Binbaşı
18 Mayıs 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 46 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Şimdiye kadar görülmemiş satışlar için ne gibi stratejiler oluşturulabilir fikirleriniz ve önerileriniz nelerdir? Mevcut önerilerinizi raporlayarak ve stratejik altyapısını kulübe sunacağım, saygılar sevgiler

D.N=Bir firmada Plan ve Stratejiler Grup Müdürlüğünde görev yaptım ve aylık 200 Milyon Lira ciro yapan şirketin ana stratejik planlarının oluşturulmasında görev aldım. Artık taraftarından futbolcusuna herkes taşın altına elini koyacak maddi gücünüz olmasa da yaratıcı fikirleriniz bu kulübe değer katabilir.

Saygılarımla,
A.Ö
1) Kombineleri birinci haftada bitirmek
2) Feneriumları yağmalamak
3) Bütün futbolculara ve yönetime her zaman tam destek hep destek
4) Bir iki mağlubiyet alınca ağzını açanın ağzını kapatarak en az iki yıl sesini kesmesini sağlamak
5) Altyapıdan çıkacak oyuncular daha ısınırken adlarına tezahürat yapmak ve hatalarını hoş görmek

Gökyüzü kızıla döndü arkadaşlar güneşin doğmasına çok az kaldı fakat iş asıl şimdi başlıyor. Uzun bir zamandan sonra tekrar foruma döndüm.
Google map'den büyük boyutlu harita almak istiyorum bunu nasıl yapabilirim. Yapmak istediğim şey yakın kroki şeklinde ayrıntılara sahip büyükçe bir haritayı duvara asmak nasıl yapabilirim yönlendirebilecek var mı
Kullanılacak en ağır program autocad olan bir makine almayı planlıyoruz. Autac, office programları, İnternette gezinme film vs harici kullanılmayacak.

Özellikle giriş seviyesi laptoplar hakkında çok bilgim olmadığından sizin görüşünüzü almak istedim.
Bütçe 1-2k
Arkadaşlar merhaba, Chicago'da yaşayan bir arkadaşım için buradan evlilik teklifi için yüzük aldım. Parasını bana göndermiş idi. Amerika'da malum fiyatlar 3 katı falan. Şimdi ben bu yüzüğü ona kargolayacağım lakin. Nasıl bir süreç işler bu konuda ? İçinde değerli birşey var sonuçta. Bu tarzda yurtdışına değerli şeyler gönderen oldu mu ? Nasıl bir yol izlemeliyim? tavsiyelerinize ihtiyacım var. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
profile tıklandıgında o kişiyle program vs kurmadan videolu chat sitesi yapabilecek bir yazılımcıya ihtiyacımız var. İsterse nakit isterse ortaklık şeklinde çalışabiliriz. 7/24 ulaşabilirsiniz. omegle benzeri fakat profiller var tıkladıgınızda o kişiyle belli bir ücret/dakika şeklinde görüşme yapıyorsunuz konsept bu

inekle.com örneğini verebilirim. Demosunu kurabilse bile ulaşabilir

551 712 14 54
profile tıklandıgında o kişiyle program vs kurmadan videolu chat sitesi yapabilecek bir yazılımcıya ihtiyacımız var. İsterse nakit isterse ortaklık şeklinde çalışabiliriz. 7/24 ulaşabilirsiniz. omegle benzeri fakat profiller var tıkladıgınızda o kişiyle belli bir ücret/dakika şeklinde görüşme yapıyorsunuz konsept bu

inekle.com örneğini verebilirim.
İBB ligde terör estirmeye devam ediyor, bulduğu şanslı gollerle galatasaryı da geçen başakşehirin şampiyonluk ihtimalini nasıl değerlendirirsiniz? yorumları alalım
Artık feda mı derler veda mı derler bu takımdan bi cacık olmaz hepsini yollayın u18 çıksın maçlara. aziz de bıraksın başkanlığı sorun td falan değil sorun oyuncular... hırs desen yok azim desen yok oynama isteği yok şevk yok hiçbir şey yok
Hakkında
Meslek: öğrenci
Hakkımda:
Ey Türk Gençliği! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.
Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi,
seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahilî ve haricî bedhahların olacaktır. Cebren ve hile ile aziz
vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her
köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir.Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde,
iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen;
Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.749
İkinci El Bölümü Mesajları: 22
Konularının görüntülenme sayısı: 134.544 (Bu ay: 359)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 361 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.