Şimdi Ara

Fiat Egea'nın aşırı kalitesiz olması (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
3
Favori
26.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni bir egea gurusu konusuna hoşgeldiniz.
  • bu yumuşak plastik malzeme çok mu pahalıya geliyor, ne kadar fark ettiriyor ki bir arabada?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Kaliteyi neye göre ölçüyorsun orayi anlamadim hala. Saf kalite mi istiyorsun 10 milyon euroya rolls royce var ondan al.

Ben sana f/p orani olarak kaliteli diyorum egea 10 alip 5 vermiyor fiyatına göre iyi bir donanim sunuyor. Ic mekanida fiyatina göre iyi egea swnin. Sedan kasasinin en dolusu parasini haketmiyor bence bunu diyorsan hak veririm.

Haklısın. İtirazım suna; donanımı kes eyvallah ama diski kampanaya çevirme. Üst donanıma disk alt donanıma kampana koyma. Airbag sayısından çalma. Güvenlik donanımların çalma baz donanım diye. Baz donanım arabayı en az 55 bin liraya satarken içine leğen plastiği koyma. Bu paralar ciddi paralar. İnsanların hakkını savunmamız neden zorunuza gidiyor. Tofasin sahibi bildiğim kadarıyla Koç ailesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cakmarolexsaat

quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Kaliteyi neye göre ölçüyorsun orayi anlamadim hala. Saf kalite mi istiyorsun 10 milyon euroya rolls royce var ondan al.

Ben sana f/p orani olarak kaliteli diyorum egea 10 alip 5 vermiyor fiyatına göre iyi bir donanim sunuyor. Ic mekanida fiyatina göre iyi egea swnin. Sedan kasasinin en dolusu parasini haketmiyor bence bunu diyorsan hak veririm.

Haklısın. İtirazım suna; donanımı kes eyvallah ama diski kampanaya çevirme. Üst donanıma disk alt donanıma kampana koyma. Airbag sayısından çalma. Güvenlik donanımların çalma baz donanım diye. Baz donanım arabayı en az 55 bin liraya satarken içine leğen plastiği koyma. Bu paralar ciddi paralar. İnsanların hakkını savunmamız neden zorunuza gidiyor. Tofasin sahibi bildiğim kadarıyla Koç ailesi.

İnsanların hakkını savunmak mı? Neden savunuyorsunuz ki anlamadım. Ben egea sahibiyim ve son derece mutluyum aracımla.

• quote:

Orijinalden alıntı: balkanxp

quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

Orijinalden alıntı: balkanxp

Adamlar zamaninda iyisini yapti "örn. bravo, stilo" fakat fiat dan beklenti bu tarz otomobillerden ziyade ilk alim ve yurutme maliyeti dusuk olan otomobiller oldugu icin ne avrupa da ne memlekette pek satmadi. Zaten grubun diger markalarinda kaliteli araclar mevcut, fiat da sektordeki ekonomik arac pazarini hedefleyen marka olarak gayet iyi isler cikariyor.

Stiloyu sıfırdan aldım ve 10 sene kullandım. Egeadan 2 gömlek yukardadır kalitesi. Buna rağmen stilo tüm alman araçlarından dahs düşük kalitedeydi. Kimse bana kampanalı egeayı anlatmasın

Fiyat ve yil olarak benzer rakip hangi alman aracindan kotuydu stilo? Bilmedigim icin soruyorum, Kotuyse ne acidan kotuydu?

Sürüşü yumuşak bir araçtı. Donanımı çok zengindi ancak kalite sorunları vardı. Zaten seri üretim araçlarda almanlarla kalite olarak başa çıkabilen yok. Japonlar yaklaşıyor. Stiloda çeşitli sorunlar yaşadım. Golf daha tık demedi. Sürüş kalitesi olarak da çok uzaktı golften.

• cakmarolexsaat C kullanıcısına yanıt
    Ticari için yapılmışlara bişey diyemem aile veya normal kullanıma hitap edenlerde çok düşük donanımda olmaz haklısın.

• Kardeşim bak şimdi eganın dolu paketi euro ncap da 4 yıldız almış bence yeterli ( baz model 3 yıldız )

Ben girdim sedan egea en dolusunu seçtim 88 bin tl dedi bir şeyler ekledim 94 oldu.

94 bin tl ye tipi böyle olan ( bence tipi iyi ) içi de çok kötü olmayan sıfır araba önerir misin ? Ön arka kamera , cc filan hepsi var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • canemrebuyuk kullanıcısına yanıt
    Broadwaylar,Toroslar ne iş oluyor ozaman madem konuşacaksın tam konuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kral_Jumong

Kardeşim bak şimdi eganın dolu paketi euro ncap da 4 yıldız almış bence yeterli ( baz model 3 yıldız )

Ben girdim sedan egea en dolusunu seçtim 88 bin tl dedi bir şeyler ekledim 94 oldu.

94 bin tl ye tipi böyle olan ( bence tipi iyi ) içi de çok kötü olmayan sıfır araba önerir misin ? Ön arka kamera , cc filan hepsi var

http://www.skoda.com.tr/models/yeni-superb/fiyat-listesi

94 bine Egea almak helal olsun diyecek bir şey yok

• quote:

Kardeşim bak şimdi eganın dolu paketi euro ncap da 4 yıldız almış bence yeterli ( baz model 3 yıldız )

egea değil o tipo. neden sadece türkiye'de egea adıyla satılırken dışarda tipo adıyla satılıyor? çünkü euroncap'a en düşük versiyon giriyor.

egea'nın tiponun 3,5'dan aldığı 4 yıldızı bile alabileceği şüpheli.
  • quote:

Kardeşim egea dayanıksız.Kaç yıldız alsın ilgilendirmez.Haber okumuyor musunuz?Gazete açıp bakmıyor musunuz?

Dolu paket olsa bile ilk önce güvenlik değil mi?Yoksa size göre donanım mı?

• Fiat'dan ne bekliyorsunuz ki BMW nin sürüş dinamikleriyle Mercedes kalitesini birlikte sunmasını mı ?
  • Fiat Egea'nın aşırı kalitesiz olması

Fiat Egea'nın aşırı kalitesiz olması

Bunlar da mı dayanıksız ?

• emrcnd E kullanıcısına yanıt
    Bomboş superb alacağıma egea alırım

• quote:

Tabut gibi araba ile dolaşmayı seviyorsunuz demek ki boş superb de arka havalandırma kanalları var şuan yüzünüzdeki pişmanlığı görüyorum zaten

Egea VS SuperB yazık
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrcnd

quote:

Tabut gibi araba ile dolaşmayı seviyorsunuz demek ki boş superb de arka havalandırma kanalları var şuan yüzünüzdeki pişmanlığı görüyorum zaten

Egea VS SuperB yazık

"Bomboş superB"

• oha süperb ile egea kıyaslanmış alırım bir dal
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodletting.

oha süperb ile egea kıyaslanmış alırım bir dal

Tuhaf şeyler oluyor forumda
  • emrcnd E kullanıcısına yanıt
    kendi bilir dostum görecek günün birinde keşke suberb alsaydım diyecek zaten adam şuan içiyor geleceğini düşünmüyor
  • Kral_Jumong K kullanıcısına yanıt
    egea eğer bu kazada olsaydı gerçekten ama gerçekten içinde bulunan canlı varlıkların sağ çıkma ihtimalleri %99.9 olurdu
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.