Şimdi Ara

FIFA 21 [PC ANA KONU] (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.644
Cevap
18
Favori
133.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

Selamünaleyküm arkadaşlar
    Fut Oynayan arkadaşların yukarıda yazdığı yorumları okuyorum da siz de iyi sabır varmış harbiden , yurtdışında oynayan oyuncular oyunu satın aldığı gibi milyon dolarlık kadroları kendi ülkesinin para birimi ile çerez fiyatına kurarken ülkemizde Oyun oynayan FIFA oyuncuları ortalama bir takım kurabilmek için görev yapıp oyuncu çıkartmayı bekliyor ve bununla uğraşıcam derken aylar geçiyor ve hatta oyun eskimeye başlıyor tam adamakıllı kadro kurdum derken yeni oyun çıkıyor gerçekten çok üzücü bir durum

Aleykümselam kardeşim. Online Seasons da çok farklı değil daha önce sen de yazmıştın seasons taki hileciler hakkında.

Online Seasons'da Division 6 daydım 4 e çıktım 1 günde seri rage quitlerle. Yaptığım maçlarda insan gibi hilesiz oynayan 2 3 kişiydi. Gerei kalan hepsi çoğu da türk malesef ben atağa geçince 400-500 ms yapıyorlardı gecikmeyi. Valla 400-500 dinlemedim 20 dk da 5-0, 6-0 yaptım gönderdim hilesini yediğim bebeleriniFIFA 21 [PC ANA KONU] 

Hadi bunlar cibiliyetsiz elemanlar diyelim EA nasıl bunu engellemez aklım almıyor. istese çok basit bir şekilde tespit eder ve direkt sana galibiyeti verir.

Sanırım division 2'ye kadar böyle gidilir. bakalım orada neler olacak. drafttaki gibi yapanlar da var mı acaba server seni atıyor ve mağlup sayılıyorsun ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturklich -- 7 Nisan 2021; 14:44:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: naturklich

Aleykümselam kardeşim. Online Seasons da çok farklı değil daha önce sen de yazmıştın seasons taki hileciler hakkında.

Online Seasons'da Division 6 daydım 4 e çıktım 1 günde seri rage quitlerle. Yaptığım maçlarda insan gibi hilesiz oynayan 2 3 kişiydi. Gerei kalan hepsi çoğu da türk malesef ben atağa geçince 400-500 ms yapıyorlardı gecikmeyi. Valla 400-500 dinlemedim 20 dk da 5-0, 6-0 yaptım gönderdim hilesini yediğim bebelerini 

Hadi bunlar cibiliyetsiz elemanlar diyelim EA nasıl bunu engellemez aklım almıyor. istese çok basit bir şekilde tespit eder ve direkt sana galibiyeti verir.

Sanırım division 2'ye kadar böyle gidilir. bakalım orada neler olacak. drafttaki gibi yapanlar da var mı acaba server seni atıyor ve mağlup sayılıyorsun ya.

Alıntıları Göster

Serdar abi sizi tebrik ederim gecikme süresinin yüksek olmasına rağmen elemana altı tane atmışsınız :)

Gün içinde on tane maçı yapıyorsam abi sadece bir tanesinde düzgün bağlantıya denk gelebiliyorum oyundan artık hiç keyif almıyorum abi zaten normalde de almıyordum bu bağlantı problemleri yüzünden

Düzeleceğini de düşünmüyorum ,Bir de şöyle bir durum var Online sezon da birinci lige çıktığımı zaman bir kere bile düzgün bağlantılı yakın lokasyonda maça denk gelmiyorum ea sport Kastiği olarak mı yapıyor bilmiyorum sürekli oynamamız için hırs yapmamız için nerede aptal salak oyuncu var gecikme süresini yükselten şerefsiz oyuncular var hep onlara denk geliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar hesabımı sonunda satışa çıkardım, hesap arayan varsa yönlendirirseniz çok sevinirim :)

• Ben menejerlik oynarken kanser oluyorum, 92 ortlaması vardır kadromun, karşıya barça gelince 5-6 atıyorum, anadolu takımı gelince oyun öyle bir eşitliyor ki takım güçlerini, benim 99 la koşan oyuncum 60 hızlanmalı adama yetişemiyor bu tarz onlarca aptallık var keşke iade edebilsem.

• Arkadaşlar merhaba Pro club için sorum olacak. Biz bayadır oynuyoruz hatta 1. Ligdeyiz iyi bir takımımız var ama şu botlara bir çözüm bulamıyoruz. Rakip botlar bazen adım attırtmıyor bize koşarken önümüze bile geçiyor, (hızımız 96 felan) döndürmüyor, baskı yapıyor...vb bizim botlar adam hiçbir şey yapmasın giderken sadece sağa sola dönsün 4-5 metre ileriden dönüyor adam geçiyor gidiyor. Bunu bi biz mi yaşıyoruz bilmiyorum 😊 önerisi olan var mı yapmamız gereken bir şey var da biz mi yapmıyoruz bilmiyorum. İyi takımlara bile 3 gol atıp 4 yiyoruz resmen buna rağmen 1. Ligdeyiz yardımcı olursanız sevinirim😊
  • Arkadaşlar cümleten selamünaleyküm ben FIFA 21’e bilgisayarda PlayStation dört kontrolcüsü ile alternatif ayarlarda oynuyorum
    Aklıma takılan ve bir türlü çözemediğim oyunla ilgili kontroller açısından danışmak istediğim birkaç şey var hızlı geri dönüş alabilmek ve daha fazla kişiye ulaşabilmek adına hem bilgisayar hem PlayStation hemde fut Bölümüne yazmak istedim bana konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim şimdi aşağıda merak ettiğim ve bir türlü çözemediğim oyunla ilgili kontrol ve genel sorularımı sıralıyorum

1 ) Nedendir bilmiyorum top rakipteyken ben arkasından kendisine yetiştiğim vakitte bir türlü top rakipten alamıyorum ama onlar hangi tuşa basıp benden alıyorlar bilmiyorum şöyle bir sıkıntı yaşıyorum

; Ben rakibe yetişıyorum resmen omuzomuzayım o birazcık benim önümde takle ( Şu tuşu ile yani karı tuşuyla müdahale etmeye basıyorum azda bassam çok Tabassam kafasına göre ya formadan çekmeye çalışıyor zaten çekemiyor rakip uzuyor gidiyor ya da gereksiz şekilde ayak uzatıyor rakibe de değmeden zaten rakip Uzayıp gidiyor

2 - Rakip kanat defans oyuncusu hücum kanat oyuncusuna ara pası attığıma gitti benim kanat savunma oyuncum rakibin arkasında pozisyon alıyor adam yüzünü bana döndüğünde hangi takımlı oynarsam oynayayım benim kanat oyuncumuz geçip gidiyor Böyle bir durumda nasıl karşılamam gerekiyor müdahale tuşuna basıyorum olmuyor Adamın sırtı bana dönükken R2 Markaj tuşuna basıyorum yine olmuyor her şekilde beni geçip gidiyorlar

3-
    Toptandaki hızlı oyuncularda iken örneğin MANE / Muhammed Salah ile Top ben de iken rakip oyuncunun hızı düşük olan ortasaha ya da defans oyuncusu bile arkamdan gelip benden topu alıyor mesela o bana yaklaşınca topu benden almaya çalıştığı vakitte hangi tuşa basmam gerekiyor ki topu müdafaa edeyim ve benden alamasın

4

Top benim Oyuncumdayken Düz giderken topu sağa ya da sola veya sol çapraz öne ya da sağ çapraz öne kontrollü bir şekilde yöneltmek istediğimde bunu sadece analog tuşuyla yapınca çok zaman kaybı oluyor ve ayağından topu açıyor acaba böyle ince dönüşlerde kontrollü olarak hareket edebilmek icin Elim hangi tuşa basılı kalması gerekiyor

5

Ve bir de canımı sıkan bir durum daha var kendi oyuncuma pas attığım zaman pas alacak oyuncunun en kaliteli ve kontrollü şekilde top kontrolü yapabilmesi için hangi tuşa basmam gerekiyor acaba

Vakit ayırıp geri dönüş yaparsanız ve bana yardımcı olursanız çok minnettar kalırım cümleten hayırlı akşamlar ve selamünaleyküm

• Bu EA SPORTS Ne kadar çakal bir şirket ya ondan sezonda ikinci sezon ve birinci sezon da bir tane bağlantısı düzgün oyuncuya denk gelemiyorum , Hangi rakibe denk gelsem 80 ms’nin altında gecikme değeri yok bu şekilde olunca da benim bağlantı kalitem 80 ms olunca Ben hareket edene hamle yapana topu ayağından çıkartana kadar adamlar uzuyor gidiyor benim oyuncular salak gibi bakıyorlar , Üstliklerdaki maçları eşit bağlantı kalitesinde oynayamiyorum ki bu adi firmanın aptal salak bağlantı problemleri nedeniyle Eşit şartlarda oynayamadığım için bağlantı kalitesinden maç kaybediyorum

• Schi20phrene kullanıcısına yanıt

Bu yazdıklarının tamamı tecrübeye dayalı, oynayış tecrübesine dayalı....

Bu yazdıklarının cevaplarını VİDEO olarak youtube da bulabilirsin nasıl etkili defans yapılır gibi kelimelerle search kısmında aratarak ingilizce - türkçe videolar mevcut...

Temel ise sağ analog dur defans yapmanı kolaylaştıran rakibinden 1-2 hamle önde olmana yarar rakip nereye pas atacaksa bunu anlayıp o bölgeden oyuncuyu hemen sağ analog ile seçip o açıyı kapata bilirsin, böylece atılan bir arapasında oyuncularını topun arkasından koşturmamış olursun rakibin arkasından yapacagın koşuların mesafesi kısa olmalı ki topu arkadan gelerek alabilme atagı kesebilme şansın yüksek olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mertcanoa

Bu yazdıklarının tamamı tecrübeye dayalı, oynayış tecrübesine dayalı....

Bu yazdıklarının cevaplarını VİDEO olarak youtube da bulabilirsin nasıl etkili defans yapılır gibi kelimelerle search kısmında aratarak ingilizce - türkçe videolar mevcut...

Temel ise sağ analog dur defans yapmanı kolaylaştıran rakibinden 1-2 hamle önde olmana yarar rakip nereye pas atacaksa bunu anlayıp o bölgeden oyuncuyu hemen sağ analog ile seçip o açıyı kapata bilirsin, böylece atılan bir arapasında oyuncularını topun arkasından koşturmamış olursun rakibin arkasından yapacagın koşuların mesafesi kısa olmalı ki topu arkadan gelerek alabilme atagı kesebilme şansın yüksek olsun...

Başkan ufaktan olayı çözdüm gibi ben de iki tane kontrolcü var hem PlayStation dört hem de Xbox one

Kontrollerindeki rahatsızlık olayı tamamen analogla oynamaktan kaynaklanıyor

Oyuncu kontrolünü yön tuşlarıyla yaptığımız zaman futbolcuyu istediğimiz yöne milimetrik olarak da yönlendirebiliyoruz ama aynı hareketleri analogle yapmaya kalkınca da bu kadar rahat hareket etmiyor oyuncular küçük dokunuşlar yön tuşlarıyla daha iyi oluyor ancak alışmak gerekiyor ve insanın eli yön tuşlarıyla oynarken çok yoruluyor

Normalde oynanabilirlik ve ergonomi olarak analogla oynadığım zaman PlayStation dört kontrolcüsü ile daha iyi maç ediyorum ancak yön tuşlarıyla oynayınca Xbox one Kontrolcüsü daha iyi geliyor ama ikisi de tam istediğim seviyelerde olmuyor ve en son FIFA 2009’da falan da herhalde yön tuşlarıyla oyun oynuyordum sonrasında zaten PlayStation üçler çıkınca FIFA oyunları analogla oynanmaya başladığı için o yıldan bu yıla kadar hep analogla oynadım şu anda tekrardan yön tuşlarını alışmak çok zor gelecek ellerim iyice uyuştu çünkü

• FIFA 21 [PC ANA KONU]

Arkadaşlar canımı sıkan bir durum var online sezonda oyunun güncel olmasına rağmen fotoğrafta gösterdiğim gibi Örneğin Benzema da krampon lisanssız markasız bir krampon başka oyuncularda da bu şekilde görünüyor bu nereden kaynaklanıyor acaba

• Yanlışlıkla oyuncu vs satmadım, klubün coins miktarında da düşüş yok ama bugün gezinirken transfer karının eksi değerde olduğunu gördüm ne olmuş olabilir?

• FIFA 21 [PC ANA KONU]
  • naturklich kullanıcısına yanıt

Bunlar böyle ilk 2 hafta bu tarz adamları getirirler ondan sonra gerçek lig totsları gelir heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: Knoxwillage

Beyler bu oyun niye açılmıyor yardım edin Allah rızası için play tuşuna basıyorum tepki yok, driverlar güncel, ssd'de oyun, sistem gereksinimleri de tamam, belgelerden direct x ayarı da yaptım. Ne yapmalıyım? Lütfen yardım edin.

Çözdünüz mü sorunu bende de aynı sorun var başlatıyorum oyunu steam üzerinden ama oyun tam açılacakken kapanıyor ne yaptıysam olmadı çözdüyseniz bana da yardımcı olurmusunuz?

• Şu draft hilecilerinden tiksindim artık. Bu sefer EA ye bildirdim banı yiyince anlar uyanık dingil.

Hocam yemin ederim ben bu adamla Draft'ta karşılaştım ama neredeyse 1 aydan fazla oluyor. Aynı şekilde raporladım ama hala oynadığına göre hiçbir şey değişmemiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: AtomCmyLMz

Hocam yemin ederim ben bu adamla Draft'ta karşılaştım ama neredeyse 1 aydan fazla oluyor. Aynı şekilde raporladım ama hala oynadığına göre hiçbir şey değişmemiş.

EA help ten video gönderdiniz mi? Ona rağmen banlamadılarsa yuh. Biz iki oyuncu satınca market banını 1 saatte yapıştırırlar bu bu tipleri ellemezlerFIFA 21 [PC ANA KONU] 

Maalesef video kaydım o gün açık değildi. Zaten ondan sonra komple soğudum oyundan. Sanırım cidden aldığım son fifa oldu. Artık playstation alana kadar fifa almam diye düşünüyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.