Şimdi Ara

Far Cry 3 - Video İnceleme (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
2
Favori
9.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi hacılar, ortada büyük emek verilmiş başarılı bir inceleme var ama siz gelip "Hay video oynatıcınıza" "Ne dandik oynatıcı" vs diyorsunuz.
    Olmaz ki böyle. Alt tarafı biraz ağır yüklendi. (Bende problem yoktu) Demek ki serverlar yoğunmuş.
    Bu kadar sert eleştiri yapacağınıza, biraz daha sabırlı olsaymışsınız keşke. Şahsen bu video incelemeyi ben yapsaydım, bu gelen yorumlar şevkimi kırardı.

Emeği geçen tüm
    BSC editörlerinin ellerine sağlık.

Far Cry 3'ü henüz oynamadım ama;

RPG ögeleri.
    Tamamen özgür ve oyuncunun keyfince oynanışı.
    Devasa haritası, harika atmosferi, bol aktiviteleri, dinamik ve yaşayan çevresi.
    Farklı ve dolu dolu coop ve multiplayer içerikleri.

İle gerçekten oyun gibi oyun olmuş.

• dh bile bu oyunu titreye titreye atlaya atlaya oynamış daha ne diyim.
  • oyun maalesef çok kötü bildiğin sıkıcı. senaryo diye bişi zaten yok içi boş plastik gibi bir oyun olmuş. en başta çok kolay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali.krts

Gerçekten bir insan kendini en iyi bu kadar geliştirebilir. Gökhan abi dünya çapında en iyi 10 editör arasında bence. Çok yaratıcı.

Bu konuşmaya katılmıyorum seslendirme konusunda biraz amatörler daha profosyonel seslendirmenler alsalar aslında daha iyi olur sana tavsiyem biraz ''GİNX TV'' orasıda bir oyun kanalı Tivibu üzerinden türkçe seslendirme ile yapılıyor seslendirmenler çok profosyonel yani buraya gelipde dünyanın en iyi 10 seslendirmenine girer diyemezsin

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Beyler videoda kasma sorunu yaşayanlar videonun hemen yanındaki lord of the ring lego gifinin üzerine gidip sağ tıklayıp geri sar deyin kasma problemi gider

• Videoyu izlemek için 1 gün boyunca uğraştım
    Pişman değilim :D
    Ellerinize sağlık çok keyifli bir 20 dk idi...

• 2013 te izlerim artık

• KUSURA BAKMAYIN AMA BENCE XBOX FANCILIĞI YAPIYORSUNUZ.HOLA4 GRAFİKLERİNE BİLE 9.6 VERDİNİZ.

• Video telefonda açılmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • farcry 2 nin seneryosunu çok beğenmiştim,bakalım bunun seneryosu nasıl.ayrıca araç yandığında otlarında tutuşması farcry 2'de de vardı.inceleme çok güzel olmuş.yanlız bu karakter tam psikopat olmuş
    [sizer=red]Far Cry 3 - Video İnceleme
    [sizer=red]Far Cry 3 - Video İnceleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nu.D.38 -- 18 Aralık 2012; 17:38:23 >

• Anlatım hiç doğal değil, sanki bir metinden okunuyormuş gibi.

• SPOILER VAR ben izlemem :D

• Beyler oyunda mesela giderken yanda duman çıkan araba görüyorum işte bozulmuş. Onu nasıl tamir edebilirim ? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

• bazı süpriz sahneler koyulmuş videoya allahtan bitireli baya oldu :D

• Oyunu bitirdim fakat oyun çıkmadan önce "çok ikilemde kalacaksınız,karar vermekte zorlanacaksınız bazı durumlarda" deniliyordu yapımcılar tarafından,nedense ben hiçte öyle şeyler yaşamadım,daha detaylı anlatmak isterim ama spoiler vermekte istiyorum...
    Ayrıca oyun mükemmel olmuş,çevreyle etkileşimler,detaylar falan far cry 1'i özlemiştik hasret giderdik :D Oyunda mistik ögelerde yer alıyor,tam ayarını tutturmuşlar bunun,tadından yenmiyor oyun :D

Not:Her şeyi yaptım ama şu adamın silahını alıp karşısındakileri vurmayı beceremedim, dövmesini de yaptım ama tuşlara basamıyorum herhalde....

• oyunu yaklaşık 2 dakika önce satın aldım.kargoyu bekliyorum.2 güne gelse cuma başlasam pazar bitiririm :)
  • senar yosu malesef aynı 2 ci oyun gibi vasat

• gerçekten de çok sıkıcı. ilk bölüm harcinde hiçbir heyecan unsuru yok.tamamen boş bir oyun.
  • Güzel inceleme ..
  • İncelemeyi izlerken aklımdan hep şu geçti. Bu sayılan özelliklerin çoğu AC3'te de var ama hiç biri AC3'ün incelemesinde bahsedilmedi.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.