Şimdi Ara

FIFA 21 [PC ANA KONU] (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.644
Cevap
18
Favori
133.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

FIFA 21 [PC ANA KONU] 

FIFA 21 [PC ANA KONU]
  • naturklich kullanıcısına yanıt

Bu konsept kadro değil mi hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 18 Nisan 2021; 23:49:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Bu konsept kadro değil mi hocam.

Karşıma geldi kopyaladım. 7500 euroya kurmuş sanırımFIFA 21 [PC ANA KONU] 

• Olabilir FIFA 21 [PC ANA KONU] 

• rivals 7 maç üstüste dc yedim. Golü yiyip ea bağlantın gitti oluyor. hileciden geçilmiyor. yazıklar olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: D.

12 kulüp, FIFA 22'den itibaren FIFA'nın video oyunu serisinde olmayacak.  

https://www.webaslan.com/futbol/12-kulup-fifa-22den-itibaren-olmayacak-SXHBQ126521SXQ

• Herkesin başına farklı sorunlar geliyor moral bozmak istemem ama benim de başıma gelen geçen günkü fut champions maçlarında tuş ayarlarım değişti ayarlara girdiğimde hiç kullanmadığım en üstten iki seçenek Fifa trainer ve finishing özelliği açıktı 3-4 maçım böyle gitti... 1 maçtada başıma gelen; maç esnasında takımın kendiliğinden offside trap yapması, kalecimin forvetler karşısında sürekli yön değiştirmesi vs(bu olaydan sonra save assist'i manual aldım) saçma sapan şeyler oluyor ilk defa başıma gelen şeyler, önümüzdeki fut champions macında kaydedicem böyle şeyleri ve sağ üstte input controller zamazingosunu koyucam bakalım neler olucak.

; bunları yazdım ama turnuva maçlarında o özellikler çalışıyormu neler oluyor neler dönüyor en ufak bi fikrim yok tek bildiğim fifa trainer'ın maç esnasında zaten gözükmemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gogo. -- 21 Nisan 2021; 9:30:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

12 kulüp, FIFA 22'den itibaren FIFA'nın video oyunu serisinde olmayacak.  

https://www.webaslan.com/futbol/12-kulup-fifa-22den-itibaren-olmayacak-SXHBQ126521SXQ

Alıntıları Göster

avrupa süper lig başlamadan bittiğine göre bu takımlar tekrardan fifa 22 de olacklar 😁😁😅

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: naturklich

Karşıma geldi kopyaladım. 7500 euroya kurmuş sanırım 

Alıntıları Göster

Serdar abi adam gerçek para ile mi 7500€ ödeme yaparak almış bu oyuncuları

• Market banlı kadrosuz STEAM üzerinde olan FIFA hesapları aramaktayım.

• Divison rivals ta draft tarzı hile başlamış bir sürü. 1730 dan 1500 Lere düştüm bir sürü denk geldi. En son çektim videoya banı yesin aşırı zeki olduğunu sanan dallama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturklich -- 22 Nisan 2021; 21:29:35 >
  • Bu hile hurda olayları konsolda da yapılabiliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: KingSezenist

Market banlı kadrosuz STEAM üzerinde olan FIFA hesapları aramaktayım.

bansız temiz steam hesabım satılık ama kadro ful

• quote:

Orijinalden alıntı: naturklich

Divison rivals ta draft tarzı hile başlamış bir sürü. 1730 dan 1500 Lere düştüm bir sürü denk geldi. En son çektim videoya banı yesin aşırı zeki olduğunu sanan dallama

bir oyun için ne hallere düşüyor insanlar yazık =)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

Bu hile hurda olayları konsolda da yapılabiliyor mu?

Konsolda yok hocam, ben de pcden xbox'a geçtim şubat ayında. PCde mecbur kalmadıkça oynanmaz bu oyun malesef..

• fenerliso kullanıcısına yanıt
    Ben de xbox'ta oynuyorum da 3-0 yenince rakip çıkıyor mesela ama bana veriyor puanı hemen. Dedim bir yöntemi var mıdır acaba neyse ki yokmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rivals’ta ben de neredeyse 1 aydır 30 maçımın en az 3-4 tanesini hileciler yüzünden yenik kapatıyorum.Haftalık maç sayımın gittiğine mi beceri puanımın düştüğüne mi üzüleyim. Oyunda harcadığım 500 saatime yazık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shade85 -- 24 Nisan 2021; 12:18:41 >
  • Pro club için alınır mı? Kesinlikle ultimate işine girmem pc de. fifa 13 ten beri aynı trainer var hile için çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gio88 -- 28 Nisan 2021; 0:48:3 >
  • 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.