Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (203. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.239
Cevap
57
Favori
272.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thriller89

Yurtdışında PES ve FIFA'nın kutulu fiyatları aynı. Spotçuların alış fiyatı da aynı iki oyunu. PES'i 300'den satabiliyorken, FIFA'yı 450 liradan açtılar. Hepsi fırsatçı bunların. Zaten 1 günde de 430'a indirdiler. Çok yüksek kar payıyla satıyorlar.
    Dostum iyide kur farkina bak. Bu adamlar dolar euro ile aliyorlar oyunu. Mesela ben simdi sehir disindayim. Dobucem yarin . Wolfestein 2 var bende gidip fifa ile takas edicem. 2. El oyunu sifirla takaslicam. Cogu kisi spotcularda boyle yapiyor. Adamlar yilda 1 kez bu bi oyunda bu kadar yogun satis yapiyorlar. Kazanmalri lazim. Yabii oyunu 500 600 tl den satmaya calisanlar icin demiyorum. 400 civari normal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yılların fifacısı olarak bu oyun çöp olmuş diyorum. Tamam oyuncular yavaşlamış ama oyun çok hızlı sanki peste oyun hızını +2 ye almış gibi oynuyoruz. Tüm paslar kusursuz ama pas hissiyatı yok fifa 18d ver kaç yaptığımı hissederim oyuncunun topu aldığını hissederdim burda pas atıyorum veriyorum hiç topa vurduğumu hissedemiyorum . oyun benim için hayal kırıklığı oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstanbulldozer

Dostum iyide kur farkina bak. Bu adamlar dolar euro ile aliyorlar oyunu. Mesela ben simdi sehir disindayim. Dobucem yarin . Wolfestein 2 var bende gidip fifa ile takas edicem. 2. El oyunu sifirla takaslicam. Cogu kisi spotcularda boyle yapiyor. Adamlar yilda 1 kez bu bi oyunda bu kadar yogun satis yapiyorlar. Kazanmalri lazim. Yabii oyunu 500 600 tl den satmaya calisanlar icin demiyorum. 400 civari normal

Alıntıları Göster
    Ben anlatamamışım galiba. Diyorum ki AAA oyunların kutulu fiyatı yurtdışında sabit. Oyundan oyuna değişmiyor. Adam spidermani de Fifayı da aynı fiyattan alıyor. Ama bura da hepsine farklı fiyat biçiyor. Spidermani 360a satabiliyorsan FIFA'yı da satarsın. Oyunun adına göre fiyat biçmek bizdeki esnaf mantığı oluyor. FIFA'yı fiyat ne olursa olsun alacak büyük bir kitle olduğunu biliyorlar. O yüzden istedikleri kadar uçuruyorlar fiyatları.

• quote:

Orijinalden alıntı: -PoseidoN-

Arkadaşlar 359 Tl'den malum olaydan önce standart sürüm almıştım.Dün sony türkiye'yi aradım ve talep oluşturdum.Bugün 150 tl'yi geri yatırmışlar.209 tl'ye geldi oyun. :)

Hocam hangi numarayı aradınız kolay oldu mu? Hangi bilgileri soruyorlar. Mail ile oluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: pasa_eren

Allah rızası için biri yardım etsin. Şut çekmekte anormal sıkıntı yaşıyorum en az 4 maç kazanacakken berabere yenilgiyle bitti kafayı yedirdi bana. Alışamadım çok garip geliyor antrenmanda denedim orada bile boş kaleye isabetsiz vuruyorum bu nedir böyle. Ayarlarda yardım falan mı açsam ne yapsam
    Ayarlar kısmından zamanlamalı bitiriş di galiba onu kapat
  • Ya sut cekiyorum surekli ayqginin iciyle sisiriyor havaya, şoyle zbamm gibi nasil yapstiriyoruz şutlari

• Efsunger hissi kullanıcısına yanıt
    Tactical savununca adama hızlıca gecip kareye basınca 2. basa ayak uzatıyor hocam öyle engel olunabiliyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diwanji

ps store eklentiler bölümünde ispanyolca var indirmeniz lazım almanca ve italyanca'yı görmedim
    Hocam teşekkürler ama bunlar Portekizce ve Meksika İspanyolca dilleri. Yeni eklenmiş sanırım. Ancak benim bahsettiğim; standart şekilde oyunda yer alan Alman, İtalyan, İspanyol spikerler. Bunlar yok oyunda şu anda.
  • çok iyi olmuş oyun.
  • Kariyerde turkiye kupasi var diyorsunuz da ptt takimlari 2.lig 3.lig takimlari yok oyunda nasil oluyor ?

• @Maxell37 hocam oyunun full sürümünü oynuyorum. Demosunu çok detaylı oynamadım ama şuan seçkin bana rahat geldi bilmiyorum ben belki biraz taş gibi takım kurdum bir de seri pas filan alışık olduğumdan öyle geldi. Alışınca oynuyorsun şık goller oluyor yani ayarlarda oynama filanda yapmadım ben sadece taktiksel savunma sistemini kullanmıyorum. Online dışında. Demoda oyun biraz daha zor gibi olabilir belki onun için yorum yapamıycam ama bilmiyorum :)

@Tako hocam keyif alacaksın güzel olacak Türkiye kupası kupa olarak benzemese de olması iyi olmuş bir gelişme var yani. Tipi çok önemli değil zaten gerçekçilik gelmiş.

16 takımlı çift elemeli maç yapıyorsun. :) Alanyaspor çıktı ilk 16 tura. Avrupa liginde 2 de 2 yaptım Anderlecht ve Zagreb forvetlerimin tadına iyi baktı :)

@Psycho90 hocam Katılıyorum gerçekçilik sönüktü oyunda o konuda ligde yorulmadan sezon bitiyordu şimdi hem avrupa ligi muhabbeti orijinal olması türkiye kupası filan güzel olmuş. Çekişmeli bir kariyer olur yani. Süper Lig'in suyunu çıkardıktan sonra İngiltere ligine geçeceğim. Kariyerde kontratı biten oyuncuları bonservisi üzerinde alma muhabbeti var gibi şuanda sezonu yarılamadım 7 hafta geçti. Çünkü yine sözleşme 12 ay içinde bitiyor yazıyordu bazı oyuncularda. Transfer güzel olmuş ama yani istemediğin adamı satışa koyunca teklif geliyor. Birde maaşları yüksek tutmuşlar biraz sanırım her oyuncuyu alamamak için. Bonservisi 15 milyon olup 90.000 alan filan var. Fenerbahçenin kasası güzel sağlam bir takım kurdum fotoğrafını paylaşırım sizlere. Bütün çöpleri iyi fiyata sattım defans filan taş gibi kanata El Shaarawy forvete negredo orta sahaya loftus kiralık filan :) eğer ara sezona gelirsem dediğin kontrat muhabbetine bakacağım umarım engellemişlerdir. Ama oyun olmuş atmosfer filan güzel ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vio35 -- 26 Eylül 2018; 11:19:57 >

• _EngiN_ kullanıcısına yanıt
    +902123910401
    Ara hocam yalniz baglanmasi 25-30 dk buluyor
    Kullanici adini soruyorlar hatirlamiyorum dersen mail ile bulabiliyor .kayit olusturuyor .ben 24 unde basvuru yapmistim dun gece yatmis para cuzdana

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyuna Türkiye kupasının eklenmesi güzel olmuş.

Kariyeri açan bir kişi hem Avrupa ligi - şampiyonlar liginin yanında Türkiye kupası ve ligle mücadele edecek 3 kulvar birden yarışmak heyecan verir.

Fenerbahçe ile Beşiktaş'ın 3 forması da oyunda bulunuyor olması da güzel bir gelişme eskiden 2şer formaları vardı.

Bakmışsınız seneye PTTyi de eklerler

• quote:

Orijinalden alıntı: Frobe

Benim gibi 3 days early-access oynayan arkadaşlara soruyorum;

Oyunun başında seçilen diller eksik? Almanca, İtalyanca, İspanyolca bunlar yok.

Beni rahatsız eden konu; aynı şekilde spikerleri de yok? Oyun Cuma günü çıkınca mı açılacak? Anlamadım.
    Hocam ben de oyunun kutulu sürümü var muhtemelen oyuna dil kısıtlaması geldi.

Türkçe kapaklı Süper lig logolu kutulu hem de. Sadece İngilizce, Arapça, Türkçe, Lehçe ve Rusça dilleri var.

Muhtemelen bizim ülke de dil kısıtlamalarına geldi.
  • ismeyu kullanıcısına yanıt
    Hocam bundan eminmisiniz benim cuzdana iade olmus karta iade isteyebiliyormuyum yoksa artik cokmu gec

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şut çekince top havalanıp gidiyor bi türlü kaleyi tutturamıyorum sizde de böyle büyük ihtimal nedir bunun olayı? Sliders ayarlardan düşük mu yapıyorduk yüksek mi? Az basınca hemen dolsun istemiyorum şut barı

• quote:

Orijinalden alıntı: joof

Kariyerde turkiye kupasi var diyorsunuz da ptt takimlari 2.lig 3.lig takimlari yok oyunda nasil oluyor ?
    ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Vio35

Türkçe kapaklı Süper lig logolu kutulu hem de. Sadece İngilizce, Arapça, Türkçe, Lehçe ve Rusça dilleri var.

Alıntıları Göster
    Bu nasıl bir gerizekalılık ya? Ben Bundes Liga maçı yaparken Almanca konuşan spikeri seçmek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vio35

Alıntıları Göster
    rus veya arap spiker var mı hocam oyunda yoksa sadece metin dili mi bunlar ?
  • Arkadaşlar bir sorum olucak fifa standart sürüm benim cuma açılıyor ama ondan once ben Psn stordan fifa point satın aldım fakat kütüphanede felan görünen bir satın alma yok fifa 19 açılınca direkt oraya mı yansıcak acaba bilen varsa soyler se çok sevinirim

• 
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.