Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.239
Cevap
57
Favori
272.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FİFA 18 ilk aldığımda bende çok hızlı paslar ve isabelti diyordum.

FİFA 18 de yaptığım gibi Fifa 19 unda ayarlarına bakın oyun hızını normale alın ellemesseniz hızlı'da kalıyor ve pas hatasını %50 den 60 a çıkarmıştım iyidi.

Daha 28 inde oynayacağım ben ama Fifa 18 dede bu şikayetleri bende söylemiştim Oyun hızı ve pas hatasını kontrol edin. Yoksa oyun gerçekten saçma hızlı oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıyamet Senfonisi -- 26 Eylül 2018; 1:36:16 >
  • Allah rızası için biri yardım etsin. Şut çekmekte anormal sıkıntı yaşıyorum en az 4 maç kazanacakken berabere yenilgiyle bitti kafayı yedirdi bana. Alışamadım çok garip geliyor antrenmanda denedim orada bile boş kaleye isabetsiz vuruyorum bu nedir böyle. Ayarlarda yardım falan mı açsam ne yapsam
  • pasa_eren kullanıcısına yanıt
    Emin ol tek degilsin 4 beraberliik 2 maglubiyet 2 galibiyet oldu benim sutlar 18 gibi degil oynanis degisik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar turktelekom kontorlu hatti olan varsa bana ulassin. Hattimdan 100 tl transfer edicem. 70 tl sini tuttur.com da kullanip 30 tl sini transfer ettigim arkadasa birakicam. 5539728987 messjla ulasabilirsiniz.

• Bayraktar42 kullanıcısına yanıt
    oynanış da cidden değişmiş hocam dediğin gibi, hoşuma gitti 18'i hiç ama hiç sevmiyordum tam bebe oyunu diyordum bunu beğendim ama şutu bi enteresan alışmamız çok zaman alacak sanırım. kanattan gelip forvete çıkardım bomboş kaleye 3 kere yandan dışarı vurdu forvete kızdım değiştirdim gelen de aynısını yaptı. epey zorlanıyorum karşı karşıya çapraz boş kale fark etmez hepsi sıkıntılı geldi. kendimi hiç rahat hissetmiyorum şut çekerken. eminim alışan vardır yolunu anlatır diye umalım şimdilik
  • FIFA18e ne kadar az benzerse o kadar kardır.
    FIFA18 net son 10 yılın en kötü FIFAsıdır.
  • Vio35 kullanıcısına yanıt
    Kariyere Türkiye Kupasını eklemelerine ciddi ciddi çok sevindim! Bu sene işlerimin yoğunluğu nedeniyle Fut'tan uzak durucam, sadece kariyer oynamayı düşünüyorum. Kariyerde de bol bol genç oyuncu yetiştirip, Türkiye Kupası'nda hepsine şans vericem. Tabii bir de Fenerbahçe ile Şampiyonlar Ligi müziğini doya doya dinlicem, malum gerçek hayatta mahrum kalıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vio35

Süper Lig kariyerine başladım.

-Öncelikle şunu diyim sonunda Türkiye kupasını eklemişler. Turkish Cup olarak geçiyor ama önceki oyunlarda yoktu.

-Fenerbahçe ile başladım kariyere ve şampiyonlar ligi grupları avrupa ligi grupları orijinal halde siz kafanıza göre ayar çekebiliyorsunuz.

-Oyunda menü 18'in renkleri değiştirilmiş şekli ama hızlanmış oyun baya eskiden kasma yapıyordu.

-Sezon öncesi turnuva muhabbeti var yine. Güzel para veriyor.

-Oyunu seçkin modda oynuyorum ama kolay geldi paslar çok isabetli gidiyor, kanatlardan zımba gibi geçiyorsunuz.

-Gol pozisyonları güzel net atacağım gol kaçarken inanılmaz bi şut çekip gol oluyor ya da orta açarken güzel vole filan oluyor isabetli.

-Oyun olmamış demem ama fut için üstüne düşmemişler. Mesela Avrupa Ligi maçı yaptım FB ile müziği çalmıyor.

-Animasyonlar güzel, yüz mimikleri filan kaleci uçuşları başarılı.

-Yani bir fifa sever olarak oyun alınır. Beklentinizi büyük tutmayın ama her yıl alınan bir şey.

-Ne farklılık yapacaklar ki futbol oyunu yani open - world oyun değil arkadaş. Isıtıp ısıtıp koyulur ama oyun farklılaşmış top gidişi filan paslar. Bilek ayak hareketleri.

-Şimdilik izlenimlerim bunlar. beni götürür baya.
    Türkiye Kupası’nın gelmesine çok sevindim.Sırf bu yüzden Süper Lig kariyeri yapasım gelmiyordu çünkü gerçekçilik yok oluyordu.Üstelik gençleri oynatacak fırsat da olmuyordu.Adamlarım daha az maç yapıp yorulmadığı için rotasyona gerek kalmıyordu.Şimdi hem lisanslı CL hem de kupa da varken iyi gider kariyer modu.Bir de bir şey soracağım kariyerde hala kontratı 6 ay sonra bitecek büyük oyuncuları serbest alabilme durumu var mı? Bu önceki oyunlarda bug gibi bir şeydi,en dandik takıma bile biraz paran varsa bonservis vermeden yıldızları toplayabiliyordun.Umarım düzeltmişlerdir

• Şogun kullanıcısına yanıt
    Hocam inanmicaksin ama top yilan gibi zigzag cize cize 5x hizinda gidip taca cikmadan aniden durdu. Sanki tac cizgisinde su birikintisi varmis gibi top gelir gelmez durdu. Kim olsa top taca cikacak diye kosmazdi. Top birden durunca şok oldum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İndirmeye başladık..Sanırım cuma gecesi açılacak kilit
  • Arkadaşlar psn'nin geri fifa19'dan yaptığı iade'yi cüzdanımdan hesap kartıma gönderebiliyormuyum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadirizm_TR

İndirmeye başladık..Sanırım cuma gecesi açılacak kilit
    Yarın gece oynayacağız bakalım

• Kadirizm_TR kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun
  • Benim gibi 3 days early-access oynayan arkadaşlara soruyorum;

Oyunun başında seçilen diller eksik? Almanca, İtalyanca, İspanyolca bunlar yok.

Beni rahatsız eden konu; aynı şekilde spikerleri de yok? Oyun Cuma günü çıkınca mı açılacak? Anlamadım.
  • Her fifa oyununda olduğu gibi bu fifa da da bir açık var. Maşallah verkaç yapa yapa orta sahadan ceza sahasına kadar yardırdım hızlı birşekilde sonra goool. İnanın bu verkaça çözüm bulmaları lazım adamlar mal gibi izliyolar.
  • Sadece fut oynadım (full sürüm) ve oyun anlamsız hızlı geldi bana. Hiç alışamadım, gelen geçen talan etti. Normalde ağır olduğunu bildiğim adamlar bile roket gibi hareket ediyor. Diğer modları denemedim belki sezonda filan böyle değildir bilmiyorum.

Ayrıca şutlara da alışamadım hiç, normalde uzaktan çok gol atarım, kaleyi bile nadir tutturdum. Yaptığım 10 maç sonunda durum böyle, alışmak lazım sanırım. Umarım böyle devam etmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -PoseidoN-

Arkadaşlar psn'nin geri fifa19'dan yaptığı iade'yi cüzdanımdan hesap kartıma gönderebiliyormuyum.
    hocam sony ara cüzdana değil hesap kartına istiyorum diyin gönderiyolar
  • ps store eklentiler bölümünde ispanyolca var indirmeniz lazım almanca ve italyanca'yı görmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismeyu

hocam sony ara cüzdana değil hesap kartına istiyorum diyin gönderiyolar

Alıntıları Göster
    Hallettim kardeşim, abim onada battlefield V alalım dedi para ekledi üstüne onuda aradan çıkardık ön sipariş verdim. :)
  • 1 yıldır ps sahibiyim hiç bir oyuna 80-90 tlden fazla vermedim.Dün ön yükleme açılınca dayanamadım 359 tl bayıldım oyuna sec hakkını satınca 200 küsür tlye gelmiş olacak.Fiyatlar kol gibi orası ayrı ama 1 yıl boyunca oynanan bir oyun parasını öyle veya böyle hakediyor.

Bu arada oyunu alacak varsa daha fazla beklemesin bence oyun çıkış yaptıktan çok kısa sürede 470 tl bandına çekilecek.God of war ve detroitin yeni fiyatları 469 tl oldu.İlk indirimlerle bile oyunun ineceği fiyat 280-300 baremi bence okadar beklemeye değmez.Geçen sene indirimle almıştım 89 tl ye ama bu sene hayal bu fiyatlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaBoSe -- 26 Eylül 2018; 10:16:53 >
  • 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.