Şimdi Ara

FENERBAHCE AFYON CUP TURNUVASI (ANA KONU) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.159
Cevap
2
Favori
25.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizin Bilo attığı frikik golüyle verdi paranızın hakkını değil mi?
  • Ofansif ortasahamız Souza henüz 90 asist yapıp parasının hakkını veremedi
  • Nani de bir sorun var herhalde yada hakkaten bitmis.Cidden Josef le beraber takimin en yararsiz oyuncusu su ana kadar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atağa çıkarken Topal, Bruno ve Kjaer'in ortasına geliyor ve 2 bek orta sahaya çıkıyor 3 - 5 - 2 ye dönüyoruz. Zaman zaman da savunma 4 lüsü sabit önde 2 li Topal - Souza 3 önde 1 tek forvet oluyoruz. Kontralara ve çıkarken top kaybetmemeye dikkat etmeliyiz. Bu şekilde 3 - 5 - 2 ve 4 - 2 - 3 - 1 iş yapar bence..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DigitialMilitia

quote:

Orijinalden alıntı: Devotion.

Al işte , Shakhtar maçında bu aynı pozisyonu 3-4 defa gormeye hazır olun.Diyoruz abicim,bu takımdan hiçbirşey olmayacak. Hep birlikte gorucez

Değerli tespitini s*çtığına göre ve bu tespitinden bu kadar emin olduğuna göre, maçları boşuna izlemeyip yorum yapmamaya ne dersin artık? Bizde böyle gereksiz yorumlar görmeyiz.

2-1 öne geçtik diye mı sıçtı?Shakhtar maçlarında da alıntıla bu yorumu

• Yeni kurulan takim kontralarda acik verir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nani Sportingin son maçlarında iyiydi niye etkisiz anlamadım. Alışmakta bir sıkıntı mı yaşıyor acaba?

Yav bir de kornerleri herkes ön direğe yolluyor. Bir tek ben mi sinir oluyorum? Diego da Caner de Nani de ön direğe açıyor.

• Kjaer sağlam.Takım iyi paslaşmalar falan.Top Nani ye gelince heyecanlanıyorum.RVP de forvete monte olunca süper olacak.Hala Lig takımı falan diyenler var rica ediyorum ccıkıp gitsinler.Bu takım daha berbat haldeyken UEFA da yarıfinal oynadı.
  • Nani ayağına top alıp her maç yapması gerektiği gibi 8 kişi çalımlayıp pozisyon yaratmadı henüz, çöp adam bitmiş.
  • Nani ve Josef sahanın en kötüleri

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DigitialMilitia

quote:

Al işte , Shakhtar maçında bu aynı pozisyonu 3-4 defa gormeye hazır olun.Diyoruz abicim,bu takımdan hiçbirşey olmayacak. Hep birlikte gorucez

Değerli tespitini s*çtığına göre ve bu tespitinden bu kadar emin olduğuna göre, maçları boşuna izlemeyip yorum yapmamaya ne dersin artık? Bizde böyle gereksiz yorumlar görmeyiz.

2-1 öne geçtik diye mı sıçtı?Shakhtar maçlarında da alıntıla bu yorumu

ehe, oko.

• Takım çok iyi ama bu pareira oyuncudan anlamıyor . Emre oyun stiline uymuyomus yerine aldığı adama bak Fabiona ve Ba da pareira nin kazığı oldu .

FB nin kendi kararıyla aldığı tüm transferler 10 numara ama

• Souza çok top kaybetti, Nani de formsuz gibi geçen maç gayet iyiydi ama çözemedim

• Diego böyle oyna boynuma dola
  • Naninin arkasında Hasan olmuyor, Gökhan da olmuyor.

Çözüm Caner. Naninin istediği pasları sadece Caner atabilir
  • Maç kaç kaç

• Naniye top atamıyor ki bizim beceriksizler(Hasan ali,topal,josef)
  • Kjaer efsane paslar atıyor lan

• Mehmet Topal öyle bir top kaptırdı ki az daha gol yiyorduk, Mehmet Topal da çöp
  • Susadım üstümü örtsene anne
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.