Şimdi Ara

FIFA 21 [PC ANA KONU] (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.644
Cevap
18
Favori
133.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hknlmh

Merhabalar,

Fifa 21'de ilk defa ultimate team oynuyorum, ilk defa oynamanın vermiş olduğu acemilik ile kadro görevlerinde oyuncular ve kartları kullandım şuan elimde yeni kart vs kalmadı. Takımı silsem baştan bu görevleri yapabilme imkanım var mıdır? Originde oyunu başka hesaba aktarabilme imkanım var mıdır?

Yardımcı olabilecek birisi varsa çok memnun olurum.

Takımı 5 defa silme hakkınız var sayı değişmiş olabilir silersen ilk defa girdiğin hale gelir hesabı aktaramazsın diye biliyorum ea destek ile görüş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Merhabalar,

Fifa 21'de ilk defa ultimate team oynuyorum, ilk defa oynamanın vermiş olduğu acemilik ile kadro görevlerinde oyuncular ve kartları kullandım şuan elimde yeni kart vs kalmadı. Takımı silsem baştan bu görevleri yapabilme imkanım var mıdır? Originde oyunu başka hesaba aktarabilme imkanım var mıdır?

objective's de yaptıklarını tekrar yapamıyorsun ve fut rivalsda ilk 5 maçı yapınca 12k parayı vermiyor. SBC ler sıfırlanıyor tekrar yapabilirsin yani.

• Artık oyun sıkmaya başladı, ciddi ciddi içinde PUBG ve birkaç oyun daha olan hesabımı satmayı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: AtomCmyLMz

Artık oyun sıkmaya başladı, ciddi ciddi içinde PUBG ve birkaç oyun daha olan hesabımı satmayı düşünüyorum.

ben bıraktım hocam. haftadabir girip futchamp oynuyorum hiçbirşey yapmıyorum başka. kadroda böyle kaldı uğraşmıyorum kadro ile satabilirim belki.

FIFA 21 [PC ANA KONU]
  • Forzahorizon5 F kullanıcısına yanıt

Benim bu kadar iyi değil kadrom ama 1 ay önce keyifle oynadığım oyun artık gram keyif vermiyor. Her gelen yeni promoda Varane çöplüğe dönüyor. Kaleye 93 Schmeichel koyuyorum 84'ü geçtim 82 Pope bile daha iyi kalecilik yapıyor. Oyunda SĞK alternatifi yok denecek kadar az. Draft gireyim diyorum ilk iki maçı kazandıktan sonra hile geliyor santra arkasına direkt dc yiyorum. Adam otomatik kazanmış sayılıyor.

Twitter'da bir yayıncı demişti, PC resmen test alanı. Burada beğenmediğini PS ve Xbox'a getirmiyor gibi. İmkanım olsa PS alacağım ama o da yok. Muhtemelen bu sene futbol oyunlarını bıraktığım sene olacak.

• FIFA 21 EA Play'e Mayıs'ta Geliyor

FIFA 21 [PC ANA KONU]

Mayıs ayında gelecek. Net tarih henüz açıklanmadı.

• Pc'de görev yapmak büyük sabır gerektiriyor. Gol atmasın diye alt tab yapıp bağlantıyı koparanlardan gına geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C Vitamine

kane, dijk, fabinhoyu değişebilirsiniz hocam. aubameyang-martial-werner, gomez-fofana, bruno yapabilirsiniz. veya rashı forvete çekip sol açık bakabilirsiniz. auba fofana bruno kullanıyorum ben. ortada fizik düştüğü için pogba da var. ancak ndidiyi ben beğenmedim fabinho ondan daha faydalı. en azından ne yaptığı belli topu hızlı çıkarırsanız ayağınızdan iyi oluyor. maçlarınız nasıl

@captain_turkiye

Fabinho'yu değiştirebildim. Kane'de çok klas golcü olmasına rağmen hızının çok düşük olması yüzünden satıp werner falan alacağım herhalde(pas özelliği düşük geldi biraz). Onu tutup ileride kullanabilir miyim diye tereddütteyim, çift forvette falan iş yapar mı? Gerçi hızın baskın olduğu bu oyunda gene yapmayabilir.

Sol kanat için para bulunca Mane'yi almayı düşünüyorum.

Van Dijk yerine Gomez'i de alabilirim tabi ama savunma yapamadığımdan en azından oyuncular kaliteli olsun diyorum, gomezin hızı dışında dijk daha iyi gibi.

Maçlar çok iyi değil. Neredeyse her maç en az 3-4 gol yediğim için fazlasını atmak her zaman kolay olmuyor. Rakiplerde ronaldo, messi, neymar, ikon, kaliteli özel oyuncular varsa ya da 90+ hızlarda oyunculardan kuruluysa dağılıyor benim takım.

Bir de benim oyuncuların dökülüp rakibinkilerin süperman olduğu maçlar da bolca oluyor tabi.

Bir de ben ceza sahasına girdiğimde direkt de vursam, pas da atsam genelde ya kaleci çıkarıyor ya da savunma oyuncusu. Çizgiden vs. çok gol çıkardı rakipler. Plase falan da deniyorum ama böyle oluyor gene. Nerede hata yapıyorum?

Bir de bu oyunculara(güncel kadro aşağıda) hangi kimya kartlarını kullanayım? Basic dışındakiler aldığımda öylelerdi.

Ek olarak şimdi Van Dijk'in kimyası düştü. O yüzden sağ beke alex-arnold'u alabilirim(orada 2 yeşil link olur). Ya da Varane yerine bir pl oyuncusu(mesela Çağlar'ın son toty kartı fena değil) alıp sol beke tellesi koyarım(mendy satılamaz bende)

@kobejames

FIFA 21 [PC ANA KONU]

Son kadrom böyle. Yedeklerde Bruno Fernandes, Navas, Di Maria, Kimmich, Modric, Kane var, onun dışında pek işe yarar oyuncu yok. Sbclerde kullanacağım kalanları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 2 Nisan 2021; 3:44:34 >

• quote:

Merhabalar,

Satın aldığınız versiyona göre verdiği bonus paketlerde tekrar geri gelmiyor silince sanırım. İndirimden championship edition almıştımda daha başlarda silmek istemiştim ben de.

• Ben bu inanılmaz kötü paket şansımdan usandım arkadaşlar,sadece 81+ player pick şansım var.Görev bitmeden 25-30 pick daha açmak istiyorum,60 liraya falan 200k civarı coin alabileceğim güvenilir bir site biliyor musunuz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Agregoor kullanıcısına yanıt

Forumda konu açın bence hocam, kesin teklif veren oluyor. En ucuz teklif verenden alırsınız artık. 81+ bana da giderayak şans getirdi.

FIFA 21 [PC ANA KONU]
  • Kart kalmadı ama reus sbc bitirdik.

FIFA 21 [PC ANA KONU]
  • AtomCmyLMz kullanıcısına yanıt

Bi de şurası var belki biliyorsunuzdur zaten atıyım yine de

https://www.futbin.com/squad-building-challenges

• Gogo. kullanıcısına yanıt

Ne alaka anlayamadım hocam :D Yanlış mesajı alıntıladınız sanırım.

• Arkadaşlar son güncellemelerden sonra santra modunda bariz fps düşüşleri var. 4 GB GTX1050, 8 GB RAM ve I7-8750H asus laptopumla ultra ayarlarda oynayamıyorum oyunu. Sizce laptop özelliklerinden mi kaynaklanıyor yoksa oyunda optimizasyon sorunu veya benim yapmam gereken ayarlar mı var?

• Aylardır oynamıyorum server rezaleti yüzünden.Serverlarda var mı bir düzelme

• hknlmh kullanıcısına yanıt

Çözümü şu şekilde buldum; ea.com üzerindeki hesabımdan steam hesabının eşleşmesini kaldırarak ve oyunu PC'ye tekrar yükleyerek buldum. Tekrar yükleme sonrasında yeni bir origin hesabı açtığınızda her şey sıfırlanmış bir şekilde oyuna başlıyorsunuz.

Ben yeni başlamıştım o nedenle çok bir kaybım olmadı. İsteyenlere bilgi olarak yazmak istedim.

• AtomCmyLMz kullanıcısına yanıt

Evet bir üstteki mesaj içindi pardon FIFA 21 [PC ANA KONU] 

• FIFA 21 [PC ANA KONU]

fifa steam hesabımı satıyorum kadro bu şekilde mail ve origin ile birlikte verilecektir. zaman bulamadığım için satışa koydum. ronaldo kaka neymar ve bir çok ikon mevcuttur.

fiyat 1100tl.

• Selamünaleyküm arkadaşlar
    Fut Oynayan arkadaşların yukarıda yazdığı yorumları okuyorum da siz de iyi sabır varmış harbiden , yurtdışında oynayan oyuncular oyunu satın aldığı gibi milyon dolarlık kadroları kendi ülkesinin para birimi ile çerez fiyatına kurarken ülkemizde Oyun oynayan FIFA oyuncuları ortalama bir takım kurabilmek için görev yapıp oyuncu çıkartmayı bekliyor ve bununla uğraşıcam derken aylar geçiyor ve hatta oyun eskimeye başlıyor tam adamakıllı kadro kurdum derken yeni oyun çıkıyor gerçekten çok üzücü bir durum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.