Şimdi Ara

Fiat Egea'nın aşırı kalitesiz olması (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
3
Favori
26.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    türk dilimiz bozuluyor sen gurusu diyorsun orjinal harfi neyse işte türkçe geberiyor anla
  • emrcnd E kullanıcısına yanıt
    Hocam ben hayatımda 1 kere egea ya bindim. Tabi ki de param olsa superb alırım deli miyim ? Siz beni yanlış anladınız. Fiat dandik italyan markası bende bunu biliyorum ama bu fiyatlara ( ülkede ötv o kadar fazla ki ) egea f/p gibi duruyor diye dedim.

Yani anadolu insanı egea alır diye ben de onu savundum yoksa en baz model alırım ilk kazada 2 ye ayrılmam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok artık egeanın göstergesi 230 u buluyor allah korusun şeytan çarpmış tasarımcıya
  • quote:

Orijinalden alıntı: 399N3N

yok artık egeanın göstergesi 230 u buluyor allah korusun şeytan çarpmış tasarımcıya

rakamlara mı takıldın ya? tasarımdan bahsediyorum ben..
  • tasarımdan önce güvenlik ama bu kişiden kişiye değişir yani öznel anlam
  • Sen arabani satsana haberlere çıkmıştı bir aralar kazası falan.Ha tasarım etkilediyse bilemem.Sonuçta öznel anlam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

tasarımdan önce güvenlik ama bu kişiden kişiye değişir yani öznel anlam

full donanımı 4 yıldız alan ama diğer versiyonlarda 3 yıldız alan bir araç bu. ha albea ha egea. ne fark var?
  • Easy donanim 3..

Urban,Lounge 4..

• QralCess Q kullanıcısına yanıt
    En azından kaza anında ortadan bölünmüyor.
    google de baya araştırdım ortadan bölünen toros veya broadway bulamadım.
    Fiat Egea'nın aşırı kalitesiz olmasıFiat Egea'nın aşırı kalitesiz olmasıFiat Egea'nın aşırı kalitesiz olması

• quote:

Orijinalden alıntı: canemrebuyuk

En azından kaza anında ortadan bölünmüyor.
    google de baya araştırdım ortadan bölünen toros veya broadway bulamadım.
    Fiat Egea'nın aşırı kalitesiz olmasıFiat Egea'nın aşırı kalitesiz olmasıFiat Egea'nın aşırı kalitesiz olması

ya arkadaş brodway kullanmasak yani. al birine vur ötekine. o da aynı mal. benim brodway'im oldu. abartmıyorum. bagaja bir yün yatak koydum. yatak tam sığmadı. biraz ittirdim bagaj kapağını ve yamuldu anında. araç daha 3 yaşındaydı ve başlamıştı paslanmalar, boyada bozulmalar. ben şahsen şahin'i tercih ederdim o zamanlar. daha fazla yakıyordu ama en azından rahattı. brodway cendere gibi arabaydı. direksiyonu da iğrençti. üçgen direksiyon mu olur yahu. adamın elini rahatsız ediyordu (üçgen derken simidin tuttuğun yeri diyorum, direksiyon tabii ki yuvarlaktı ama tuttuğun simit üçgen formdaydı nasıl anlatsam bilmem).

• beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Sende diyorsun al birini vur ötekine. Brodway ve torosların da kötü olması tofaşın bu millete 2001 yılına kadar ihanet edercesine sattığı Kuş grubunu aklamaz. diyorum ki renolarda kötü olabilir ama Tofaş kadar kötü değiller. her ikisini de senelerce kullandım ki evin önünde biladere ait doğan halen durmakta, müşterisi çıksa hiç bekletmeden hemen satacağız, para verip de almadık takasdan geldi elimize.
    Açık ve net söylüyorum Tofaş grubunun 2001 yılına kadar millete bu araçları satması insanlara yapılan en büyük kötülükdür. ne fren tutar ne direksiyon döner, en ufak darbede ortadan bölünüyor. sanki araç nüfus planlaması amacıyla üretilmiş gibi.
  • QralCess Q kullanıcısına yanıt
    soruyu banamı sordun eğer bana sorduysan benim aracım hıç kaza yapmadı satmayıda düşünmüyorum ve haberlerede çıkmadı yanlış görmüşsün ülkede espace kazası zor bulunur
  • Zamanında g.punto kullanmış genel olarak memnun kalmış biri olarak bayiye gidip bayağı tepedeb tırnağa incelemiştim pastiğini filan her yerini incelerken elim tesadüfen tavan döşemesine değdi la bi de baktım kağıt gibi mal aşağu doğru sünüyo sordum bayan bizde ilk drfa fark ettik dedi showroomdaki diğer araçlars bajtım aynı kadın bile şaşırıp böyle olmamalıydı dedi branda gibi dedim böyle araç mı our çıktım eyi ki almamışım puntomun yanından geçemezmiş

• quote:

türk dilimiz bozuluyor sen gurusu diyorsun orjinal harfi neyse işte türkçe geberiyor anla

inanın kurduğunuz cümleden hiç bir şey anlamadım.
  • albeaya binenler satış rakamları yerde olan teneke rapide binenler gelmiş satış rekorları kıran egeaya laf atıyor.

rapide o kadar parayı bayılan enayiler kuyruk acısını buradan çıkarmaya çalışıyor. birde bağcılarda oturan albea sahiplerinin egeaya laf atması komedi :D

it ürür kervan yürür sınıfının f/p ürünü egeadır. siz gidin teneke rapide paraları verin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teterboro

quote:

full donanımı 4 yıldız alan ama diğer versiyonlarda 3 yıldız alan bir araç bu. ha albea ha egea. ne fark var?

he canım he avut kendini. 5 bin tl lik albeaya binen adam gelmiş egeaya laf atıyor :D kedi ciğer hesabı.

forumlarda dolanacağını git para kazan burada ezik albeanla yorum yapma :D
  • erka1907 kullanıcısına yanıt
    türkçeyi iyi bilmiyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: duggac

quote:

Orijinalden alıntı: Teterboro

quote:

he canım he avut kendini. 5 bin tl lik albeaya binen adam gelmiş egeaya laf atıyor :D kedi ciğer hesabı.

forumlarda dolanacağını git para kazan burada ezik albeanla yorum yapma :D

15 yaşındaki çocuk milletin arabasını ezikliyor bak hele.

foruma yaş kısıtlaması koyulması gerekiyor ehliyeti olmayan ağzı süt kokan çocukların bu bölümde ne işi var ?

Egea rakibi 2 hava yastıklı symbol , 308 gibi araçlar

18 yaşını geç daha iyisini sen al abisi hemi

Allah büyük babanın işleri bozulur elbea değil doğana binmen gerekir fazla havalanma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrcnd -- 6 Haziran 2017; 13:13:10 >

• quote:

türkçeyi iyi bilmiyorsun

bunu bana diyebilmen için öncelikle orjinal kelimesinin de türkçe olmadığını bilmen lazım.
    ayrıca orjinal harf denmez. harf ile konuşmuyoruz, kelimeler ile konuşulur ve yazılır.
    noktalama işaretleri kullan, kurduğun cümlemsi şeylere iyi gelir.
  • Yeni Suzuki swift standart donanım 3 yıldız, yeni nissan micra 4 yıldız aldı.

Siz değerli şahsiyetlerin algısına göre bunlarda teneke sanırım.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.