Şimdi Ara

Far Cry 3 - Video İnceleme (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
2
Favori
9.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: I-C-O

Şimdi hacılar, ortada büyük emek verilmiş başarılı bir inceleme var ama siz gelip "Hay video oynatıcınıza" "Ne dandik oynatıcı" vs diyorsunuz.
    Olmaz ki böyle. Alt tarafı biraz ağır yüklendi. (Bende problem yoktu) Demek ki serverlar yoğunmuş.
    Bu kadar sert eleştiri yapacağınıza, biraz daha sabırlı olsaymışsınız keşke. Şahsen bu video incelemeyi ben yapsaydım, bu gelen yorumlar şevkimi kırardı.

Emeği geçen tüm
    BSC editörlerinin ellerine sağlık.

Far Cry 3'ü henüz oynamadım ama;

RPG ögeleri.
    Tamamen özgür ve oyuncunun keyfince oynanışı.
    Devasa haritası, harika atmosferi, bol aktiviteleri, dinamik ve yaşayan çevresi.
    Farklı ve dolu dolu coop ve multiplayer içerikleri.

İle gerçekten oyun gibi oyun olmuş.

Mobıl ve tablet sürümden vıdeoları ızleyemıyorum.Vıdeoları yüklerden bunu goz önüne alırmısınız lütfen? Bu arada oyunu bugün aldım.Acıkcası far cry 2 almış ve begenmemıstım.Bu yüzden soru cekımser kaldım ama netten araştırdım ve herkes harıka dıyordu,metacrıtıc ortalamasıda 90 olunca aldım ve gercekten çok begendım..Herkese tavsıye edıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• grafiklere 9.0 vermişsiniz. çok az yaa en az 9.6 yı hakeder bu oyun. hele hele sesler kesinlikle 9.5 in altına inemez abi çünkü gerçekten harika. konsolda falan mı oynadınız acaba...
  • Gerçekten yılın oyunu bile olabilir mükemmel bir yapım...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Grafikler : 9.0 mı ? Bence 9.7 falan hak ediyor.
  • avlanmadan bitki toplamadan kısacası xp kasmadan oynanacak oyun değil çook boş zamanınız olması lazım
  • oyunu ben şuan oynuyorum. tek diyeceğim mükemmel. sizi direkt oyun en başından konusuyla sarıyor. kesinlikle oynamalısınız. sürükleyici bir hikayesi var. grafikleride çok iyi. fps ler hep 25 civarı sınırda olsada oynanabilirliği çok bozmuyor tavsiye ederim.
  • çok güzel inceleme iştahımı kabarttı ben bu oyunu yüklemiştim ilk çıktığı zamanlar ama oyunu ne kadar denersem deneyeyim bir türlü loading ekranından ötesine geçememiştim takılı kalıyordu loading'te:/ bu konuda bilgisi olan var mı google dan da baktım ama kesin bir yol yok en az 10 defa silip yüklemişimdir,ben de en son pes etmiştim eksik kalsın napalım diye ama inceleme de güzel olunca tekrar oynama isteği oluştu yardımcı olan çıkarsa çok güzel olur valla
  • BEYLER AKLI OLAN VARSA OYUNUN SONUNDA Bİ SEÇİM YAPMANIZ GEREKİYOR SAĞ TIKLAYIN SOL TIKLAMAYIN
  • Oyun bir süre sonra sıkıyor. Skiller yeterince spesifik değil. Ayrıca etkileşim ve saire güzel, fonlar, resimler güzel ama havası ''plastik kokuyor''. Belli bir yerden sonra rutine binmesi, gereksiz tıpatıp aksiyonlar da baymaya başlıyor. Tabii bu yazdıklarım belli bir süre sonra sıkmaya başlıyor. 10 üzeri 7,5 bana göre puanı.

• quote:

Orijinalden alıntı: spoonkee

Oyun bir süre sonra sıkıyor. Skiller yeterince spesifik değil. Ayrıca etkileşim ve saire güzel, fonlar, resimler güzel ama havası ''plastik kokuyor''. Belli bir yerden sonra rutine binmesi, gereksiz tıpatıp aksiyonlar da baymaya başlıyor. Tabii bu yazdıklarım belli bir süre sonra sıkmaya başlıyor. 10 üzeri 7,5 bana göre puanı.

+1 ama senaryosu güzeldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2012 yıının oyunudur bence silah tutuş hissiyatı grafikler xbox konsolunda bile 8 yıllık bir donanımda süper bir grafik verdi yan görevler senaryo multiplayer başlı başına bir başyapıttır bu oyun kötü bir ikinci oyundan sonra bu oyunla gönlümü almıştır benim 10 üzerinden 9.5 verilir ;) son final müziği de beni benden almıştır :)

• marihuana tarlasını yakarken çalan müzik bile insana huzur veriyo yaktıkça yakası geliyo insanın.

soundtrack
  • Arkadaslar oyunun multiplayer durumu nasıl oynayan var mı yani Girdiğimizde genellikle online bulabilir miyiz Birde ben bilgisayar platformu için soruyorum Bilgisayar'da online durumu nedir oyunun ?
  • Ben oyunda bir bölümde takıldım yardım edermisniz ? tam çözümde bulamadım cahpter5 deyim galiba bir bölüm bir adam alev silahı verdi sonra bir yerdede 5 tane yakmamı istedigi arazi var adamları falan olduruyoz orları yakıyoruz sonra karşıda gemi var orayı işaret ediyor yakşlaştımda gemi gidiyor gizli gizli denizden yaklaşıyom yanına gemiye çıkmıyor bir yardım edermisniz lütfen nasıl geçebilrim burayı?
  • Arkadaşlar maruhiuana tarlasını yaktığımız yeri nasıl geçiyoruz öldürüyorum yakıyorum vs ama hala çok terörist var ve 4 obje tamam birisi nasılolacak yardım hellppp

• quote:

Orijinalden alıntı: lordneon06

Arkadaşlar maruhiuana tarlasını yaktığımız yeri nasıl geçiyoruz öldürüyorum yakıyorum vs ama hala çok terörist var ve 4 obje tamam birisi nasılolacak yardım hellppp

Tarlaları yaktıktan sonra işaretli bir gemi var. gemiyi de yakman lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Michael Fenix -- 18 Nisan 2013; 5:40:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Ben oyunda bir bölümde takıldım yardım edermisniz ? tam çözümde bulamadım cahpter5 deyim galiba bir bölüm bir adam alev silahı verdi sonra bir yerdede 5 tane yakmamı istedigi arazi var adamları falan olduruyoz orları yakıyoruz sonra karşıda gemi var orayı işaret ediyor yakşlaştımda gemi gidiyor gizli gizli denizden yaklaşıyom yanına gemiye çıkmıyor bir yardım edermisniz lütfen nasıl geçebilrim burayı?

Gemiyi gitmeden yakman yada durdurmam lazım. Yaklaşınca süre başlıyor. O süre içinde durdurmalısın.

• quote:

Orijinalden alıntı: II G4ngsTeR II

quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Ben oyunda bir bölümde takıldım yardım edermisniz ? tam çözümde bulamadım cahpter5 deyim galiba bir bölüm bir adam alev silahı verdi sonra bir yerdede 5 tane yakmamı istedigi arazi var adamları falan olduruyoz orları yakıyoruz sonra karşıda gemi var orayı işaret ediyor yakşlaştımda gemi gidiyor gizli gizli denizden yaklaşıyom yanına gemiye çıkmıyor bir yardım edermisniz lütfen nasıl geçebilrim burayı?

Gemiyi gitmeden yakman yada durdurmam lazım. Yaklaşınca süre başlıyor. O süre içinde durdurmalısın.

Teşekkürler bakalım deneyeceğim

• Peki nasıl durdurmamı onerirsin çok ugraştın yaklşaınca gidiyor gizli yaklaşıncada gemiye çıkmıyor bir taktik verebilirmisin?
  • Sonunda yaptım ya ya tam kaçarken ateşle sıkktım patladı birde oyuna ok kulanmak istiyorum nasıl kulanıcam nerden alıcam soyleyebilirmisniz ok nerden alabilirim yoksa ilerledikçemi gelicekmi?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.