Binbaşı
27 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 171 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Beyler durduk yere joystick çalışmamaya başladı.Kabloyla bağladıgımda turuncu ışık yanıp sönüyor.Daha sonra tepki yok.Resetledim arkasından.Başka kabloyla denedim.Pc ye bağladım.Sarjı full görünüyor.Ayrıca pc ye kabloyla bağladıgımda kol çalışıyor.Ama konsolda kesinlikle çalışmıyor.
yüzde 75 ten alırım

Elinde üç silah olan varsa üçü olur.Veya teklif varsa dinlemek isterim.
Başlık basit oldu ama.
Hile hurda muhabbeti çok arttı.Var mıdır dışarıdan paralı üye olup oynanacak yer
Bu düzeyde m4 parlaksu veya cyrex te olabilir.
Ekranın değişmesi gerekiyor.Dokunmatık ekranda problem var.İstanbulda doğubank hariç nereye götürebilirim.
Az aşınmış ak 47 blue laminant üzerine yapıştırmış oldugum, pazarda 99 lira değerindeki kral oyuna girdi stickerlı eşyamı satmak veya takas etmek istiyorum.Varsa talipler pm atabilir.Teşekkürler.
Cüzi bi ücret karşılığı olabilir. yada ücretsiz devir edebilecek varsa pm atabilir.teşekkürler.
Beyler bi sorum olacak.Csgo smurf için Steam id aldım yeni.Gift için arkadaş ekleyemiyorum.Mail yoluyla gifti almak mümkün mü? Yoksa hertürlü 5 dolarlık alışverişi yapmam gerekli mi? teşekkürler şimdiden.
Üzerinde 70 Tl değerinde Kral Oyuna Girdi sticker ı bulunan silahımı satmak istiyorum.İlgilenen olursa takas olabilir.

Fiyat : 30 TL
İstanbul içi güvenebileceğim servis arıyorum.Malesef dün akşam ekran tamamen gitti.Tavsiye alabilir miyim?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.319
İkinci El Bölümü Mesajları: 171
Konularının görüntülenme sayısı: 11.816 (Bu ay: 1.143)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 300 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.