Binbaşı
03 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 126 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar. İphone’mun anakartı kırık haldeydi tamir edilemiyordu. Yedek parça olarak satmak istiyorum alıcı var. Fakat sorum şuydu cihaz tamir edilemez ve açılmadığı için format atamadım ama cihaz şifreli ve icloudluydu. Telefonu satsam bilgilerim, dosyalar veya resimlerim herhangi bir şekilde çalınabilir mi?

Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 1,5 ay önce Avustralya'dan aldığım Iphone cihaz ile Türkiye'ye giriş yaptım halen Türkiye'deyim. 2,5 ay sonra tekrar yurtdışına çıkmam gerekecek ve bir süre kalacağım.

Aldığım yurtdışı cihazı halen kayıt ettiremedim bu aralar maddi durumum olmadığı için kayıt ettirmeyide düşünmüyorum. Kafamı karıştıran soru şunlar;

-Şimdi ben yaklaşık toplam 4 ay Türkiye'de bulunmuş olacağım sonra tekrar yurt dışına çıkıp geleceğim telefonla Türkiye'de ilk giriş yapmış olduğum süre üzerinden yaklaşık tahmini

8 ay geçmiş olacak. Telefon zamanında kayıdını yaptırmadığım için sim kullanımına kapanmış olacak bu süre dolumundan sonra kayıt yaptırabiliyor mu?

-Eğer telefonum kapanırsa yurtdışında dahi Turkcell simkartımı kullanamaz mıyım? Yoksa sadece Türkiye içi kullanıma mı kapatılacak? (Turkcell sim kartımı kullanmaya devam edeceğim yurtdışında)

Merhaba arkadaşlar.

Fiyatının uygun olması sebebi ile bir siteden Xbox Series X buldum TR garantili 2 yıl. İnditeks resmi distribütör üzerinden alınma. Konsol hakkında Xbox olarak pek bilgim yok cihaz 5 aylık alırken test edeceğim. Özellikle dikkat etmem gereken tavsiyeleriniz var mıdır?

silinebilir

Silinebilir

Merhabalar arkadaşlar,

Benim sorum şu şekilde elimde GTX 1650ti 16gb ram olan sistemin olmasına rağmen PC'de performans konusunda zorlayan bir oyun olduğu için RDR2'de istediğim verimi alamadım ve gerçekten oyunu çok seviyorum en sonunda evi arabayı satıp kendime RTX2080 sistem alacağım   bu yüzden konsola geçiş yapmak istiyorum.

Sorum şu şekilde olacaktı RDR2 'yi gerçekten 144 hz bir monitörde 60 fps akışkan bir şekilde oynamak istiyorum. Xbox one x fiyat olarak daha uygun olduğu için yeterli midir gerçekten oyunu akıcı bir şekilde oynayabilir miyim 1080p olarak 4k'da tv veya monitöre zaten sahip değilim. Series S 1080p üzerinden oyun için kaç FPS sağlamakta ve PC ile karşılaştırıldığında Ultra oyun ayarlarına mı sahip yeni nesil olduğu için? Series X alacak maddi durumum yok o yüzden Sadece S ve One X karşılaştırmak istedim.

Son olarak pandemi döneminde zor biliyorum ama Series S veya Series X test edebileceğim teknoloji mağazaları vs mevcut mudur şuan İstanbul'da ?

Merhaba, anakartım ve işlemcime uygun 700 tlye kadar ekran kartı önerilerinizi bekliyorum.

Anakart Asus A55BM-K
İşlemci Amd Athlon X4 720 QUAD CORE 3.2 Ghz

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Merhaba arkadaşlar 2 ay once iphone 5 aldım imri sorgulattıgımda 2 ay once telefonun ismi falan çıkıyotdu guvendim aldım bugun saat 8 gibi şebeke çekmemeye başladı bende araştırdım imei sorguladım çalıntı yazıyor telefonumada benim imeim olan telefon çalıntıdır en yakın guvenlik gücüne teslim edin yazıyor kadiköy yazıcıoğlunun yanından almıştım şuan şehir dışındayım adamada geri goturemiyorum ne yapmalıyım sizce ?

Benim anlamadıgım bu konulardan pek anlamıyorum kusura bakmayın 2 aydır ihbar etmeyen polise adam bugunmu etti imei mi çalıntı yoksa telefonmu bu durumdan hiçbişey anlamadım
Merhaba
Elimde bir bilgisayar varda biraz araştırdım sanırım ramim ve işlemcim uygun ama
ekran kartımın biraz çöp olduğunu gördum şu sistemler GTA5 duşuk ayarlarda 30 - 25 fpsde oynuyorum
INTEL CORE I7 3770 3.4 GHZ
8GB RAM DDR3
RADEON HD7510
bana 2. elini 200 - 300 e bulabileceğim en azından gta 5 i lowda 50-60 da rahat oynayabilecegim bi kart önerebilirmisiniz
Merhaba evimde internet olmadığı için komşudan bağlanmak zorunda kalıyorum eskiden usb wifi kullanıyordum fakat kırıldı modemi wifi olarak kullanmak mumkunmudur ?
Hakkında
Forum İmzası:
War,war never changes...
Hakkımda:
]Dovakhiin !af7345498cc37b60c63d59b8afb0899eD.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.153
İkinci El Bölümü Mesajları: 190
Konularının görüntülenme sayısı: 216.881 (Bu ay: 453)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 117 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.