Şimdi Ara

Feud (2017) | Ryan Murphy - Jessica Lange

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Feud (2017) | Ryan Murphy - Jessica Lange

FX kanalı American Horror Story ve American Crime Story dizilerinin yaratıcısı Ryan Murphy'nin yeni seçki serisi olan Feud'u onayladığını açıkladı. Dizi 8 bölümden oluşup 2017 yılında ekranlara gelecek. Başroller ise Jessica Lange ve Susan Sarandon.

Feud'un her bir sezonu tarihin ünlü kavgalarını inceleyecek. İlk sezon tüm zamanların en büyük film yıldızlarından Bette Davis (Sarandon) ve Joan Crawford (Lange) arasında geçen efsanevi rekabet etrafında şekilleniyor. 1962 yılında What Ever Happened to Baby Jane? adlı filmde yer alan ikili, iki kız kardeşin sevgi ve nefret içeren ilişkisini izleyiciye sunmuştu.

2017'de ekrana gelecek.

http://www.tvwatchus.com/news/2016/05/05/fx-orders-ryan-murphy-anthology-starring-susan-sarandon-jessica-lange/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smyrna -- 3 Eylül 2016; 1:01:59 >

• Murphy, Sarah Poulson'in Geraldine Page rolünü oynayacağını duyurmuş. Paulson "ona asla hayır demem" diye cevap vermiş.

Daha önce de Catherine Zeta Jones'un Olivia de Havilland rolünde oynayacağı açıklanmıştı.
    Bu sonbaharda yapım çalışmaları başlayacakmış. Yayın 2017'de.
  • 60lar 70ler Donem dizilerine hastayim....Merakla bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jessica Lange American Horror Story serisindeki yaşlı teyzemiz, değil mi?

• Evet
  • Oww Jessica Lange bi diziyi izlemek için ilk şartım eskiden "en az üç arkadaştan dizinin çok saglam olduğu onayı" almaktı. Şimdiyse bu kadın varsa o diziyi izlerim konumuna geldim :D

• Ryan Murphy - Jessica Lange - Sarah Paulson .. Bu üçlü iyi ekmek yedi 3-5 senedir :)
  • 5 Mart 2017'de başlayacak.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Güzel olacak gibi. Bekleyelim bakalım
  • ilk sezon gelmeden fx ikinci sezon onayını verdi
  • Diziyi izleyen pek yok sanırım.

Dizi bence çok güzeldi. Hele sezon finali çok duygusaldı, ağladım diyebilirim. Jessica Lange ile Susan Sarandon çok iyi oynamışlar. :)
  • Yazılmamış, eski bir haber ama 2. sezonun konusu Charles ve Diana olacakmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diziyi dün bitirdim. Çok beğendim. Ryan Murphy bu işi biliyor hakikaten.
    Jack Warner harika karakter olmuş. Americans'tan Martha'yı görmek de iyiydi.
    Jessica Lange ve Susan Sarandon Ben Lange'i daha yaşlı sanıyordum meğer Sarandon 3 yaş büyükmüş

Yalnız Bette ve Joan, neler yapmışlar öyle ya.
    Sette Bette'nin Joan'ın kafasına vurması mı dersin, Joan'ın beline ağırlık bağlaması mı dersin, sürekli yemişler birbirlerini.

• ikinci sezon Prens Charles ve Leydi Diana’yı konu alacaktı fakat vazgeçmişler.

• Yıllar sonra haber geldi diziden. 2. sezonla geri döneceği açıklandı. 8 bölüm sürecek sezonda yazar Truman Capote’nin kadın arkadaşlarına olan ihaneti anlatılacak. Naomi Watts kadroda. Yönetmen Gus Van Sant.

İlk sezon süperdi, umarım o kaliteye yaklaşırlar. Bir diğer Ryan Murphy dizisi American Crime Story'de de ilk sezon müthişti, 2-3 o seviyeyi göremedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.