Şimdi Ara

Fast X | Vin Diesel - Jason Mamoa (19 Mayıs 2023)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
5
Favori
6.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tarih : 19 Mayıs 2023

https://www.youtube.com/watch?v=BpyeWkFQq3g&feature=youtu.be

19 Mayıs'ta vizyona girecek film için Vin Diesel, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Michelle Rodriguez, Ludacris, Nathalie Emmanuel, Sung Kang, John Cena, Charlize Theron, Cardi B, Helen Mirren, Michael Rooker ve Scott Eastwood rollerine geri dönüyorlar. Ekibe yeni katılan isimler arasında Jason Momoa ve Brie Larson'ın yanı sıra Daniela Melchior, Rita Moreno ve Alan Ritchson yer alıyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dünyaya gök taşı çarpana kadar devam edecek herhalde seri.
  • 20 olacak demişlerdi, 10 nedir ya

• Şaka? Daha 8 çekilmedi, 9'un haberini aldık mı bilmiyorum da 10 nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Şaka? Daha 8 çekilmedi, 9'un haberini aldık mı bilmiyorum da 10 nedir?

Haber tamamen gerçektir kardeşim. Filme beklenen ilgi yoğun ve serinin gidişatı hız kesmeden devam ediyor.

• bari sezonluk dizi yapsalar :)

• Call of Duty'ye benzeyecek anlaşılan bu gidişle.

• quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

quote:

Haber tamamen gerçektir kardeşim. Filme beklenen ilgi yoğun ve serinin gidişatı hız kesmeden devam ediyor.

Haklılar fazla film dizi takip etmeyen ben bile hızlı ve öfkeli , yenilmezler , cehennem melekleri serilerini kaçırmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZeroKinTR

quote:

quote:

Haklılar fazla film dizi takip etmeyen ben bile hızlı ve öfkeli , yenilmezler , cehennem melekleri serilerini kaçırmıyorum

Hocam ama Allah için işlerini layığıyla yapmıyılar mı ?

• Ceksinler abi size ne parasini sizmi veriyosunuz, izlemeyin olsun bitsin

• Tüh 10'da bitiyormuymuş ben 20 bekliyordum.

Seriyi berbat ettiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myronides

Ceksinler abi size ne parasini sizmi veriyosunuz, izlemeyin olsun bitsin

Aynen hocam. Bugün 2. Kez izledim son çıkan filmi. Spoiler vermeden anlatayım. Adamlar aksiyonu hiç kesmiyor. Sevilen ünlü oyuncular oynuyor. Belli bi çizgisi ve hikayesi var ve hikaye evrenini filmler çıktıkça tükenmek yerine genişlemeye devam ediyor. Halk seviyor ve zorla adamlar bunu çekmiyor. Sevildiği için çekiliyor. Aksiyon hat safhada. Bi nevi non-stop aksiyon filmi. At-avrat-silah üçlüsünü çok iyi kullanıyor. Ve işin en önemli kısmı nasıl olsa parayı kırdık, isminden yararlanıp tırt tırt şeyler çekelim diye düşünmüyorlar. Yani izleyici sömürmüyorlar. Beğendiği kitleye istediğini sunuyor. Hep bi sonraki filmlerinde çıtayı nasıl daha yükseğe taşıyabiliriz. Nasıl daha kaliteli iş yapabiliriz düşüncesi hakim. Eee şimdi bu adamları neden tebrik etmeyeyim. Kamera arkası görüntülere bakarsanız çoğu sahne hep gerçek. Yani yeşil ekranı dayayıp montaj yerine adam gerçekçi olsun diye kalkıp cidden arabaları uçaktan aşağı atıyor. İzleniyorsa çekilsin kardeşim. Gerekirse 50 ye kadar çekilsin. Bu kin bu nefret niye. Açıkçası adamlar öyle bi film yapmışlar ki izlerken ben yoruldum.film bitti ve herkes mükemmel, adamlar cidden yapmış abi dedirtti. Nasıl başladı hangi aea bitti anlamadım. Cidden çok keyifliydi. Çoğu aksiyon filminin aksiyon sahnelerini toplasan bu filmdeki kadar aksiyon çıkaramazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yapayzeka037 -- 5 Nisan 2015; 6:42:02 >
  • 10-15 bekliyodum ben saten arka sokaklar gibi gider buda

• SPOİLER

Abi inşallah devam ederse Paul'u oldurmesinler seride bare ölürse çok üzülürüm zaten dün gece filme gittim son kısmında ki Paul için yapılan sahne baya iyidi alicaktim ya

• 9'un konusunu ben açmıştım fakat 10'un geleceğini bilmiyordum. Neyse, izleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 5 Nisan 2015; 10:03:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

9'un konusunu ben açmıştım fakat 10'un geleceğini bilmiyordum. Neyse, izleriz.

Aynen gördüm kardeşim. Adam 8 i açmış diye tartışmışsın konusunda. Sonra da gidip sen 9 u açmışsın. Okudum mesajlarını.

• 7. film gibi yapacaklarsa yapmasınlar Aksiyon dolu, gerçekçi olmayan bir film olmuş. Öncekilerde de az biraz vardı ama bunda baya abartmışlar.
  • quote:

quote:

Aynen gördüm kardeşim. Adam 8 i açmış diye tartışmışsın konusunda. Sonra da gidip sen 9 u açmışsın. Okudum mesajlarını.

Tartışma falan olmadı ki. Hem zaten niye olsun? Herkes istediği konuyu açabilir.
  • quote:

quote:

quote:

Tartışma falan olmadı ki. Hem zaten niye olsun? Herkes istediği konuyu açabilir.

Tabiki açabilir canım. Her konuyu burada belli başlı kişiler açacak diye bi şey yok. Adama 8i açtığı için dalga geçmişsin sonra doğruluk payı olduğunu öğrenince 9 u sen açmışsın, onu dedim ben.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tabiki açabilir canım. Her konuyu burada belli başlı kişiler açacak diye bi şey yok. Adama 8i açtığı için dalga geçmişsin sonra doğruluk payı olduğunu öğrenince 9 u sen açmışsın, onu dedim ben.

Konuya ilk mesajı 2 Aralık 2013 tarihinde yazmışım. Yani Fast & Furious 9'un konusunu açtıktan 3 ay sonra. O da sadece açtığım konunun linkini koydum. Dalga geçmek gibi bir durum yok. Sen zUbE ile beni karıştırmış olmayasın? Çünkü o "Nedendir bilmem iyi güldüm konuyu görünce." yazmış, ben değil.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.