Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (201. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.240
Cevap
57
Favori
272.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

-Öncelikle şunu diyim sonunda Türkiye kupasını eklemişler. Turkish Cup olarak geçiyor ama önceki oyunlarda yoktu.

-Fenerbahçe ile başladım kariyere ve şampiyonlar ligi grupları avrupa ligi grupları orijinal halde siz kafanıza göre ayar çekebiliyorsunuz.

-Oyunda menü 18'in renkleri değiştirilmiş şekli ama hızlanmış oyun baya eskiden kasma yapıyordu.

-Sezon öncesi turnuva muhabbeti var yine. Güzel para veriyor.

-Oyunu seçkin modda oynuyorum ama kolay geldi paslar çok isabetli gidiyor, kanatlardan zımba gibi geçiyorsunuz.

-Gol pozisyonları güzel net atacağım gol kaçarken inanılmaz bi şut çekip gol oluyor ya da orta açarken güzel vole filan oluyor isabetli.

-Oyun olmamış demem ama fut için üstüne düşmemişler. Mesela Avrupa Ligi maçı yaptım FB ile müziği çalmıyor.

-Animasyonlar güzel, yüz mimikleri filan kaleci uçuşları başarılı.

-Yani bir fifa sever olarak oyun alınır. Beklentinizi büyük tutmayın ama her yıl alınan bir şey.

-Ne farklılık yapacaklar ki futbol oyunu yani open - world oyun değil arkadaş. Isıtıp ısıtıp koyulur ama oyun farklılaşmış top gidişi filan paslar. Bilek ayak hareketleri.

-Şimdilik izlenimlerim bunlar. Beni götürür baya.

-Kutulu aldım zaten RDR 2 çıkana kadar baktım oyun sarpa sardı gider satar ya da uygun fiyata takasa veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vio35 -- 26 Eylül 2018; 0:15:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şogun

FIFA zaten neyi tam yaptı ki. İsteseler piyasada futbolla ilgili bir tane oyun barındırmazlar. Ama yaptıkları her şeyde bir eksiklik yapıp kendilerinden de soğutuyorlar.

Belki de temel amaç hep bir eksiklik yapıp, oyuncuları hep bir sonraki oyundan beklenti oluşturmak da olabilir.
    Aynen öyle hocam. Eksik bişeyler bırakacaklar ki o eksiği sonraki oyunda yenilik diye önümüze koysunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süper Lig kariyerine başladım.

-Öncelikle şunu diyim sonunda Türkiye kupasını eklemişler. Turkish Cup olarak geçiyor ama önceki oyunlarda yoktu.

-Fenerbahçe ile başladım kariyere ve şampiyonlar ligi grupları avrupa ligi grupları orijinal halde siz kafanıza göre ayar çekebiliyorsunuz.

-Oyunda menü 18'in renkleri değiştirilmiş şekli ama hızlanmış oyun baya eskiden kasma yapıyordu.

-Sezon öncesi turnuva muhabbeti var yine. Güzel para veriyor.

-Oyunu seçkin modda oynuyorum ama kolay geldi paslar çok isabetli gidiyor, kanatlardan zımba gibi geçiyorsunuz.

-Gol pozisyonları güzel net atacağım gol kaçarken inanılmaz bi şut çekip gol oluyor ya da orta açarken güzel vole filan oluyor isabetli.

-Oyun olmamış demem ama fut için üstüne düşmemişler. Mesela Avrupa Ligi maçı yaptım FB ile müziği çalmıyor.

-Animasyonlar güzel, yüz mimikleri filan kaleci uçuşları başarılı.

-Yani bir fifa sever olarak oyun alınır. Beklentinizi büyük tutmayın ama her yıl alınan bir şey.

-Ne farklılık yapacaklar ki futbol oyunu yani open - world oyun değil arkadaş. Isıtıp ısıtıp koyulur ama oyun farklılaşmış top gidişi filan paslar. Bilek ayak hareketleri.

-Şimdilik izlenimlerim bunlar. beni götürür baya.
  • thriller89 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle 60 dolar altı aldıkları kesin zaten. Bestbuy'da oyun 60 dolarsa, Bestbuy bunu 60 dolara satıp kar elde edebiliyorsa, bizim spotçumuz da bunu 60 dolara satmalı ama maalesef herkes insanları yolma peşinde.

Eğer bugün kutulu oyun teknosa'da, vatan'da 360 lira olsaydı bugün alırdım oyunu. Psstore'dan almamamın nedeni oyunu hata ile olmuş olsa bile 209'a düşürmeleri. Daha kendi fiyatına sahip çıkamayan, müşterileri arasında adaletsizlik oluşturan bir yerden alışveriş yapmak istemiyorum. Keşke spotçular sizin dediğiniz gibi yapsaydı.
  • /// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\

• /// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\

• Şogun kullanıcısına yanıt
    Dostum 209dan önce alıp da fazla ücret ödeyenlere zaten iadeler yapıldı... Sony TR'nin son dönemde yaptığı tek akıllıca hareket fiyatı 209a çekmekti. Yada ea karar verdi onu da bilemiyorum.
  • bekleniyor diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Dostum 209dan önce alıp da fazla ücret ödeyenlere zaten iadeler yapıldı... Sony TR'nin son dönemde yaptığı tek akıllıca hareket fiyatı 209a çekmekti. Yada ea karar verdi onu da bilemiyorum.
    bana iade yapılmadi

• Anlsf A kullanıcısına yanıt
    Müşteri temsilcisini arayıp form oluşturun. 12 Eylülden önce aldıysanız fazla ücretinizi yatırmak zorundalar
  • Vio35 kullanıcısına yanıt
    Demoyu oynadınız mi yoksa direk full sürümden mi yorum yapiyorsunuz.? Şunun için sordum demoyla full sürüm arasında farklar var mı??? Demo en son zorluk bana baya zor geldi? Dünya klasiyla yetiniyorum. Juveyle bile zor gol atarken GS yle kariyerde falan ne yapılır bilmem

• quote:

Orijinalden alıntı: Şogun

Kesinlikle 60 dolar altı aldıkları kesin zaten. Bestbuy'da oyun 60 dolarsa, Bestbuy bunu 60 dolara satıp kar elde edebiliyorsa, bizim spotçumuz da bunu 60 dolara satmalı ama maalesef herkes insanları yolma peşinde.

Eğer bugün kutulu oyun teknosa'da, vatan'da 360 lira olsaydı bugün alırdım oyunu. Psstore'dan almamamın nedeni oyunu hata ile olmuş olsa bile 209'a düşürmeleri. Daha kendi fiyatına sahip çıkamayan, müşterileri arasında adaletsizlik oluşturan bir yerden alışveriş yapmak istemiyorum. Keşke spotçular sizin dediğiniz gibi yapsaydı.
    Oyunu getirdikleri ilk gün Şampiyonlar sürümünü ortalama 650 liradan sattılar, ikinci gün düşürdüler 580'lere. Standart sürüm de 460 liraydı, şimdi iki gün geçti 429'lara indirmişler. Çünkü biliyorlar ki oyunu deli gibi bekleyen, her gün arayıp abi oyun geldi mi diye soran, gelir gelmez saldıracak bir kitle var. Onları yoldular, şimdi yavaş yavaş indiriyorlar. Eğer kimse almazsa bu süreç kısalır. 350'yi görürüz kısa sürede.
  • Arkadaşlar bu yeni sut tekniğine alışmak için acemi zorlugunda oynarken 10 sutumdan 7 gol olurken (aşağı yukari 30 metreden vuruyorum ) zorluk seviyesini dünya klasina getirdigimde onum boş olsa rakip rahatsız etmese bile 10 suttan 1 yada 2 si ancak gol oluyor.. FIFA 18de bu durum böyle değildi..

• Standart surum indirme basladi

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Hocam, Sony TR'nin kendi açıklaması ''hata yaptık'' şeklinde değil miydi ? Ben Sony TR'nin söylemine inanarak bu yorumu yapıyorum. Sorun sadece önceden alanlar değil, en azından belli bir süre için daha indirimin devam etmesi gerekirdi. Yangından mal kaçırır gibi, hop oldu bittiye getirdiler.

Ne kimseyi ''niye daha önce almadınız kardeşim'' diyerek suçlayabiliriz, ne de ''indirimden ya da hatadan haberin olsaydı, 12 saat o fiyat orda kaldı'' diyerek suçlayabiliriz. Burada tek suçlu Sony TR'dir kusura bakmasın. Çünkü söylemlerine göre indirim yapmamışlar hata yapmışlar. Zaten hata olmasaydı kimseye para iade etmezlerdi.

1 gün arayla oyunu satın alıp, aynı anda oynamaya başlayacak insanların farklı ücretler ödemesi sence de haksızlık değil mi ?

Neyse hocam çok tartışıldı bu konu zaten forumda Herkes kazanımlarına ya da kazanamadıklarına göre olaylara farklı bakış açısıyla bakabilir, o yüzden herkesin farklı düşünmesi çok normal, benim de görüşüm bu yönde, senin görüşün farklı olabilir, zaten biz burda tartışmıyoruz, fikirlerimizi söylüyoruz.
  • Şogun kullanıcısına yanıt
    Hocam kesinlikle bir hata yaptıklarını ben de destekliyorum, ama sony'nin o geceyi hata olarak nitelendirmesine inanmıyorum ben nedense, keşke herkes 209dan alsaydı hatta daha düşük olsaydı fiyatlar.
    Neyse benim söylemek istediğim o değildi, sonuç olarak 209 olunca nasıl kapış kapış gitti umarım bunu şirketler görür ve ülkemize özel oyun fiyatlandırması yaparlar ekstradan konuyu uzatmaya da gerek yok katılıyorum sizlere
    Demo ile tam sürüm arasında son gelen güncellemeyle birlikte nasıl farklılıklar var oynayan arkadaşlar yazarsa cok memnun kalırız.
  • ya ben isteyim evde ps4 açıkti beklemde diyor indirmez mi

• indiriliyor diyor

• iadeler yapıldığına göre 12 eylüle kadar oyun 209 tl. sonrasında 360 tl. böyle saçma sapan bir iş olur mu?

demo gayet iyiydi.. full sürüm videolarını izledikten sonra standart sürümüne 360 tl. vermeyi bırak şuna futbol oyunu diye 209 tl. bile vermem..

şu haliyle 100 tl. olsa yinede alsamı mı diye düşünürüm..

saçma sapan oyunu batırmaktan başka yaptıkları bişey yok.

• Ne güzel oyunu akk yokken hemen indirecektim, TT yüzünden internet hızı düştüğü için indiremiyorum. İnternet hattında sorun çıkmasa 28'inde açıp oynayacaktım.

• 
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.