Şimdi Ara

FENERBAHCE AFYON CUP TURNUVASI (ANA KONU) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.159
Cevap
2
Favori
25.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kjaer, bu maç da dahil olmak üzere, çok fazla ilerde basıyor. Ön libero gibi çıktığı anlarda defansımız çok boş kalıyor. Hocanın uyarması lazım
  • naniye çöp diyorlar ya

adam kanatları otoban yapıcak ben buradan görebiliyorum
  • Rahat olun bu takım Kadıköy de uçar daha çok erken
  • H.Ali ilk 11 düşünülmüyodur umarım.

Rotasyon olarak iyi bir oyuncu da Caner gibi elit bir bek varken böyle bir hataya düşmez inş

Bu arada Kjaer mükemmel bir stoper
  • Yalnız hoca transfer konusunda sağlam sıçmış. Bu takıma bu sene gaz getirir ve bişeyler yaparız ama uzun yıllar yürüyecek bir hoca değil. Benim bildiğim(yanlissam duzeltin) hocanın istedikleri fabiano,va ve josefti. Van persie ile zaten martta dedikodular çıkmıştı fb görüşüyor diye. Nani ile kjaer hakkında hoca mi istedi bilmiyorum ama hoca istemiş gibi gelmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dalga bir yana Kjaer kadar iyi uzun top atan stoper görmemiştim ben bu takımda
  • Kjaer'in attığı paslara bak arkadaş..
  • Hazırlık maçı arkadaşlar geçen maçı hatirlamiyor musunuz adamın ayağını kiracaklardi resmen bu maçta da darbe aldı baya hazırlık maçı diye fazla zorlamiyor nani

• Nani kanatta ucuyor . Siz ne bekliyordunuzki naniden . Neymar mi sandiniz

• Saha çok küçük değil mi?
  • De Souza Avrupa'ya uyum saglayamayacak
  • belki sonradan açılı josef bilmiyorum ama böyle oynarsa diego kendini çok güzel gösterir
  • takım 4-2-3-1 oynuyor. sırf maçın başında 4-4-2 diziliş gördüler diye 4-4-2 rererörörö diyenler var
  • Robin van Persie kullanıcısına yanıt
    E van persie nerde oynuycak?? ALper ile stochu zaten çıkarıdk kadroda
  • Nani topla çok oynuyor. Tek pas yapsalar daha iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: OsuranİskenderAyran

Yalnız hoca transfer konusunda sağlam sıçmış. Bu takıma bu sene gaz getirir ve bişeyler yaparız ama uzun yıllar yürüyecek bir hoca değil. Benim bildiğim(yanlissam duzeltin) hocanın istedikleri fabiano,va ve josefti. Van persie ile zaten martta dedikodular çıkmıştı fb görüşüyor diye. Nani ile kjaer hakkında hoca mi istedi bilmiyorum ama hoca istemiş gibi gelmiyor.

Kotu transferleri hoca istedi . Iyileri yonetim aldi

Nerden saldiracaginizi sasirmissiniz .

• Meireles gibi bir adam varken Souza yi oynatmak hata bence. Meireles in pozisyon alma becerisi Souza ile kıyaslanmaz bile. Adam boşa çıkıp top alma isteğinden bile aciz. Baroni den bir farkı yok.

• ulan nani nin nesini beğenmediniz anlamıyorum 10 kişiyi çalımlayıp gol atmasını mı bekliyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkness12

H.Ali ilk 11 düşünülmüyodur umarım.

Rotasyon olarak iyi bir oyuncu da Caner gibi elit bir bek varken böyle bir hataya düşmez inş

Bu arada Kjaer mükemmel bir stoper

caner cezalı olduğu için HAK ı hazırlıyor hoca
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.