Binbaşı
25 Şubat 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
15 üye
Görüntülenme
Toplam: 384 (Bu ay: 22)
Gönderileri

Arkadaşlar cümleten selamünaleyküm ihtiyacı olan vardır diye açayım dedim 12 tane stok görünüyor

MSI B550-A Pro 

amazon
MSI B550-A Pro Am4 Ddr4 4400(Oc) Hdmi Dp M.2 Usb3.2 Atx
https://www.amazon.com.tr/B550-Ddr4-4400-Hdmi-Usb3-2/dp/B08BCQF1BD

Ben de ana kart araştırmasındayım ama detaylı bilgim de yok bu ürün 5600 X işlemci ile verimli çalışır mı fabrika ayarlarında kullanacağım bu Bana kart işimi görür mü yoksa b550 tomahawk mı Alayım kararlılık performans serinlik ve Vrm Kaliteli mi acaba bu üründe bilen var mı

FİFA 22 PC STEAMDA İNDİRİMLİ %40 OLMUŞ 

Önemli not kendiniz için satın alacaksınız FIFA 21’in satın alınmış olan hesabınızdan satın alın bu şekilde 167 TL’ye geliyor haberiniz olsun indirim üstüne indirim oluyor

Arkadaşlar cümleten selamünaleyküm FIFA 22 bilgisayar versiyonu steam da %40 indirimli olmuş 250 TL civarı ne hikmetse bilmiyorum benden 167 TL toplamda çekti indirim üstüne indirim gibi bir şey oldu ya da içerdeki bakiyeden kullandı bilmiyorum bilginiz olsun alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun inşaALLAH

FİFA 22 PC STEAMDA İNDİRİMLİ %40 OLMUŞ 

Arkadaşlar cümleten selamünaleyküm FIFA 22 bilgisayar versiyonu steam da 255 TL’ye düşmüş ama ne hikmetse bilmiyorum elhamdülillah benden 164 TL ödeme aldı indirim üstüne indirim gibi bir şey oldu herhalde satın alacak arkadaşlara duyurulur

Arkadaşlar selamünaleyküm ben de 3070 ekran kartı var max 3.000 tl Civarında curved olmayan 2k 144 hz ve üzeri 27 veya 32 inç Bir monitör önerir misiniz acaba ghosting vb Sorunları olmayan

Biraz internetten konulara bakayım dedim ucu Bucağı yok çok kafam karıştı piyasada yüzlerce çeşit monitör var ve ben çok kararsız ve çok bilgisizim monitör konusunda

Oyun amaçlı kullanacağım genelde aksiyon oyunları ve futbol oyunları amaçlı ama tabii ki de genel kullanımda yapacağım 3000 TL’ye şu şartlarda pek mümkün mü bilmiyorum yinede sizlere danışmak istedim 32 inç olursa daha iyi olur

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim

Cümleden selamünaleyküm arkadaşlar aşağıda bağlantımın hat değerlerini paylaştım benim hat değerlerime göre maksimum olarak kopma veya herhangi bir problem yaşamadan kararlı bir şekilde ne kadar hızlı alabilirim acaba

TURKNET VDSL 75 Mb kadar Olan tarifeyi kullanıyorum ama bana 50 Mb hız veriyorlar

Konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim şimdiden çok teşekkürler

Upload Çıkış Gücü : 7.6 

Download Çıkış Gücü : 14.0 

Upload Kapasite Hızı : 23172 kbps 

Download Kapasite Hızı : 67571 kbps 

Upload Mevcut Hızı : 8192 kbps 

Download Mevcut Hızı : 53544 kbps 

Upload Noise Margin : 18.3 dB 

Upload Attenuation : 7.9 dB 

Download Noise Margin : 8.0 dB 

DownloadAttenuation : 0.0 dB

https://www.vitamindunyasi.com.tr/urun/sot-nutrition-l-carnitine-thermo-bulltet-33-servis-1-litre

BİTTİ SAT NUTRİTİON L-CARNİTİNE THERMO BULLET 33 SERVİS 1 LİTRE 69tl BİTTİ

Bu ürün tekrardan indirime girmiş ben geçen indirime girdiğinde dört tane almıştım bayağı da etkisini gördüm satın almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim

Telefonuma mesaj olarak bildirim gelmiştir ben de ihtiyacı olan olursa diye konu başlığı açayım dedim

Herkese hayırlı akşamlar

Yıllardır FIFA ile ilgili canımı sıkan bir durum var ve bunu sizlerle paylaşmak istedim eminim benim gibi düşünen bir çok FIFA oyuncusu vardır

Bana hitap etmediği için satın aldım FIFA oyunlarda FUT modu oynanıyorum

Onun yerine online sezon ve varsa çevrimiçi arkadaşlarla dostluk maçı yapıyorum ancak aşağıda belirttiğim şu özelleştirmeiler ve seçenekler olmadığı için bütün oyun hevesim kaçıyor

Sezon maçlarında veya dostluk maçlarında online oynarken

Sürekli güzel havada maç etmek gerçekten çok sıkıcı

Ve gündüz maçları da bir okadar sıkıcı oluyor özellikle Barcelona’nın sahasında maç ediyorsanız ve gündüz maç oynuyorsanız bence aşırı sıkıcı oluyor

Keşke online maçlarda rastgele hava durumları olsa örneğin yağmurlu hava hafif karlı havada olabilir çok güzel bir atmosfer olur bence

Online dostluk maçlarında da maça gideceğimiz sayı hava koşullarını ve maç Vaktini kendimiz seçebilsek

Ve bir de sanırım yanlış hatırlamıyorsam son iki yıldır şampiyonlar Ligi’nin lisansı FIFA oyunlarında keşke online sezon maçlarını ve dostluk maçlarını şampiyonlar Ligi atmosferinde oynayabilirsek reklam panoları formalar hakemler şampiyonlar Ligi atmosferinde olsaydı keşke

Benim düşüncelerim bu şekilde sizlerlede paylaşmak istedim eminim benim gibi düşünen bir çok oyuncu arkadaş vardır saygılarımla

Herkese merhabalar benden büyük fifacı abilerim , arkadaşlarım , kardeşlerim sizlere fifa oyununda yıllarca oynamama rağmen çözemediğim bir konuyu danışıp sizin tavsiyelerinizi almak istiyorum

konu hakkında bana yardımcı olursanız çok sevinirim

şimdiden çok teşekkür ederim .

1. çözemediğim olay

online maçlarda top bende iken rakip oyuncu benim futbolcudan yavaş koşma hızına sahip olsa bile arkadan bana yetişip bana yapışıp topu alıyor ; benım merak ettıgım benım yanımda iken hangı tusa basıp topu alabiliyor acaba - benımle aynı hızda düz koşarken

şöyle söyleyeyim ; örneğin top rakipte iken ben onunla aynı anda koşuyorken R2 L2 tuşuna basınca adam benden daha hızlı oluyor L2 ye de bastığım için ve uzayıp gidiyor , kare ye bassam bu sefer ; benım savunmacı ne tepkı vercegını bılmedıgım ıcın ya formadan cekmeye calısıyor ama rakip yıne uzayıp gidiyor - yada şöyle oluyor - yıne kareye basılı ama buseferde alakasız şekılde çömelerek müdahele etmeye calısarak yıne geri kalıyor anlamadım gitti .

1. hava toplarını kontrol ederken , yani hava topu bizim oyuncuya gelirken hangi tuşa basmak lazım

3.çözemediğim olay ise

ben ileriye koşu yoluna ara pasa attım top benım oyuncumun ayağına yakın ken hız kaybetmeden ilk teması hangi tuşla yapmam lazım hızlıca ileri ilerlemek için

örneğin bu videoda : 21.saniyedeki gibi ( brand adlı oyuncunun topu alışı gibi ) ; hiç hız kaybetmeden topu önüne alıp ilerliyor

Herkese merhabalar benden büyük fifacı abilerim , arkadaşlarım , kardeşlerim sizlere fifa oyununda yıllarca oynamama rağmen çözemediğim bir konuyu danışıp sizin tavsiyelerinizi almak istiyorum

konu hakkında bana yardımcı olursanız çok sevinirim

şimdiden çok teşekkür ederim .

1. çözemediğim olay

online maçlarda top bende iken rakip oyuncu benim futbolcudan yavaş koşma hızına sahip olsa bile arkadan bana yetişip bana yapışıp topu alıyor ; benım merak ettıgım benım yanımda iken hangı tusa basıp topu alabiliyor acaba - benımle aynı hızda düz koşarken

şöyle söyleyeyim ; örneğin top rakipte iken ben onunla aynı anda koşuyorken R2 L2 tuşuna basınca adam benden daha hızlı oluyor L2 ye de bastığım için ve uzayıp gidiyor , kare ye bassam bu sefer ; benım savunmacı ne tepkı vercegını bılmedıgım ıcın ya formadan cekmeye calısıyor ama rakip yıne uzayıp gidiyor - yada şöyle oluyor - yıne kareye basılı ama buseferde alakasız şekılde çömelerek müdahele etmeye calısarak yıne geri kalıyor anlamadım gitti .

1. hava toplarını kontrol ederken , yani hava topu bizim oyuncuya gelirken hangi tuşa basmak lazım

3.çözemediğim olay ise

ben ileriye koşu yoluna ara pasa attım top benım oyuncumun ayağına yakın ken hız kaybetmeden ilk teması hangi tuşla yapmam lazım hızlıca ileri ilerlemek için

örneğin bu videoda : 21.saniyedeki gibi ( brand adlı oyuncunun topu alışı gibi ) ; hiç hız kaybetmeden topu önüne alıp ilerliyor

Herkese merhabalar ticaret ve yatırım konusunda hiçbir bilgim ve tecrübem yok şu tarihten itibaren uzun vadede yatırım amaçlı altın almak mantıklı mı yoksa altın satın almak için geç mi kaldım?

Konu hakkında gerçekten bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursalar çok sevinirim

saygılarımla

Hakkında
Forum İmzası:
“ اَشْهَدُ اَنْ لاَ اِلهَ اِلاَّ اللهُ وَاَشْهَدُ اَنَّ مُحَمَّدًا عَبْدُهُ وَرَسُولُهُ” Eşhedü en lâ ilâhe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühû ve resûlüh 🇹🇷🤝🤝

FİFA 21 PC origin id
SchizophreneTURK
Forum İkinci El İmzası:
“ اَشْهَدُ اَنْ لاَ اِلهَ اِلاَّ اللهُ وَاَشْهَدُ اَنَّ مُحَمَّدًا عَبْدُهُ وَرَسُولُهُ” Eşhedü en lâ ilâhe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühû ve resûlüh 🇹🇷🤝🤝
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.901
İkinci El Bölümü Mesajları: 267
Konularının görüntülenme sayısı: 46.164 (Bu ay: 225)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.105 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.