Şimdi Ara

Fallout 4 + Tüm DLC'ler %100 Türkçe Yama (159. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: aknctn
1 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
3.186
Cevap
117
Favori
382.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
167 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 25 Nisan'daki yeni nesil grafik güncellemesinden sonra Türkçe yama ya da modun da güncellenmesi gerekecek herhalde. Bu konuda bilgi verebilir misiniz? Yamanın yeni güncellemeyle çalışma ihtimali nedir?

Aslında daha önce de ücretsiz 60 gb.lık Hd texture pack vermişler. 25 Nisan'daki yeni nesil grafik güncellemesi bunun üzerine ne kadar fazla bir şey getirecek meçhul. Muhtemelen diziyle birlikte oyunu tekrar gündeme getirip satış yapma maksadı bunda büyük rol oynuyor.

Fakat şu anda son haliyle Türkçe oynayamadıktan sonra almanın da anlamı yok. Yeni nesil grafik güncellemesinin ücretsiz olmasının da.

• aknctn kullanıcısına yanıt

Olmaz hocam. Tamamen başka bir oyun o.

• lostideas L kullanıcısına yanıt

Sonradan denedim oldu hocam. Vr ekran görüntüleri de ekledim. Linki paylaşmam sorun mu bilmiyorum. Bu arada yamayı yayımlayanlardan paylaşım için müsaade aldım.

tf forum - teknofenomen forum
    Fallout VR Türkçe Yama
    https://www.teknofenomen.com/forum/viewtopic.php?t=2342
  • Yeni Nesil Güncellemesi duyuru:

Bethesda bin yıldır aynı oyun motorunu kullandığı ve sıfırdan oyun yapmak yerine önceki oyunların sistemlerini kullandığı için eleştirilen bir firma. Muhtemelen kolaya kaçıp diyalog sistemini aynı tutacaktır. Bu durumda çeviri aynı şekilde çalışır. Olur da kolaya kaçmaz hakkını verirlerse yama çalışmaz ama sonradan tüm satırları aktarmak mümkün olur. Şu anda bir şey diyemiyorum, müsaitlik durumuma göre bunu yapıp yapmamaya karar vereceğim.

Oyun xTranslator diye bir program ile çevrildi ve bu program en son Starfield çıktığında güncellendi. Tüm Bethesta oyunları için çeviri arayüzü sağlıyor ve tahminime göre oyun çıktıktan sonraki 30 gün içinde güncellenir. Ha, eğer bunu bizim çeviri ile yapmak isteyen bir babayiğit çıkarsa da, dilediği gibi güncelleyip yayabilir.

Fallout 4 + Tüm DLC'ler %100 Türkçe Yama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarkis.Kısaohanyan -- 14 Nisan 2024; 21:23:56 >

• Ben Vr'da tekrar başlamıştım bu haberi duyunca bıraktım. Pip-Boy da aldım kontrol için oyuna entegre edebildim her şey hazır yama da uyum sağlarsa tadından yenmez bekliyorum. Fallout 4 + Tüm DLC'ler %100 Türkçe Yama 

• DLC'ler olmadan çalışıyor mu? Bu yamanın nexusmod sitesindeki versiyonunda yüklerken DLC istiyor.

• Çalışıyor

• Hocam merhaba oyunu Microsoft Store'dan Pc sürümünü aldım. Yama buna uyumlumudur ?

Edit : Yamayı kurdum ama bu seferde oyundan atma söz konusu. Bir bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitakcan34 -- 19 Nisan 2024; 20:10:8 >
  • Merhaba, çok önceleri yamayı launcherla kurarken Full Dialogue Interface modunu da Türkçe yapabiliyorduk. Şu an yamayla modu birlikte nasıl kullanırız bilginiz var mı?

@Sarkis.Kısaohanyan

• bu oyun sorunlu mu acaba? daha oyunun başı ve vaulttan dışarı çıktığımda karakter hareket etmiyor, bırak hareket etmeyi hiç bir klavye tuşu basmıyor.. bi heyecanla girdim oyuna, şok.

EKLEME: neyse düzelttim. alt tab yapıp çıktıktan sonra oyuna save atıp oyundan çıkıp tekrar girdiğimde düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saintroyo -- 20 Nisan 2024; 11:50:40 >
  • Diyaloglarda altyazı kayması falan olur mu? @Sarkis.Kısaohanyan

• Yamada sıkıntımı var. Oyunun dlc siz sürümünü aldım.
    Dosyları kopyaladım. .ini dosyasını da oluşturdum. Ama menüde bazı yazılar dışında geri kalan herşey hala ing.???
  • yama %40 türkçe herhalde? çoğu altyazı ingilizce nadiren türkçe altyazı görüyorum. Problem nedir bilen var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

bu oyun sorunlu mu acaba? daha oyunun başı ve vaulttan dışarı çıktığımda karakter hareket etmiyor, bırak hareket etmeyi hiç bir klavye tuşu basmıyor.. bi heyecanla girdim oyuna, şok.

EKLEME: neyse düzelttim. alt tab yapıp çıktıktan sonra oyuna save atıp oyundan çıkıp tekrar girdiğimde düzeldi.

Bilgisayara gamepad takılı ise önceliği gamepade veriyor. Gamepadin bilgisayar ile olan bağlantısını koparırsanız otomatik olarak klavye aktif oluyor.

Zaten Fallout 4 oyunu gamepad bazlı tasarlanmıştır.

Arayüze, diyalog sistemine vs baktığınızda anlarsınız.

• Az kaldı. Bakalım yama 25 Nisan'daki güncellemeden sonra aynı şekilde çalışmaya devam edecek mi?

Oyunun ilk kısımlarında belli bir miktar inşa yapmak gerekliymiş sonra isteğe bağlıymış. Keşke birisi bu inşa kısmından sonraki noktada kaydedilmiş bir kayıt dosyasını paylaşsa ne iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lostideas -- 21 Nisan 2024; 11:26:4 >
  • Güncellemeyi yaptım maalesef bazı yerlerde Türkçe yama bozuldu. Aşağıdaki görselde sağ tarafta olması gereken speclerin fontu sıkıntılı. Birde bir kaç yer daha var onlarında görselleri alırsam eklerim mutlaka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BreGut -- 25 Nisan 2024; 20:15:31 >
  • Yamaya güncelleme gelecek mi ?

• konsol tarafı sıkıntılı , el atılabilir mi?

• steamdan goty sürümünü almadım pişman oldum ms storede goty sürümü 79 tlye düşüyormuş türkçe yama sıkıntı çıkarıyor mu zamanında bitirmiştim far harboru ve diğer 2 hikaye dlcsini oynayasım var .son zaman deneyen olursa özellikle yeni nesil güncellemeden sonra vs bir sıkıntı çıkmıyorsa alacağım .

• Sarkis.Kısaohanyan kullanıcısına yanıt

Hocam oyuna güncelleme gelmiş, yama güncellenecek mi?

Fallout 4 + Tüm DLC'ler %100 Türkçe Yamastore.steampowered.com
    Fallout 4 - Fallout 4 Next Gen – Update Notes - Steam News
    https://store.steampowered.com/news/app/377160/view/4182230563212382085
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.