel olarak 16'nın demo bazında çok dengeli olduğu söyleniyor.
  • musab63 kullanıcısına yanıt
    Aynen valla haklisin o konuda :) Kendi acimdan soyluyim ben 1 gol attim ya diger golu ayni tarz atmak icimden gelmiyo farkli bisey denemek istiyorum hemen cunku oyunun tadini cikarmak ve daha gercekci bi futbol oynamak icin. Fifa 14 ten cok iyi hatirliyorum bende adam ileriye pas atsa forveti bombos ama onu gormuyo gidip orta deniyo oyle insanlar var malesef.. :) Sadece galibiyet dusunuyolar kazaniyimde futboldan zevk almak ikinci planda kalsin diyolar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yardımcı olun lütfen.Cam bölgesi için Sessegnon mu,Dembele mi yoksa farklı biri mi en fazla 10k verebilirim öneriniz nedir ?

• çıkarsanıza lan şu demoyu. pc'de oynayanlara gareziniz ne olum. yeni nesil bize geç gelir, her sene demo en geç pc'ye çıkar.

• 8 eylül dediler hala yok ortada pc demosu
  • Aspilicueta24 kullanıcısına yanıt
    Dembele Cam oyuncusu değil. Fiyatlarını bilmiyorum ama şu sıralamayla paranın yettiğini alabilirsin. Rooney > Taraabt > Cabella > Atsu bu adamlar düşük fiyat yüksek performans.
  • Demoyu Origine atycak ekip öldü mü ne oldu yahu

Dün ak?amdan beri bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: appachii

Dembele Cam oyuncusu değil. Fiyatlarını bilmiyorum ama şu sıralamayla paranın yettiğini alabilirsin. Rooney > Taraabt > Cabella > Atsu bu adamlar düşük fiyat yüksek performans.

Cam oyuncusu hocam ayrıca Taarabat LM,Rooney CF oyuncusu. (Futhead'a gore konusuyorum)http://www.futhead.com/14/players/2839/moussa-dembele/ Birde uğraştırdı ama dizilis olarak ne onerirsin 4-4-2 mi,yoksa 4-3-3(2) mi ?

• 15 Dakika sonra ya kaldi ümit :D gelsede bir iki mac atsak bugun
  • Uk saati 18 . 30 Türkiye saati ile 20.30 da twich yayini var Ea nin. bence birazdan gelecek pc ye de yoksa büyük ayip olur. Demo kutlamasi yapacaklar canli yayinda ama pc ye vermezlerse bol bol küfür yerler yayinda :D

http://www.twitch.tv/easportsfifa

Yayinda # PCDEMO yapiyoruz :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cosmos2999 -- 8 Eylül 2015; 19:49:55 >
  • fifa 12 den sonra meydanlara dönüyorum, kadro iş yapar umarım

http://www.futhead.com/16/squads/322531/
  • PC ye niye gelmiyor hala sıkıntı falan mı var acaba ?
  • DoDoking kullanıcısına yanıt
    Bu adamlar bizimle dalga geçiyor, her sene aynı şey umursamıyorlar.
  • demo düştü beyler indiriyorum şu anda..
  • 
Sayfa: önceki 13831384138513861387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.