Şimdi Ara

Fear the Walking Dead (2015) (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.643
Cevap
42
Favori
51.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nick karekterimi değişti banamı öyle geldi
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Saçını kesti ondan farklı gelmiştir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Fear the Walking Dead (2015)
  • Diğer dizide ölen adamlar falan buna geçse harika olur.Mesela siyahiler vardı 2 tane isimlerini unuttum biri bacağını yiyordu diğeri bebeğe bakıyordu bunlar bu diziye girse mesela abraham da bir şekilde girebilir harika olur bu tarz tanıdık yüzler ama ana dizinin önüne geçirmek istemezler maalesef potansiyelini kullandırtmayacaklar bu yapımın..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba yeni bölüm ne zaman gelecek en son 8 bölümde kaldı dimi ben bulamıyorum.
  • oist O kullanıcısına yanıt
    Normalde bugundü heralde araya girdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oist

Merhaba yeni bölüm ne zaman gelecek en son 8 bölümde kaldı dimi ben bulamıyorum.

Araya girdi 10 Eylül de başlayacak.

• Hocam sağol aramaktan kurtardın beni...
  • Zombilere olan ilgimden ve twd'in kardes dizisi olunca heyecanla basladim. Ilk sezon biraz zayifti ama ikinci sezonda daha her sey yerine oturmaya basladi severek izliyorum ve bence hicbir zaman da twd ile baglamayacaklar.

• https://www.youtube.com/channel/UCAJTwbQ7nTG2P9r9psf2ubg Dizi bilgileri paylaşıyorum. Abone olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alihan.dunya

https://www.youtube.com/channel/UCAJTwbQ7nTG2P9r9psf2ubg Dizi bilgileri paylaşıyorum. Abone olursanız sevinirim.

Teşekkürler girip tüm videolarına dislike bastım

• trailer dan gördüğüm kadarıyla yine aynı saçmalıklar yaşanacak

Medison özürlüsü, saçma siyaseti ve sürekli "family, my family" diye ağlaması ile barajında sonunu getirecek. Ulan bir yeride rahat bırakın be kardeşim. Biri şu kadını öldürsün yada baş rolden alsın, bunun kadar gerzek bir başrol görmedim. Bu kafayla 1 saat yaşamaması gereken birini sözde ailesini koruyan kahraman yapıverdiler.

• şuanki tarihi twd ye göre karşılaştırırsak rick hala komada mı yatıyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3. sezon güzel, beğendim.

• Dizi nasıl arkadaşlar izlenirmi ilk bölümü açıp beğenmemiştim güzeleşiyormu karakterler kendini sevdiriyormu
  • zombi dizilerinde niye karakterler zombi hariç herşeyle uğraşıyorlar ? anlamıyorum dizide zombi kıyametini anlatıyor ama inatla insanlar birbiri arasında savaşıyor ve dizi bunun üzerine kuruluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noobs Gona Wild

zombi dizilerinde niye karakterler zombi hariç herşeyle uğraşıyorlar ? anlamıyorum dizide zombi kıyametini anlatıyor ama inatla insanlar birbiri arasında savaşıyor ve dizi bunun üzerine kuruluyor

Aslında öyle bir ortamda insanların birbiri ile savaşması normal, Normal olmayan ise yazdığınız gibi dizilerde sürekli bu şekilde ilerlemeleri, TWD'de ilk sezonlar ne güzeldi virüsün neden ve nasıl yayıldığını aramaları filan gayet güzeldi, Bu diziyede bu yüzden başlamıştım belki virüsü açıklarlar diye ama daha 3. 4. bölümde Twd ile aynı noktaya geldi neredeyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

quote:

Orijinalden alıntı: Noobs Gona Wild

zombi dizilerinde niye karakterler zombi hariç herşeyle uğraşıyorlar ? anlamıyorum dizide zombi kıyametini anlatıyor ama inatla insanlar birbiri arasında savaşıyor ve dizi bunun üzerine kuruluyor

Aslında öyle bir ortamda insanların birbiri ile savaşması normal, Normal olmayan ise yazdığınız gibi dizilerde sürekli bu şekilde ilerlemeleri, TWD'de ilk sezonlar ne güzeldi virüsün neden ve nasıl yayıldığını aramaları filan gayet güzeldi, Bu diziyede bu yüzden başlamıştım belki virüsü açıklarlar diye ama daha 3. 4. bölümde Twd ile aynı noktaya geldi neredeyse

hocam inanlar birbiri ile savaşsın ama olay onun üzerine kurulmasın.madem böyle bir dizi çekmek istiyorlar kıyamet sonrası gibi bi isim altında çeksinler

• Noobs Gona Wild kullanıcısına yanıt
    Revolution diye bir dizi vardı fazla tutmadığı için ikinci sezon final yaptılar sizin yazdığınız tarz olarak izlenir tavsiye ederim bence güzel bir diziydi
  • Bu dizi 3. sezonda gösterdiği performansı sürdürürse the walking dead'in son halinden(7. sezon) kesinlikle daha izlenebilir bir dizi olur. Özellikle 3. sezon diziye eklenen Otto ailesi ile birlikte dizinin akış hızı da arttı ve olayların izleyiciye sunuluş şekli de gelişti. Bu sezonun ikinci yarı fragmanı da çok hoş gözüktü bana. En azından The Walking Dead'de olduğu gibi sırf bütçe tasarrufu sağlamak için yapılan saçma sapan diyaloglarla geçen, insanı bıktıracak kadar yavaş ilerleyen bölümleri yok dizinin.
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.