Şimdi Ara

Far Cry 3 - Video İnceleme (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
2
Favori
9.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 mbt acılıyor inglizcem olmadıg için oyun pek bişi anlamadım sildim'' diyen misafir Yalancı nedemek? normalmisin?

100kişiden 95 i açılmıyor diyorsa bir sorun vardır bende herzaman izlerdim suan acılmıyor bilinçsiz herif, oyunu ındırdım sildim nedemek?!! burası orjinal oyunu destekleyen bir forum ve çogunluk playstation ve pc olmak uzere orjınal alır veya psnden orjınal alır. senin gibiler zaten oyunda oynamasın elınde olsa demek god of war ı da ınıdırp sıleceksın bu topluluk orjınal aldıgı ıcın Turkce dublaj oyunlar gelıyor firmalar satıslara bakıp Turkce yazı ve dublaj seceneklerı sunuyor .. zaten oyundan anlamayan bırı orjınal almaz anlayan alır ..
  • 3 mbt acılıyor inglizcem olmadıg için oyun pek bişi anlamadım sildim'' diyen misafir Yalancı nedemek? normalmisin?

100kişiden 95 i açılmıyor diyorsa bir sorun vardır bende herzaman izlerdim suan acılmıyor bilinçsiz herif, oyunu ındırdım sildim nedemek?!! burası orjinal oyunu destekleyen bir forum ve çogunluk playstation ve pc olmak uzere orjınal alır veya psnden orjınal alır. senin gibiler zaten oyunda oynamasın elınde olsa demek god of war ı da ınıdırp sıleceksın bu topluluk orjınal aldıgı ıcın Turkce dublaj oyunlar gelıyor firmalar satıslara bakıp Turkce yazı ve dublaj seceneklerı sunuyor .. zaten oyundan anlamayan bırı orjınal almaz anlayan alır ..

Can
  • İnceleme çok güzel olmuş, oyunda ayrıca çok güzel.Gerçekten çok beğendim.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • video incelemesi için tesekkürler harika olmus...

• Gökhan abi Vaas senin yanında halt yemiş.Ayrıca inceleme de çok güzel olmuş kısaca reissin Gökhan Abi :D

• ben oyunu bitirdim inceleme daha yeni geldi fakat teşekkürler bsc

• Gökhan Abi'yi tutabilene aşkolsun.. Helal olsun valla, bir insan kendini bu kadar geliştirebilir.. Kesinlikle BSC tarihinin açık ara en iyi incelemesi..
  • Gerçekten bir insan kendini en iyi bu kadar geliştirebilir. Gökhan abi dünya çapında en iyi 10 editör arasında bence. Çok yaratıcı.

• O giriş neydi ya öyle süpersiniz :D :D

• İnceleme gayet ideal bir uzunluktaydı. Önemli yerler hiç atlanmamış, acayip de yaratıcıydı. Helal Gökhan abi, yaptığın iş gittikçe daha kaliteli oluyor. Baştaki Vaas benzeri yaptığın oyun olayı baya bir tat katmış incelemeye. BSC'de bu seviyede bir ilk sanırım, devamı da daha geliştirilmiş bir şekilde gelmeli bence(dozajı ayarlanmalı tabi).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avatar78 -- 17 Aralık 2012; 20:51:34 >
  • Böyle mucize oyunları ve türkçe oyunları hırsızlık yoluyla oynuyanlar inşallah birgün soyulursunuz

• Video incelemelerin çoğu 404 ipod str hatası veriyor lütfen şuna bir el atın !!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

Böyle mucize oyunları ve türkçe oyunları hırsızlık yoluyla oynuyanlar inşallah birgün soyulursunuz

töbe de , pc de indirdim ama ps3 e orjinal alıcam :)

• Pişiyoruz Erdinç Reyiz. Talha ve Gökhan abiler sağolsun.

• ya sonu ne kadar saçma tek kurşunla araba takla atıyor alev alıyor. zaten şu oyunda en rutin şey arabaların çok kolay alev alması. gerçke hayatta uçurumdan düşen arabalar patlamaz yada alev almaz bi hollywood bir de bu oyun.

• Oyun ve inceleme çok güzel olmuş...üstelik oyun 70TL , 4 taksitle almayı düşünüyorum , ayda 17.5TL neye vermiyoruz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karayell -- 17 Aralık 2012; 23:52:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wiedźmin

quote:

Orijinalden alıntı: wichtking

açıkcası ben her videoyu zaten 1 2 saate anca izliyorum alıştım yavaşlığa şikayet edemiyeceğim :D :D bu arada o tarları yakarken çalan şarkının ismini yazabilecek varmı gökhan abi söyledi ama anlamadım

Skrillex & Damian 'Jr. Gong' Marley - Make It Bun Dem

saol dostum
  • Citra der giderim.

• Edit: Gidememişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sulu Çor Kağan -- 18 Aralık 2012; 0:25:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pastadanadam

Yahu bir youtube kanalı açıp bu videoları oarayada yüklemek çok mu zor ?

8 mbps netlimitsiz plus kullanıyorum,şimdiye kadar bir kere videonun takıldığını görmedim.İnternet bağlantınız yüzünden BSC'yi suçlamayın...

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.