Yarbay
03 Ekim 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
15 üye
Görüntülenme
Toplam: 70 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar. m2 ssd alacağım.

Aşağıdaki 2 modelden hangisini almalıyım??

James Donkey JD1024 1TB 888,- TLhttps://www.incehesap.com/james-donkey-jd1024-1tb-ssd-disk-fiyati-43695/

Adata xpg 6000 pro 1 TB-1.168 TLhttps://www.incehesap.com/xpg-sx6000-pro-asx6000pnp-1tt-c-1tb-m-2-pcie-ssd-disk-fiyati-44780/
10 yıldır sorunsuz bir şekilde kullandığım recom 600 watt güç kaynağım var. Sistemde şu an 1050 ti ekran kartı takılı.

1660 ti almayı düşünüyorum. Ama psu ya bakınca 2 adet 6 pin PCI güç girişi görüyorum.

PSU nun web sitesinde 6+2 pins yazıyor.

6 pin to 8 pin dönüştürücü mü almalıyım? Elimde 2 adet 6 pin kablo var psunun kutusundan çıkan.

Bu 6+2 olayı nedir? 2 pinli bi kablo ile 6 pinli kabloyu mu birleştiriyoruz??

Piyasada 2 x 6 pin to 8 pin ve 6 pin to 8 pin çeviriciler var.

6 pin 75 watt 8 pin 150 watt veriyor demiş bazıları.
Ama Youtube daki bazı videolarda 2x6 pin olanı takınca PC sapıtıyor.

Hepsiburada da 2 ayrı marka var dönüştürücü olarak ikisini de alanlar kablonun hemen yandığını söylemiş

Kısacası net bir bilgi bulamadım.
Pes 2018 i core 2 quad işlemci açmadı oynayamıyorum. Hiç açamadım. Fifa almak için satıyorum. Pes 2017 de var. Neymar willian vs yıldızlar karması takımım var my club ta.

165 tl istiyorum, fifa 18 keyle takas olur.
Merhaba.
ZYXEL 1302-T10B model modemi şubat ayında aldım. 1 ay sorunsuz çalıştı, mart ayında sapıtmaya başladı.
İlk başta internet kopması oluyor, modemi açıp kapatınca düzeliyordu. Kopma sıklığı artınca Zyxel'i aradım, yazılım güncelledik düzeldi, ertesi gün gene kopma başladı, zyxeli aradım gönderin bakalım dediler.
Bu arada TTNET'le de görüştüm, adamlar gelip test yaptılar hiçbir sıkıntı yok dediler. Hatta başka modem yok mu onunda deneyin dediler.
TPlink modemle denedim hiçbir sorun yok, bağlanıyor. Kopma olmuyor. Dolayısıyla sorunun Zyxel modemde olduğu kesinleşti.
Zyxel servisi modemde sorun olmadığını belirterek bana geri gönderdi. Ancak şu an modem kopma sorununu bırak hiç bağlanmıyor. DSL ışığı hiç yanıp sönmüyor.
Bugün tekrar zyxel'e gönderdim, bu defa mühendislik bölümünden bir elemanla görüştüm direkt bana gönder dedi. Teknik servisin çözemediği sorunları onlar inceliyormuş.
wi fi çekim gücü iyi diye aldım ama baya pişman etti diyebilirim.
Sorun ve çözümü hakkında bir fikri olan var mı?
Arkadaşlar ps4 konusunda ps3 pes 2015 hakkında da yazıyoruz, haliyle karışıyor. Artık ps3 pes 2015 hakkında burada konuşalım. Bu arada alanlar psn'lerini ve hangi psn store'dan (US, TR vb.) aldığını yazarsa liste yapıp aramızda oynayabiliriz. TR'den alanlar US'ten alanlarla oynayamıyor deniliyor. Bunu da deneriz en kısa sürede.
US'ten alan çok türk var ben onlarla yapıyorum.

PS3 PES 2015 LİSTE (dh nick/psn id/ps store)

1- naturklich/TR_serdar/US PSN
2- fearless_king/fearlessman06/TR PSN
3- caner_895/caner_895/TR PSN
4- berkero1907/berkero1907/TR PSN
5- 06emre1989/Mr_TePe/TR PSN
6- mito2323/mitoo2323/TR PSN
Fifa 15'i us psnden kardeşlikle 67 TL'Ye almış biri olarak pes 2015'i de muhtemelen çok daha ucuz fiyatlara almak için psn kardeşliğine ortak arıyorum. şu an oyun tr psn'de pre order olarak 160 tl. adam başı 80 tl düşüyor ki çok çok pahalı. fifayı us psnden 135 tl'ye almıştım bir arkadaşla. bende us'de geçerli kredi kartı yok. amazondan alışveriş yapan veya us hesabından alışveriş yapabilen arkadaşlar varsa kardeşlik yapabiliriz.
190 tl olan fifa 15 135'e geldiyse us psn'den pes 2015 muhtemelen 100-110 tl arası olacaktır. Ben 40-45 USD arası bir fiyat bekliyorum.
YENİ ARAÇ ALMIŞ OLDUĞUMDAN ARAÇ ÇOK ACİL SATILIKTIR!

ARAÇ OCAK 2011'DE ANKARA DOĞUŞ OTODAN ALINMIŞ OLUP, SADECE HAFTA SONLARI VE TATİLLERDE BİNEK ARAÇ OLARAK KULLANILMIŞTIR. KESİNLİKLE YÜK ARACI OLARAK KULLANILMAMIŞTIR. TÜM BAKIMLARI DOĞUŞ OTO'DA YAPTIRILMIŞTIR. ARACA EK OLARAK DOĞUŞ OTODA TAKILMIŞ ORJİNAL PARK SENSÖRÜ VE ÖN SİS FARI MEVCUTTUR.ARAÇ MEMUR TARAFINDAN KULLANILMIŞ OLUP SIFIR AYARINDA VE TERTEMİZDİR.

NOT: KOLTUK SAYISI 5+1'DİR. ARAÇ CITY VANDIR.

FİYAT: 58.000,-

İRTİBAT: HÜSEYİN SATIOĞLU-0 (533) 203 81 86
PS3'te fifa 15 alanlar ve benim gibi evli, çocuklu vs olup turnuvalara düzenli oynayamadığı için katılamayanlar.
PSN'lerimizi ekleyip online olup denk geldiğimizde kulaklıkla co-op seasons yapabiliriz.
En çok UT ve seasons oynarım fifada ama co-op iyi ortaklarla ve özellike kulaklıkla mükemmel.
Buraya bir liste oluşturalım ve herkes birbirini eklesin. Denk gelenler co-op seasons takılabilir böylece.

1-naturklich-TR_serdar
Her zaman kardeşlik yaparak alim yaptigim ortagim ps4e terfi ettiğinden psn kardeşliği ile ps3 FIFA 15 almak icin sağlam ortak ariyorum. Oyunu araldan on siparişle almistim sonradan vazgeçtim. Çünkü pes 2015 de fena degil Onu da PC ye almak için bütçe lazim.
Ps3 psn storelarin hiçbirinde henüz FIFA 15 pre-order görünmüyor. Ama bugün yarin acilir. Sağlam bir ortak bulursam siparişi kredi kartıyla vereceğim, ortak bana ücretin yarisini eft yapacak. Zaten tecrubeliler tercihim olur. Fiyat ps4 için standart editions 209 TL bu ps3 muhtemelen 169 veya 179 TL olur gibi. Gecen sene 149 TL idi yanilmiyorsam.
Evet ortak arayanlardan haber bekliyorum.
Her zaman kardeşlik yaparak alim yaptigim ortagim ps4e terfi ettiğinden psn kardeşliği ile ps3 FIFA 15 almak icin sağlam ortak ariyorum. Oyunu araldan on siparişle almistim sonradan vazgeçtim. Çünkü pes 2015 de fena degil Onu da PC ye almak için bütçe lazim.
Ps3 psn storelarin hiçbirinde henüz FIFA 15 pre-order görünmüyor. Ama bugün yarin acilir. Sağlam bir ortak bulursam siparişi kredi kartıyla vereceğim, ortak bana ücretin yarisini eft yapacak. Zaten tecrubeliler tercihin olur. Fiyat ps4 için standart editions 209 TL bu ps3 muhtemelen 169 veya 179 TL olur gibi. Gecen sene 149 TL idi yanilmiyorsam.
Evet ortak arayanlardan haber bekliyorum.
Hakkında
Forum İmzası:
Origin ID: naturklich
Forum İkinci El İmzası:
Alışverişlerim:
Dark_Soul'a hd4850 ekran kartı sattım.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.275
İkinci El Bölümü Mesajları: 25
Konularının görüntülenme sayısı: 584.148 (Bu ay: 477)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 40 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.