Şimdi Ara

Fast X | Vin Diesel - Jason Mamoa (19 Mayıs 2023) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
5
Favori
6.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Film artık yarış filmi değil zaten. Fantastik filmler yanında halt etmiş. Yok artık dediğiniz her şey mevcut filmde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geldim gireceğim az sonra bakalım.

Fast X | Vin Diesel - Jason Mamoa (19 Mayıs 2023)

Filmden çıktım serinin hayranı olarak beklentilerimi düşürdüm yıllardır ondan keyif alarak izledim saf aksiyon filmi olarak düşünüyorum artık sizde öyle düşünürseniz tadından yenmiyor izlerken. Filmin kötü karakter(villain)’i sevdiğimiz bir isim olduğu için gerçek hayatta ondan kin güdemedim bayağı eğlendiriyor kötü karakterimiz bizi film boyunca Bu seride ölen herkes geri dönebilir öldüğünü sandığımız kişilere de üzülemedim neyin ne olacağı belli değil. Dizi sonu gibi bitti film 2 sene sonra diğer bölümden devam etmek üzere, görüşmek üzere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorkem.IX -- 20 Mayıs 2023; 15:57:27 >

• Film şampiyonlar ligi gibi yine. Jason Momoa baya döktürmüş joker havası aldım ben gülüşleri, mimikleri, esprileri güzel oynamış acıkcası.

Film ise 5-6 puan civarlarında benim için. Açıp bir daha izlemem.

Nasıl bir kurgu yapmışlarsa artık tam 4 farklı hikayeyi (Domu - Lettyi - Ekibi - ve Villian ) 142 dk ya sığdırmaya calıstıkları için bir yerden sonra karman çorman oluyor herşey. Odaklanamadım hiç filme.

Domun süper güçlerini bu filmde de gördük bol bol. Artık gözüme hiç batmıyor bu seri fantastik bir seri artık herkes biliyor.

Stariumda izledim sonunu görünce keşke gitmesemiydim acaba dedim kendi kendime. Ama boş vaktimi değerlendirmek için güzeldi yinede.

Kısacası boş vakti olan parasına kıyabilen seriyi seven sinemada izleyebilir.

• Bugün gittim izledim. Momoa döktürmüş çok beğendim. Film ise genel olarak benden 10 üzerinden 6 alır. 5.filmle güzel bağlamışlar. 8 ve 9 dan daha iyiydi ama mükemmel diyemem.

ekip dağılıyor falan demiştim ama biraz düşününce bu söylediğimin saçma olduğu anladım.Çünkü ne karakterleri öldü sandık yeniden dirildiler.İzleyin geçin fazla da kafa yorulacak üzerinde düşünülecek bir film değil artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matrixx7 -- 21 Mayıs 2023; 11:30:24 >

• Filmden şimdi çıktım. Kötü adam olarak Jason Mamoa gerçekten döktürmüş, Joker rolü için ben de adayım demiş ilk üç filmden sonra seri artık saf aksiyona evrildiği için diğer filmler gibi fizik kuralları, gerçekçilik aramadan izlenilmesi gereken bir film. Aksiyonun dozu film boyunca resmen hiç azalmadı tüm salon gözümüzü kırpmadan izledik.

Bu filmin hakkı aslında Imax izlemekti ama paribu cineverse sağolsun bir bilete 150 TL fiyat çektiği için Imax değil dolby digital ile yetindik o da keşke hiç 3D izlemeseymişim dedirtti. Sahnelerin çoğu 3D bile değil boşu boşuna gözlükle film izlemek zorunda kalıyoruz.

Filmde patlama ve araç kazası ile ölen karakterler hep bir şekilde geri geldiği için ölen kimseye üzülemedim eminim ki onlar da bir şekilde geri gelecek. Oyuncu kadrosu olarak film resmen yıldızlar geçidi olmuş. Jason Statham, Charlize Theron, Jason Mamoa, Michelle Rodriguez, Vin Diesel, Brie Larson, John Cena ve finalde geri dönen Gal Gadot bu oyuncuların olduğu filmde görsel efektten çok oyuncu kadrosuna milyon dolar para harcanmıştır

En başta dediğim gibi film saf aksiyon filmi bu yüzden bütçeniz varsa ve ülke gündeminden 1-2 saatliğine kopmak istiyorsanız çerezlik, sizi baya eğlendirecek bir film olmuş. Ama serinin hayranı değilseniz ve sinemaya gitmenin bile artık lüks olduğu ülkemizde kıt kanaat geçiniyorsanız geçiminizden kısıp, para arttırıp gideceğiniz bir film değil.

Bu arada finali bir çok kişi gibi beni de rahatsız etti dizi finali gibi final yapmışlar sanki devamı diğer hafta çıkacak finalin tek güzel yanı Gisele karakterini tekrar görmek oldu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Cemo94 kullanıcısına yanıt

paribu cineverse imax de 200tl bilet fiyatı 150tl değil.

• Philipp_Plein kullanıcısına yanıt

• Cemo94 kullanıcısına yanıt

Yerine göre değişiyor demek 😂

• Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam adamların ülke genelinde sabit bir fiyat politikası bile yok ne denk getirirlerse işte. Yine de yazık gerçekten bir biletin şu fiyatlarda olması… gözlük ücreti kaç para bilmiyorum ama mısırın cineverse büfelerinde pahalı olduğunu biliyorum. İki kişi bir haftasonu keyfi yapmak istesen mısırıydı gözlüğüydü yemeğiydi derken 500 lirayı geçecek.

• Vasat filmdi beğenmedim 6 puan verecektim ama son sahne hatırına 7 puanı hak ettti.

• Nasıl olur da tr dublajlı sinema çekimi düşüyor piyasaya.

Üstelik kalite stabil.

Kesin sinema görevlisi ile anlaşıp bu işi yapıyorlar. Yazık emek hırsızlığı.

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt

Çakma, korsan dublaj olmasın hocam? Ayrıca Xbet'li film izleyeceğime hiç izlemem daha iyi.

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt

Yok orijinal dublaj gibi görünüyor. Ayrıca çekim stabil. Titreme ve oynama yok. Sen ben izlemem hocam ama binlerce kişi izliyor.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Film gene efso olmjs

• Filmi Imax izledim beklentilerim zaten yüksek değildi tamamını karşıladı. Tamamen aksiyon, patlama vs. her şey var iyi para harcanmış gözünü kırpmadan izliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 1 Haziran 2023; 14:47:17 >
  • 8 ve 9.filmden açık ara çok daha iyi olmuş film fazlasıyla tatmin etti

• 9 Haziran'da dijitale gelme ihtimali çok yüksek. Onaylanırsa yazarım.

Edit: Microsoft mağazasında 9 Haziran gözüküyor. O tarihte gelecektir.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Ed Wood kullanıcısına yanıt

Tüh desene boşuna 200tl verip IMAX de izledik Fast X | Vin Diesel - Jason Mamoa (19 Mayıs 2023) 

• 4K Dahil internete düştü.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.