Şimdi Ara

Fast X | Vin Diesel - Jason Mamoa (19 Mayıs 2023) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
5
Favori
6.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Başkan tüm seriyi sinemada izlemiş birisi olarak geleneksel olarak bunu da sinemada izliyicem. IMAX hiç izlemedim. Nasıl çok fark oluyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fark çok. Perde büyük, dolby atmos ses efektlerini görünce normal salonda film izlemezsin muhtemelen.

• Vay be bu konuya ilk mesajımı atalı 8 yıl olmuş. Sanki birkaç yıl önce atmışım gibi hatırlıyordum.

Neyse malum yerlere düşsün de izleyelim.

• Fast X | Vin Diesel - Jason Mamoa (19 Mayıs 2023)
  • Gel artık gözünü sevdigim

• Avrupa yakasında sağlam sinema salonu önerecek var mı ? İyi bir görüntü kalitesinde izlemek istiyorum.

• İstinye park İmax salonu güzeldir. Birde Marmara park İmax.

• KonsolMania kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam. IMAX çok pahalı mı ? IMAX disinda alternatif iyi salon önerin var mı ? IMAX e değer dersen gidicem. Çok fark oluyor mu

Hilltown imax nasıl? 3d olmasa imax izlemek istiyorum sırf onun için viaport’tan(hep burada izliyorum zaten) düz 2d salona aldım ama kararsızım Fast X | Vin Diesel - Jason Mamoa (19 Mayıs 2023) 

• Gorkem.IX kullanıcısına yanıt

Gayet güzel bir salon. Bütün filmleri Hiltown İmax salonunda izliyorum. Fast X | Vin Diesel - Jason Mamoa (19 Mayıs 2023) 

• @KonsolMania

Hilltown digerlerine gore biraz daha kucuk. sonucta IMAX IMAX'dir bir daha normal salonda film izlemek istemezsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 16 Mayıs 2023; 10:32:3 >
  • İptal ettim hilltown imax’e gideceğim ya

• İyi yapmışsınız hocam. Şimdiden iyi seyirler. Bakalım film incelemeleri iyi olursa bende gitmeyi düşünüyorum. Fast X | Vin Diesel - Jason Mamoa (19 Mayıs 2023)  Bu ara baya film çıkacak İmax e para dayanmıyor. Fast X | Vin Diesel - Jason Mamoa (19 Mayıs 2023) 

Hocam istinye IMAX ile Marmara IMAX arasında fark var mı ? Marmara yakın bana.ama iyi değilse istinyeye gideyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yapayzeka037 -- 17 Mayıs 2023; 14:40:21 >
  • Marmara ya hiç gitmedim. Ama bence gidebilirsin pek bir fark olacağını düşünmüyorum. Marmara park imax de izleyebilirsin.

Teşekkürler hocam

• Pazar günü Akasya IMAX de izleyeceğim inşallah fiyatının hakkını veren bir film olmuştur.

• dün akşam istinyepark IMAX te filmi izledim 3dlik bişey göremedim altyazı da bir sol bir sağ tarafa kayıyordu yazılarda arada bulanıklaşıyordu sarı renk yapmışlar okuması zor oluyordu görüntü kalitesi idare eder gibi

normalde ımax filmlerini burada izlerim ama bu sefer memnun kalmadım keşke 2d izleseydim dedim bileti uyguna almasaydım gitmezdim

hatta akasya IMAX e gitmeyi düşündüm puan iadesi 1 2 hafta sürer dediler iptal edemedim paribuya geçtikten sonra bişeyler düzelmiştir dedim ama olmamış bidaha aynı salonda film izlemem gibi

• Exclusive.Gamer kullanıcısına yanıt

Filmi beğendiniz mi?

• Başkan ilk defa bende IMAX izliyicektim ama bu yazdıklarından sonra IMAX ile 2d arasında fark yok gibi anlatmışsın. Normal 2 d izliyem bare. Birde film nasıl güzel mi?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.